276

Odp: Wakacyjna miłość...

Być może sama sobie coś wmawia i lubi tak myśleć

277

Odp: Wakacyjna miłość...

to zwykła reakcja jak ktoś ma inne zdanie...

278

Odp: Wakacyjna miłość...

Ale mi już się wydaje że jet tu miło i nikt nikogo nie atakuje. A że wygrała główna nagrodę to super. Ja mam olejek i bardzo się cieszę bo go chciałam. Wiele razy już tu wygrałam z innymi dziewczynami i nie czułam się ani razu wrogiem forum.

Ostatnio edytowany przez emilia_s292 (2010-07-28 08:43:43)

279

Odp: Wakacyjna miłość...

Ja po raz pierwszy i mam nadzieję że nie ostatni smile Myślę jednak że atmosfera jest ważniejsza od nagród i każdy powinien móc się wypowiedzieć bez narażania się na ataki. I zawsze będę reagować na przesadne ironizowanie smile

280

Odp: Wakacyjna miłość...

[quote=marass]Dzisiaj nie, jutro mamy się widzieć, ale taka pogoda jest tragiczna, że nie wiem... Niechcemisie no to w czym problem? Powiem Ci, że lepszej atmosfery na forum nie widziałem nigdzie. Chyba tylko na moim ulubionym modelarskim, ale tam też się zdarzają oszołomy.[/quote]
A ja znalazłam jedno i zaczynam się na nim udzielać, co nie znaczy że zrezygnuję z tego - musicie się bardziej starać, a ty mi nie mów jak jest, bo znam to forum dłużej niż ty, mało spostrzegawczy jesteś. Tam natomiast podoba mi się najbardziej, że zamiast tysiąca mikropostów są TYLKO długie wypowiedzi i panuje taka dziwna atmosfera - mnóstwo osób tam zwierza się z bardzo osobistych przeżyć, nie udają, że ich życie jest idealne tak jak na wielu innych forach, tak jak np. na polkach poznałam kilka osób, które chwaliły się jakie mają wspaniałe życie, cudownych mężczyzn i pieniądze, a na innym portalu te same opisywały jak jest naprawdę. Jedna z nich okzała się nawet samotną matką obawiającą się, że żaden mężczyzna jej z dziećmi nie zechce, nie pokocha jej, ich, że jest gorsza, bo ją zostawił, że jest złą matką, bo gdyby nie to, to miałaby ojca dla dzieci. Ale na polkach taaaaak się chwali wszystkim i kilka takich jest.

Forum, o którym piszę ominęłam wcześniej, bo szata graficzna nie miała porównania z tą, a szukałam czegoś, na co miło będzie patrzeć czytając posty i pisząc je. Wygrana w konkursach na tym forum nie zależy od ilości, tylko od jakości - wybierają najlepsze posty. Wygrałam tam trzy nagrody, w ostatnim konkursie nie brałam udziału, bo nie mam weny ostatnio do pisania. Wspaniałe tam jest jak kobiety pocieszają się, dodają sobie otuchy, radzą. Tylko ten wygląd mi nie odpowiada- tu jest tak jasno i czysto, SZALENIE podobają mi się kolory strony, artykuły są fajne, konkursy też. Wiadomości pisze się łatwo, wszystko jest czytelne, a to mi się baaaaardzo podoba.

281

Odp: Wakacyjna miłość...

tak, to kolejny argument za tym, że babki też są wzrokowcami...

282

Odp: Wakacyjna miłość...

[quote=emilia_s292]Być może sama sobie coś wmawia i lubi tak myśleć[/quote]
No i po co piszesz o mnie takie rzeczy?

283

Odp: Wakacyjna miłość...

Nie znamy się osobiście więc takie gdybania mają pomagać w wyjaśnieniu sytuacji. A tak wracając do sedna - które wypowiedzi skłoniły Cię do uznania, że traktujemy Cię jak wroga???

284

Odp: Wakacyjna miłość...

Nie miałam na myśli wszystkich. Atakowanie, że piszę dużo postów podczas gdy ja mam do przeczytania 4x tyle kiedy rozmawiają sobie dwie osoby, a każda pisze 2x tyle co ja. A ja mam coś do powiedzenia i też chciałabym napisać. Jeśli kogoś nie interesuje nie musi czytać, może sobie przewinąć stronę do ostatniego interesującego go postu, tak zresztą robicie, omijacie to co piszę, więc po robić problemy? Ktoś nie chce niech nie czyta. Ja pisać nikomu nie zabraniam.

Kolejna rzecz to post, w którym Emilka napisała o tym, że lepiej nie zabierać faceta na zakupy, żeby nie wiedział ile kobieta wydaje. Ja napisałam, że nie każda kobieta wydaje pieniądze partnera, na co justyna zarzuciła mi, że napisałam nielogiczny post, który nie ma związku z tematem i zachowała się jakbym Emilkę ZAATAKOWAŁA, a Wy mi piszecie, że to ja mam urojenia?

