351

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Hmmm podejrzewam ze istnieje ale mam wrażenie że u każdej kobietki gdzie indziej wink

352

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

mądre słowa, u mnie Punkt G jest w mózgu - to nie żart, trafić przez poczucie humoru można do mnie oj można dalekooo

353

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Wreszcie mnie ktoś tu docenił wink

354

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Zawsze doceniamy trafne wypowiedzi:) Więcej takich sobie życzę...

355

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Nie wiem dlaczego, ale kompletnie nie lubię typowego "kochania" się w łóżku, to dla mnie nudne i banalne. Co zrobić, żeby to zmienić, macie jakieś pomysły?

356

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Najlepiej to wyrzucić łóżko wink A potem będziecie musieli sobie radzić jakoś inaczej!

357

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Haha, ale czasem spać też trzeba. Ogólnie życie jest takie pełne napięć, stresów i biegania, że wieczorem nie chce mi się już nic. Ostatnio stwierdziłam, że abym była gotowa na seks, potrzebuję całego dnia wypoczywania, przygotowywania i celebrowania i musi byc inaczej. A ponieważ życie jest jakie jest to "te " sprawy spadają na plan dalszy

358

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Zmienić to co jest banalne w łóżku - otoczenie, pościel... kochanka.

359

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Myślisz? tu zatem nie sprawdza się zasada:"Szanuj tego, bo możesz mieć gorszego."

360

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Najgorzej jak się komuś nie powiedzie kilka razy pod rząd. Może się zrazić.

361

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Czytałam kiedyś książkę pt: "Mądre kobiety, głupie postepowanie". Książka niezaciekawa, ale była wzmianka o paniach, które jęczą o tym swoim pechu, a w rzeczywistości nie nadają się do związków, bo gonią za zauroczeniem i niczym więcej, choć im samym wydaje się, że chcą stałego związku, albo interesuje je tylko polowanie, albo podświadomie wybierają nieodpowiednich partnerów, a potem jęczą, że wszyscy mężczyźni to dranie.

362

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ale jacy uroczy dranie wink

363

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Zależy...

364

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Tych nieuroczych omijam z daleka - facet musi mi się podobać fizycznie inaczej od razu dostaje kosza!

365

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ja też tak mam. Nie będę tego ukrywać i nie lubię gadania - och, liczy się wnętrze... Owszem. liczy się. Nawet lepiej jeśli ktoś musi być obdarzony tylko jednym, żeby miał piękne wnętrze przy paskudnej powierzchowności niż na odwrót, ale każda potwora znajdzie swojego amatora, a ja mam prawo mieć faceta, który odpowiada mi i fizycznie i niefizycznie. Nie ukrywam tego - kęci mnie u partnera wygląd. Między innymi.

366

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Tak, ładne opakowanie a w środku nic ciekawego, to niezły zawód w efekcie...

367

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Na szczęście są tacy, którzy fdajnie wyglądają i w środku też im nie brakuje.

368

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Zastanawia mnie jedno - czy Twój facet jest wzrokowcem czy wyjątkiem wśród mężczyzn? Bo z tego co piszesz można wywnioskować, że nie jesteś wiotką blondyną, ucieleśnieniem męskich marzeń?

369

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Dlatego, że facet z którym będę musi mi się fizycznie podobać i odpowiadać pod względem charakteru? Nie czaję.

370

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Oczywiście, iż lubię i mój tak samo. Nie jest powiedziane, iż oczywiście stale w tym paraduję, aczkolwiek co jakiś czas jak najbardziej. Jednak pomimo wszystko dla mnie ważna jest również wygoda, dlatego bardzo chętnie korzystam z możliwości dobrania najwygodniejszej bielizny łóżkowej. Ostatnio zaciekawił mnie pewien ao braffitingu  który nawet cały przeczytałam. Co o nim myślicie?

371

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

W przypadku bielizny erotycznej to chyba najważniejsze, żeby ukryć niedoskonałości  - ale to można zrobić bez braffiterki:)

372

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Chciałbym mieć swoją cock-fitterkę.

Dopasowywałaby................ co mogłaby mi dopasować?

373

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Może pasek do spodni, łańcuch do klaty, grzywkę do łysiny... wink

374

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Prawą rękę do lewego ucha:)

375

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Pewnie dopasowywałaby "się" - siebie do Ciebie big_smile No tak, pomarzyć wolno:)