1

Temat: Fryzjerki w bikini

Mówili o tym w wiadomościach na tvp 1 i w różnych innych stacjach. Trzeba przyznać, że strzyżenie jest drogie.
Ponoć ma być też oferta dla Pań i Panowie - fryzjerzy w slipkach 
Zastanawiam się, co by mnie ciągło do takiego fryzjera? A wasze zdanie jakie jest na ten temat ? Dobry chwyt marketingowy czy lekka przesada ?

2

Odp: Fryzjerki w bikini

Może jeszcze strzyc będą ze striptizem?

3

Odp: Fryzjerki w bikini

bez komentarza... czy ludziom to wszystko trzeba już jak kawa na ławę?  a co ze zdrową psychiką i wyobraźnią?? br...

4

Odp: Fryzjerki w bikini

* chyba ciągnęło wink

takie zakłady są już od dawna, to że się utrzymują świadczy o tym, że jest zapotrzebowanie na nie

podobnie można rozpatrywać domy publiczne - ja bym nie poszła, mój narzeczony też nie, ale takie usługi są od wieków i cieszą się ogromną popularnością, ludzie potrzebują coraz więcej podniet i nie ma w tym nic dziwnego....

5

Odp: Fryzjerki w bikini

napewno dużo meżczyzn lgnie smile

6

Odp: Fryzjerki w bikini

przykre to i moim zadniem niefajne, bo co - bez podniety to już się nic nie da? a wyobraźnia? tajemnica? oczekiwanie?

7

Odp: Fryzjerki w bikini

[quote=agf]przykre to i moim zadniem niefajne, bo co - bez podniety to już się nic nie da? a wyobraźnia? tajemnica? oczekiwanie?[/quote]
mnie też to nie kręci, ale cóż - takie czasy mamy i jestem w stanie zrozumieć, że inni tak wolą
każdy jest inakszy (moja Babcia tak mówi) smile

8

Odp: Fryzjerki w bikini

Ja  uważam że w dzisiejszych czasach za dużo tej golizny, to co przeznaczone dla dwojga wynoszone jest teraz wszędzie nawet tam gdzie nie pasuje do fryzjera

9

Odp: Fryzjerki w bikini

proponuję wprowadzić też bikini w sklepie rzeźnickim - krew i golizna - to już tylko dla wytrwałych ...

10

Odp: Fryzjerki w bikini

jednym słowem żeby przyciągnąć klientów!

11

Odp: Fryzjerki w bikini

[quote=agf]proponuję wprowadzić też bikini w sklepie rzeźnickim - krew i golizna - to już tylko dla wytrwałych ...[/quote]
ulala big_smile

12

Odp: Fryzjerki w bikini

Nie chodze do takich sklepów , brrrrr! rzeźnicki?

13

Odp: Fryzjerki w bikini

[quote=biedroneczka4]Nie chodze do takich sklepów  brrrrr! rzeźnicki?[/quote]
tam gdzie mam działkę jest taki ... jak z mrocznego horroru
w Wwie chyba nie ma....

14

Odp: Fryzjerki w bikini

kto wie, może już niedługo będą wink

15

Odp: Fryzjerki w bikini

A dlaczego nie fryzjerzy damscy? Chętnie bym poszła do takiego salonu:)

16

Odp: Fryzjerki w bikini

Ja też. I może jakiś ekstra pokaz podczas układania fryzur.......

17

Odp: Fryzjerki w bikini

Dla mnie to przesada i to nie lekka, by prawie nagim być w miejscu publicznym i ocierać się o ciebie takim.

18

Odp: Fryzjerki w bikini

Oj tam, przesadzasz... Jak by był przystojny i mój facet się nie dowiedział, to czemu nie? Przecież nie robiłabym nic złego... a on by nie miał tylko koszulki...

19

Odp: Fryzjerki w bikini

Summerlove, może i tak.

20

Odp: Fryzjerki w bikini

Jakos sobie tego nie moge wyobrazic przez pryzmat sensownosci. Moze dla panow to by sie sprawdzilo ale mnie chyba nie robiloby roznicy przez kogo jestem strzyzona i w co jest ubrany lub wlasnie z czego rozebrany.

21

Odp: Fryzjerki w bikini

Gdyby był przystojny, a do tego profesjonalista to czemu nie miałabym sobie popatrzeć... ?

22

Odp: Fryzjerki w bikini

Chyba dziwnie bym się czuła gdyby obcy półnagi facet się koło mnie kręcił u fryzjera...

23

Odp: Fryzjerki w bikini

Nie bardzo to widzę, ale innym moze odpowiadać

24

Odp: Fryzjerki w bikini

mi wystarczą pogaduszki z moim fryzjerem..
a chyba w gatkach wolałabym go nie oglądać wink

25

Odp: Fryzjerki w bikini

[quote=Cynthia]Gdyby był przystojny, a do tego profesjonalista to czemu nie miałabym sobie popatrzeć... ?[/quote]


No tak jeśli z tej strony na to spojrzeć to czemu nie tylko nie wiem czy to by mi pomogło skupić się na ewentualnych fryzurach które akurat na mojej głowie by powstawały wink