Teraz ten obraźliwy post o tym, że lubię sobie coś wmawiać i tak myśleć.

285

Odp: Wakacyjna miłość...

No to nam się atmosfera popsuła... Ehhh...

286

Odp: Wakacyjna miłość...

[quote]a ty mi nie mów jak jest, bo znam to forum dłużej niż ty, mało spostrzegawczy jesteś[/quote]

1. Nie będę.
2. Tak Ty znasz dłużej.
3. Nie znasz mnie, więc tego nie wiesz.

287

Odp: Wakacyjna miłość...

Widzę. I widzę też że tu wszyscy lubią kłótnie.

288

Odp: Wakacyjna miłość...

Nie wszyscy. Ale to trochę dziwne, zarzucasz innym, że omijają Twoje posty i nie czytają, a potem, że jak ktoś nie chce, to niech nie czyta. Ja np. czytam praktycznie każdy post, widzę, że masz ciekawe poglądy, powodujące interakcję i wzbudzające zainteresowanie. Może rzeczywiście nie jest tu taka dobra atmosfera, jak mi się wydawało na początku, ale jestem tu dopiero kilka dni.

289

Odp: Wakacyjna miłość...

No i znowu będą tu pisać 2 osoby... Ale kicha...

290

Odp: Wakacyjna miłość...

[quote=marass]Nie wszyscy. Ale to trochę dziwne, zarzucasz innym, że omijają Twoje posty i nie czytają, a potem, że jak ktoś nie chce, to niech nie czyta. Ja np. czytam praktycznie każdy post, widzę, że masz ciekawe poglądy, powodujące interakcję i wzbudzające zainteresowanie. Może rzeczywiście nie jest tu taka dobra atmosfera, jak mi się wydawało na początku, ale jestem tu dopiero kilka dni.[/quote]
W którym miejscu "zarzuciłam", bo ja o tym tylko napisałam, więc nie oskarżaj mnie.
I dobrze, że jesteś, bo przez długi czas byłam tu tylko z jedną dziewczyną, było super, ale to jest jednak forum nie gg, więc obie chciałyśmy, żeby było trochę więcej forumowiczow.

291

Odp: Wakacyjna miłość...

Nie oskarżam, może złego słowa użyłem, spokojnie. No nie wiem czy tak dobrze, że jestem, ale postaram się coś pisać sensownego.

292

Odp: Wakacyjna miłość...

Piszemy co chcemy.
Byłam  kiedyś na forum, gdzie kłótnie były na porządku dziennym, tylko tam czuwano nad tym i wyrzucano takie posty. Bez sensu - zamiast dać ostrzeżenie tym osobom.

293

Odp: Wakacyjna miłość...

Dobra, cicho, bo admin przyjdzie...

294

Odp: Wakacyjna miłość...

[quote=niechcemisie][quote=emilia_s292]Być może sama sobie coś wmawia i lubi tak myśleć[/quote]
No i po co piszesz o mnie takie rzeczy?[/quote]
Piszę bo cię nie rozumiem. I mam prawo pisać co myślę a forum jest po to by wyjaśniać sobie różne sprawy. To nie było obrażliwe. jeśli poczułaś się obrażona to przepraszam, tylko się zastanawiam dlaczego tak się irytujesz. Ja też ci mogę napisać że ja tu jestem dłużej i jeszcze nie było tu takiej dziewczyny jak ty, która by czuła się wrogiem.

295

Odp: Wakacyjna miłość...

Chyba muszę zaapelować, żeby za forum nie było nagród, bo się pozjadacie smile Proszę dać sobie buzi i się pogodzić smile

296

Odp: Wakacyjna miłość...

To ja się tak pochwalę, idę dziś do knajpy z tą dziewczyną big_smile

297

Odp: Wakacyjna miłość...

to ja tylko napiszę że trzymam kciuki żeby się kolacja udała :-)

298

Odp: Wakacyjna miłość...

No widzisz, mamy nadzieję ze choć w malutkim procencie się przyczyniłyśmy - ???
Oczywiście czekamy na relację...

299

Odp: Wakacyjna miłość...

[quote=emilia_s292][quote=niechcemisie][quote=emilia_s292]Być może sama sobie coś wmawia i lubi tak myśleć[/quote]
No i po co piszesz o mnie takie rzeczy?[/quote]
Piszę bo cię nie rozumiem. I mam prawo pisać co myślę a forum jest po to by wyjaśniać sobie różne sprawy. To nie było obrażliwe. jeśli poczułaś się obrażona to przepraszam, tylko się zastanawiam dlaczego tak się irytujesz. Ja też ci mogę napisać że ja tu jestem dłużej i jeszcze nie było tu takiej dziewczyny jak ty, która by czuła się wrogiem.[/quote]
Ja tylko zadałam pytanie bo byłam ciekawa czemu miało to służyć.  Wyjaśniłaś, teraz wiem o co Ci chodziło.

300

Odp: Wakacyjna miłość...

No to teraz napijmy się na zgodę smile Co proponujecie?