326

Odp: Wakacyjna miłość...

Albo jak sobie wyobraża, że tanim kosztem (niekoniecznie materialnym) osiągnie duże rezultaty.

327

Odp: Wakacyjna miłość...

Tak naprawde to wtedy zupełnie sie nie myśli o kosztach dziewczyny...

328

Odp: Wakacyjna miłość...

Chodzi mi o takich, którzy myślą, że złowią dziewczynę pikną, inteligentną, zabawną, wierną, chętną i ambitną na tani podryw, na który lecą tylko dziewczyny niższej kategorii. Małym wysiłkiem, przy odrobinie forsy i szerokim uśmiechu.

329

Odp: Wakacyjna miłość...

Mając 15 lat byłam z rodzicami na wczasach w górach poznałam tam chłopaka ,razem chodziliśmy na spacery i tak przeszły 2 tyg .Po powrocie spotykaliśmy jeszcze się przez rok ,a potem jakoś to się rozeszło sad

330

Odp: Wakacyjna miłość...

Moje wakacyjne miłości to zawsze byli blondyni:) Dlatego nigdy nie zrozumiem fenomenu facetów-brunetów. Czemu oni każdej się podobają i każda chce bruneta, a blondyn ma pod górkę u większości?...
Co jest takiego niezwykłego w kolorze włosów, że 9 na 10 dziewczyn mówi "mój ideał faceta to brunet"..?

331

Odp: Wakacyjna miłość...

Bruneci mają bardziej wyrazistą urodę, blondyni to dla mnie taki mydłki w większości, nie znam żadnego przystojnego blondyna szczerze mówiąc, a brunetów - kilku co najmniej;)

332

Odp: Wakacyjna miłość...

Czasem w takim zauroczeniu większą rolę gra osobowość a nie wygląd...