301

Odp: Wakacyjna miłość...

Relacja będzie dziś w nocy albo jutro rano, zależy o której wrócę smile

302

Odp: Wakacyjna miłość...

Ja proponuję wielkiego szampana!

303

Odp: Wakacyjna miłość...

[quote=marass]Relacja będzie dziś w nocy albo jutro rano, zależy o której wrócę smile[/quote]
Mamy nadzieję że jak najpóźniej... A od kogo wyszła propozycja?

304

Odp: Wakacyjna miłość...

Ode mnie, mieliśmy iść razem ćwiczyć, ale w Krakowie bardzo pada. To zaproponowałem taki wypad i się zgodziła, więc chyba chce się spotykać ze mną a nie tylko ćwiczyć smile

305

Odp: Wakacyjna miłość...

Będziesz miał okazję zapytać smile

306

Odp: Wakacyjna miłość...

No i relacja smile. Zabrałem ją wczoraj do takiej wielkiej knajpy Le Scandale na krakowskim Kazimierzu, nigdy jeszcze tam nie byłem, ale całkiem spoko, wypiliśmy po drinku, zjedliśmy bardzo dobre grzanki ze szpinakiem. Rozmawialiśmy długo, poznaliśmy się bliżej. Jest naprawdę bardzo fajna, gadaliśmy na takie tematy, o których nigdy nie rozmawiałem z rówieśniczkami. No i tak..

307

Odp: Wakacyjna miłość...

To może być fajny wstęp... To gdzie dzisiaj się wybieracie?

308

Odp: Wakacyjna miłość...

Dzisiaj nigdzie, ale jutro mamy iść biegać gdzieś nad jakieś jeziorko i potem coś zjeść smile. Ale czuć, że jest już coś na rzeczy:)
Wczoraj w tej knajpie spróbowałem drinka o nazwie Mai Tai, od razu skojarzyło mi się z muay thai czyli tajskim boksem smile, to wiedziałem, że muszę go spróbować. Za drinkami nie przepadam, ale ten był z kilku rodzajów rumu i nawet dobry smile. Ale jednak wolę piwo smile

309

Odp: Wakacyjna miłość...

A więc jednak... Czekamy nas ciąg dalszy smile

310

Odp: Wakacyjna miłość...

[quote=marass]Dzisiaj nigdzie, ale jutro mamy iść biegać gdzieś nad jakieś jeziorko i potem coś zjeść smile. Ale czuć, że jest już coś na rzeczy:)
Wczoraj w tej knajpie spróbowałem drinka o nazwie Mai Tai, od razu skojarzyło mi się z muay thai czyli tajskim boksem smile, to wiedziałem, że muszę go spróbować. Za drinkami nie przepadam, ale ten był z kilku rodzajów rumu i nawet dobry smile. Ale jednak wolę piwo smile[/quote]
Ale uważaj na skojarzenia: boks i dziewczyna nie idą w parze... smile

311

Odp: Wakacyjna miłość...

Nie lubię rumu.... a piwko...........mmmmmmmmmm właśnie wróciłam z nad jeziorka i sobie piję zimne.............

312

Odp: Wakacyjna miłość...

Wczoraj byliśmy na bardzo długim spacerze, połączonym z ćwiczeniami rozciągającymi i jogą smile. Także, trochę się dotykaliśmy smile,  aż w pewnym momencie zaczął się na nas gapić jakiś obleśny dziad. I musiałem go przegonić smile. Coraz bardziej ona mi się podoba i trochę mam wątpliwości i obaw z tym związanych.

313

Odp: Wakacyjna miłość...

No cóż, to obowiązek prawdziwego mężczyzny... Dotykanie też smile
Może tymi obawami się z nami podzielisz?

314

Odp: Wakacyjna miłość...

Bardzo intryguje mnie jej osoba, charakter i zainteresowania. Okazało się, że nawet jakieś tam gry komputerowe lubimy te same, te same książki, no po prostu mnóstwo wspólnego mamy. Boję się tylko reakcji rodziców, matka lubi przywalić dziwnym komentarzem i sądzę, że by tak zrobiła. Mogłoby mnie to urazić, a nie chcę mieć kłótni z nimi (i tak mamy dziwny kontakt). W sumie nie obchodzi mnie co powiedzą obcy ludzie, ale zależy mi w razie czego na akceptacji bliskich.

315

Odp: Wakacyjna miłość...

Póki co sprawdzaj czy to jest to. O resztę będziemy się martwić później. Też kiedyś tak miałam (może dlatego że poważnie podchodzę do znajomości od początku), a w tzw. międzyczasie okazało się że nie będzie kogo przedstawiać bo się wszystko rozleciało...

316

Odp: Wakacyjna miłość...

No tak czuję, że to raczej będzie szło w kierunku zbliżenia, niż rozstania.

317

Odp: Wakacyjna miłość...

To ile już się znacie? Po tygodniu już widzę, że myślisz o niej tak poważnie smile

318

Odp: Wakacyjna miłość...

No właśnie około 2 tygodni ją znam. Ale co poradzę, że naprawdę mamy dużo wspólnego i tematy do rozmowy się nie kończą. Wczoraj wracaliśmy z tego spaceru długiego i sama zaproponowała, żebyśmy się przeszli jeszcze gdzieś. No i zrobiliśmy chyba 3 kółka w okół jej osiedla. Jej chyba też się to nasze spotykanie podoba.

319

Odp: Wakacyjna miłość...

A czy mówi coś o swojej "związkowej" przeszłości?

320

Odp: Wakacyjna miłość...

No wspomina coś, ale nie zarzuca mnie tego typu informacjami. Raczej napomknie o tym i tyle.

321

Odp: Wakacyjna miłość...

A zorientowałeś się już jak długo jest/była sama?

322

Odp: Wakacyjna miłość...

Chyba ze dwa, trzy lata. A to ma znaczenie?

323

Odp: Wakacyjna miłość...

Może ma, może nie... Zależy od osoby...
Przy okazji zapraszam na temat "Moja najgorsza randka" - może masz coś ciekawego w swoich doświadczeniach?

324

Odp: Wakacyjna miłość...

Wiecie jaka jest najgorsza randka dla faceta?
Jak sobie za dużo wyobraża, a za mało może zrobić...

325

Odp: Wakacyjna miłość...

nie, najgorsza jest wtedy jak sie okazuje ostatnia...