426

Odp: ślub

Zmarszczki tak czy siak będziesz miała - mówię Ci to ja, Ksymena wink
Rozważ więc wszystkie plusy dodatnie i ujemne, a dojdziesz do wniosku, że nie ma co rzucać. Na coś trzeba umrzeć, nie?

427

Odp: ślub

Wrrr... wiem, że masz rację. Niestey pojawia się już sporadyczny kaszel wynikający z palenia papierosów. Byłam u lekarza sad

428

Odp: ślub

Słyszałaś o POChP?

429

Odp: ślub

Taaa... coś z płucami. A tam, jak nie to to co innego.

430

Odp: ślub

To POCHP to jest chyba gorsze d gruźlicy, człowiek się dusi po prostu, płuca wysiadają w tempie ekspresowym. Znałam gościa, co chodził z takim aparatem typu respirator bo inaczej nie mógł oddychać. W pół roku znalazł się na tamtym świecie.

431

Odp: ślub

O fujt!!!! Okropne. Ale nie da się tego leczyć jeśli ktoś w miarę wcześnie się zgłosi i jest młody?

432

Odp: ślub

Już po Tobie, niechcemisie.... Już się nie zdążysz nawet zgłosić... wink

433

Odp: ślub

Ha ha, cóż, wszystkich, którzy by tego chcieli spotka wielki zawód - mam w genach długowieczność.

434

Odp: ślub

Ale wiesz, są jeszcze różne wypadki...

435

Odp: ślub

Grozisz mi? yikes

436

Odp: ślub

Nie dybię na Twoje marne życie, nie nlicz na to - pomęczysz się jeszcze trochę... wink Wskazuję tylko ewemtualności pewne, które mogą przerwać nagle tak wspaniale zapowiadającą się egzystencję...

437

Odp: ślub

Marne? Toż to obelga jest!!!

438

Odp: ślub

pamiętaj o rajstopach na zamianę:) plastrach i kosmetykach.

439

Odp: ślub

Na zamianę z czym? Majtkami?!? smile smile

440

Odp: ślub

Te mogą robić za majtki, ręcznik, żagiel, spadochron, szlafrok i śpiwór. Uniwersalne:
[img]//i.obrazky.pl/wielkie-majty-249-OBRAZKY.PL.jpg[/img]

441

Odp: ślub

Sprawdziłyby się też jako czepek kąpielowy dla słonia wink

442

Odp: ślub

I namiot w górach. Czteroosobowy z przedsionkiem.

443

Odp: ślub

I nawiewem! To co, nawiewamy w Karpaty?

444

Odp: ślub

Ba! Czekaj, może wygrzebię z szafy większe to jeszcze kogoś się zabierze.

445

Odp: ślub

No wiesz? To miał być romantyczny wypad... Tylko my i niedźwiedzie, względnie wilki...

446

Odp: ślub

Ok. To będzie hardcore.

447

Odp: ślub

O kochana jest tego dosyć dużo.. termin w kościele, sala, fotograf, kamerzysta suknia ślubna, orkiestra, wodzirej, fryjer, kosmetyczka big_smile hm.. ja jeszcze miałam duży problem z wódką nie wiedziałam jaką i gdzie korzystnie kupić.. kosze prezentów dla Rodziców  ja miałam jeszcze specjalne zaproszenia z gadżetem - slodkieupominki.pl (na ur brata kupiłam laptopik z cukierkami:D] ważna jest tez lista gości, pierwszy taniec.. kurde jak sobie przypomne ile to zachodu;]] a ja byłam tylko świadkiem, ale we wszystkim pomagałam ;] aaa i jeszcze panna młoda musiała mieć koniecznie album skórzany ( o taki jak tutaj artalbums.pl/albumy-plener/skora-naturalna.html):D jest nim zachwycona chyba bardziej niż z przentów;p Tylko sie nie przerażaj, bo to jest wszystko do przejścia. Życzę powodzenia

Ostatnio edytowany przez Nina32 (2013-05-22 20:16:08)

448

Odp: ślub

Najlepiej wynająć firmę do organizacji ślubów, oczywiście za ciężkie pieniądze...

449

Odp: ślub

To wcale nie takie duże koszty, jeśli chodzi o to żeby być wypoczętym i wyspanym. A takie firmy oferują kompleksowe usługi, np.

    dobór miejsca na ślub i wesele
    rezerwację terminów w wybranych obiektach
    oprawę uroczystości (kolorystyka, temat przewodni)
    dobór menu
    dobór win
    florystykę
    opiekę stylisty (makijaż, fryzura, dobór strojów)
    dobór pojazdu dla Młodej Pary
    oprawę muzyczną
    fotografię i reportaż ślubny
    videofilmowanie
    opiekę nad dziećmi podczas uroczystości weselnej
    zapewnienie noclegu gościom
    zorganizowanie transportu dla gości
    utworzenie scenariusza uroczystości
    koordynację całej uroczystości
    realizację najskrytszych marzeń i oryginalne pomysły
    usługi dodatkowe uwzględniające indywidualne zamówienia

Czyli wszystko zrobią za was:) Ile byście za to zapłaciły?

450

Odp: ślub

Taki zestaw usług to pewnie ze 20 tys. kosztuje... ja bym nie chciała tyle wydać