51

Odp: Mężczyzna idealny

Terz bym tak chciał....

52

Odp: Mężczyzna idealny

Będziesz miał. Ja czekałam na takie coś całe życie.

53

Odp: Mężczyzna idealny

Miejmy nadzieję, że jeszcze to nie całe życie jakie miałaś do dyspozycji, jeszcze trochę czasu zostało żeby się nacieszyć smile

54

Odp: Mężczyzna idealny

Czekałam, teraz mam i życie może się nie kończyć big_smile

55

Odp: Mężczyzna idealny

Ale ile można czekać?

56

Odp: Mężczyzna idealny

Jak się bardzo chce to długo. Tylko nic na siłę. najlepiej się skupić na innych dziedzinach życia - praca, hobby, znajomi itd.

57

Odp: Mężczyzna idealny

No tak, taki facet co się chce szybko ożenić to raczej 'odstrasza" dziewczyny...

58

Odp: Mężczyzna idealny

To raczej chyba świadczy że poważnie myśle i jestem odpowiedzialny a nie taki co sobie bzyknie i pujdzie do innej

59

Odp: Mężczyzna idealny

Ale kobiety też lubią "bzyknąć" i pójść dalej, poza tym mnóstwo kobiet kocha flirty i adorację i  boją się , że kiedy się zwiążą na poważnie to się im skończy zabawa.

60

Odp: Mężczyzna idealny

Ja tam jestem za tym żeby bawić sie i w stałym zwiazku kiedy jest na to czas

61

Odp: Mężczyzna idealny

Właśnie, najlepiej znaleźć czas dla swojej kobiety bo inaczej będzie się bawić z innymi. mój kolega który też jest kierowcą stwierdził że teraz, jak ma żonę, to nie będzie już brał dalekich tras, tylko na noc musi być w domu, bo "nie wiadomo, co jej przyjdzie do głowy jak będzie sama". No i ma trochę racji...

62

Odp: Mężczyzna idealny

Albo jemu, bo znam takiego, którego żona w domu była sama, a on w trasie NIE.

63

Odp: Mężczyzna idealny

No nie powiem,l że nie było różnych 'okazji" w trasie, bo bym kłamał smile Ale czego oczy nie widzą tego sercu nie żal, nie?

64

Odp: Mężczyzna idealny

Okazje zawsze się znajdą... i wszędzie. Czasem nawet ktoś nachalnie proponuje to i owo, albo uwodzi. Tylko że życie daje  nam wybór - chce się ktoś "bawić", niech się bawi, mało komuś jedna/jeden to niech ma co wieczór kogo innego, tylko niech się nie wiąże z jednym/ą skoro chce więcej, a jeśli ktoś chce mieć bliską osobę przy sobie na stałe, pełniejszy seks, poczucie bezpieczeństwa - to dla takich ludzi jest związek.

65

Odp: Mężczyzna idealny

Ale są mężczyźni (kobiety też ale rzadziej), którzy nie decydują się na stały związek nigdy, boją się uczuć, emocji, bliskiej więzi z kimś. Zadowala ich szybki i krótki romans, nie chcą się angażować. Kiedy jednak zakochają się na amen w jakiejść młodej pięknej kobiecie, wtedy może być  za późno

66

Odp: Mężczyzna idealny

Masz rację, całkowitą. To zazwyczaj skrzywdzeni w jakiś sposób  ludzie. Ale uwarzaqm, że gdyby trafili na właściwą osobę, to takie uczucie mogłoby uleczyć ich duszę. tylko jak trafić skoro dookoła tyle podłości.

67

Odp: Mężczyzna idealny

Może być za późno, bo zwykle mają już 50 lat, a ona 20 i ich zwyczajnie nie zechce wink

68

Odp: Mężczyzna idealny

A jak mam 26, to mam jeszcze u niej jakieś szanse?

69

Odp: Mężczyzna idealny

Jakieś tam, minimalne wink

70

Odp: Mężczyzna idealny

Ja się pozbierałam szybko po skrzywdzeniu. Właśnie mój krzywdziciel po 6 latach znalazł sobie dziewczynę. Oby była silna. Wierzę, że człowiek może się zmienić, ale psychol zawsze zostanie psycholem.

71

Odp: Mężczyzna idealny

A jak na nią patrzysz to widzisz w niej raczej silną osobowość czy taką plastelinę?

72

Odp: Mężczyzna idealny

Ja jej jeszcze nie widziałam, tylko koleżanka newsa mi przyniosła. On raczej będzie szukał plasteliny, to dziwny typ człowieka. Dla przykładu - kiedyś w towarzystwie pomylił się co do daty, ja go poprawiłam (każdego bym poprawiła), przyznał mi grzecznie przy wszystkich rację, przeprosił za pomyłkę. Normalna sytuacja. Ale w domu zrobił mi taką awanturę o to że tą jedną cholerną liczbę powiedziałam na głos, żebym się nie ważyła więcej poprawiać go publicznie!!! Chore!

73

Odp: Mężczyzna idealny

[quote=Ksymena]Jakieś tam, minimalne wink[/quote]
Ale jakbym sie bardzo postarał to moze by wzrosły?

74

Odp: Mężczyzna idealny

Nie słuchaj jej Zibbi, minimalne szanse będziesz miał za 40 lat.

75

Odp: Mężczyzna idealny

Szanse wzrastają wprost proporcjonalnie do wzrostu zer na koncie wink