326

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ja mam wielką garderobę z lustrami od sufitu po podłogę.............. a co myślicie o lustrze na suficie nad łóżkiem w sypialni?

327

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Nie. Chyba że ma się więcej niż jedną sypialnię. Nie, bo czasem byłoby fajnie, ale za dużo zachodu gdyby potem się znudziło, a potem zachciało znowu. A tak można by po prostu iść do tej sypialni jeśli ma się ochotę.

328

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=emilia_s292]Ja mam wielką garderobę z lustrami od sufitu po podłogę.............. a co myślicie o lustrze na suficie nad łóżkiem w sypialni?[/quote]
bałabym się że na mnie spadnie... Jako kara za rozpustę smile

329

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ha,Cudzołożnico!!!

330

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Nie aż tak, ale...

331

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Zawsze jest ale...

332

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

No cóż, tylko małżonkowie robią to legalnie i z pełnym błogosławieństwem 'góry"...

333

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Zdaniem góry spojrzenie z pożądaniem jest cudzołóstwem.

334

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ojej ale jestem grzeszna...

335

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Do spowiedzi musisz iść....

336

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ale wypada księdzu takie rzeczy opowiadać? Jeszcze się podnieci....

337

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Oni pewnie lubią słuchać takie opowiastki.... a jak się podnieci to i tak go nie widać....może sobie robic co chce pod sutanną...

338

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Zależy jaki konfesjonał, jak taki dostawiany to widać, widać...
Zresztą połowa księży sama to robi za nic ma celibat, więc czy to dla nich taka nowość?

339

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Myslę że to żadna nowość. Ksiądz też człowiek i ma swoje potrzeby i musi jakoś odreagować naturalny popęd seksualny.

340

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

A jak go słuchasz w kościele lub spowiadasz się to ta świadomość Ci towarzyszy?

341

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Nie. Jakoś nie myślę o tym jak widze księdza. W pewnym sensie ksiądz kojarzy się z cnotą i celibatem i jak siedzę w kościele to staram się skupić tylko na jego słowach. Ale przecież wiadomo że to też mężczyzna.

342

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

ostatnio jest afera ze babki za bardzo wydekoltowane w kościele siedzą. Widać to działa na księży.... Szatańska pokusa smile

343

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

U nas żle patrzą jak przychodzą w za bardzo krótkich spódniczkach albo sukienkach. Siadają w ławkach i odsłaniają uda....

344

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ale raczej te "poszukujące"? Bo innym mąż czy chłopak by nie pozwolił...

345

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Widziałam taką jędzę, facet w pracy, ona cycki na wierzch i co przechodzi obok ławki z facetem to pochyla się i grzebie za czymś w wózku. Takie spacerki sobie robi. Ja jej uwagi nie zwrocę, poczekam aż się wyda.

346

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=summerlove]ostatnio jest afera ze babki za bardzo wydekoltowane w kościele siedzą. Widać to działa na księży.... Szatańska pokusa smile[/quote]
U mnie przed kościołem wisi kartka z zakazem wchodzenia w za krótkich lub zbyt wydekoltowanych ciuchach, japonkach i topach na ramiączkach.

347

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

oooooooo to ciekawy pomysł.... według mnie przychodzenie do Kościoła z cyckami prawie na wierzchu to naprawdę przesada...

348

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=niechcemisie][quote=summerlove]ostatnio jest afera ze babki za bardzo wydekoltowane w kościele siedzą. Widać to działa na księży.... Szatańska pokusa smile[/quote]
U mnie przed kościołem wisi kartka z zakazem wchodzenia w za krótkich lub zbyt wydekoltowanych ciuchach, japonkach i topach na ramiączkach.[/quote]
A jak wchodzi taka to co - strażnicy moralności lub moherki ją wyprowadzają czy narzucają worek pokutny?

349

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ja tam nie chodzę to nie wiem. Nie interesuję się niedzielnymi rewiami. Może liczą tylko na to, że ktoś sam zaprzestanie niemoralności.

350

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Mam pytanie do zibbiego: czy wiesz gdzie występuje Punkt G i czy wierzysz w jego istnienie?