426

Odp: długość związku

no chyba żę jemu odpowiada takie położenie - lubi się umartwiać?

427

Odp: długość związku

Wiesz co, na to wygląda. Jak tak z nim rozmawiałam to marudził i narzekał jak baba, nic do niego nie docierało, zachowywał się jakby nie chciał tego wogóle zmieniać tylko przeżywać nadal i żalić się.

428

Odp: długość związku

No to klops, on już jest na przegranej pozycji - nie zmieni nic w życiu bo nie umiałby żyć bez swojej dręczycielki...

429

Odp: długość związku

ja bym tak nie dał sobą pomiatać

430

Odp: długość związku

A jeśli ona na początku była słodka i wogóle? Bo pisał, że było ok, była czułość, rozmowy, seks, bliskość, a potem jak się do niego wprowadziła i zameldowała skończyło się. Wszystko.

431

Odp: długość związku

To niezła aktorka z niej była dopuki sie do niego nie wkręciła...

432

Odp: długość związku

Dziwię się, że nie dało mu do myślenia to, że była po rozwodzie, oddała dziecko do adopcji, wyjechała za granicę, uwiodła gościa, zrobił jej dziecko i uciekł - logiczne że szukała następnego.

433

Odp: długość związku

21 lat ,sama nie wiem jak to zleciało smile

434

Odp: długość związku

o Matko! Nieźle. U mnie jest 2,5 roku a poprzedni trwał 7 lat.

435

Odp: długość związku

na razie nie zapeszając 6 lat .

436

Odp: długość związku

Uważaj, podobno 7-my rok bywa trudny, niektóre związki  mogą nie przetrwać, bo zaczynamy się rozglądać za kimś nowym, rutyna daje się we znaki..

437

Odp: długość związku

Poznaliśmy się na studiach 4 lata chodziliśmy, a po ślubie jesteśmy 8 lat smile

438

Odp: długość związku

A my chodziliśmy ze sobą 1 rok ,a po ślubie jesteśmy już 15 lat ,są okresy ,że było kiepsko między nami ,ale kto się czubi ten się lubi smile

439

Odp: długość związku

Czubienie podsyca emocje, a jak są emocje, to jest zainteresowanie. Bardzo ładny macie staż Henesse smile

Dziewczyny, ile trwał Wasz najkrótszy, a ile najdłuższy związek?

440

Odp: długość związku

Najkrótszy trwał jakieś 10 minut, bo chłopak zaczął zachowywać się jak pajac przed znajomymi, a najdłuższy trwa do dziś. Mam jednak delikatny problem z ustaleniem dokładnej daty początku, ale mniej więcej nieprzerwanie od 4 lat jesteśmy razem. Nawet nie przewiduje zmian w tej sferze swojego życia.   smile

441

Odp: długość związku

Hahaha big_smile Mistrzyni! Dziesięć minut! big_smile Tego jeszcze nie było...

442

Odp: długość związku

U mnie najkrótszy związek trwał jedno spotkanie po czym jak chłopak zaczął się dobierać do mnie nie szanując tego ,że ja nie chcę .
A najdłuższy trwał 2 lata i tez się rozsypał ,bo złapałam go z koleżanką moją sad

443

Odp: długość związku

eh ci faceci... rączki ich świerzbią.

444

Odp: długość związku

Ach te koleżanki... czemu między kobietami nie panuje męska przyjaźń?

445

Odp: długość związku

no właśnie, ciekawy ewenement.

446

Odp: długość związku

Nigdy nie podobał mi się żaden z facetów moich koleżanek. Chyba nawet mamy odmienne gusta i potrzeby.

Miałyście taką sytuację, że przyjaciółka była zazdrosna o Was i swojego faceta, albo sugerowała, że między Wami a nim relacje nieco przekraczają dopuszczalne granice?

Zdarzyło mi się raz, że znajoma nie pohamowała się pod wpływem alkoholu i jasno dała do zrozumienia, że jej terytorium to jej terytorium. Sęk tylko w tym, że ja na jej teren się nie zapuszczałam, ani jej facet granic żadnych też nie przekraczał, ani ze mną, ani z tego co mi wiadomo z nikim innym. Był w niej do szaleństwa zakochany. Po prostu miała problem z zazdrością, tylko że na co dzień tłumiła to w sobie. Po ich rozstaniu dowiedziałam się, że scen zazdrości było więcej. Nigdy nie dała po sobie poznać, że coś do mnie ma, a miała. Miała do każdej.
Tamtego dnia wybroniłam się jedynym argumentem, który był zdolny ją przekonać - w tym czasie byłam kimś zainteresowana, o czym wiedziała zarówno ona, jak i reszta znajomych. Gorliwa deklaracja, że on i tylko on i więcej nikogo nie szukam, przekonała ją. smile

447

Odp: długość związku

Mi się zdarzyło i to nie raz, może dlatego ze mam sporo koleżanek z kompleksami, którym się wydaje, że inne tylko czyhają żeby im odbić faceta, którego z takim trudem zdobyły... Nie rozumiem ich bo przecież na silę i tak faceta nie zatrzymają, a jeśli z nimi jest to chyba dlatego że chce...?

448

Odp: długość związku

Mój najdłuższy związek trwał pół roku, potem on kogoś poznał i tak się skończyło...

449

Odp: długość związku

[quote=Kinga_K]Mi się zdarzyło i to nie raz, może dlatego ze mam sporo koleżanek z kompleksami, którym się wydaje, że inne tylko czyhają żeby im odbić faceta, którego z takim trudem zdobyły... Nie rozumiem ich bo przecież na silę i tak faceta nie zatrzymają, a jeśli z nimi jest to chyba dlatego że chce...?[/quote]

Ja też nie rozumiem jak można z takim zaangażowaniem dążyć do zrujnowania czyjegoś związku dla własnych, indywidualnych pobudek. To nieludzkie.

450

Odp: długość związku

Czasem uczucia nie pozwalają się powstrzymać... Wtedy nie myśli się o tym, że ranimy innych, ważne jest nasze szczęście...