1

Temat: Mężczyzna idealny

Wiadomo... nie ma takiego. Ale chodzi mi o to jakimi cechami powinien odznaczać się według Was partner i dlaczego akurat takimi?
A czy kiedy byłyście nastolatkami miałyście w głowie swój ideał?

2

Odp: Mężczyzna idealny

Trudno wybrać jakąś najważniejszą, ale jedną z nich jest dla mnie ZARADNOŚĆ. Tego oczekuję od mojego mężczyzny i mojemu aktualnemu jej absolutnie nie brakuje.
Tak się zastanawiam, bo to jedna z cech, które posiada wysoko rozwinięte mój tato i którą badzo w nim cenię. A mówi się, że kobieta szuka dla siebie podobnego mężczyzny. Cóż, zaradność jest cechą, którą powinien odznaczać się mój partner i którą odznacza się mój tato. Ale nie do końca jest tak, że chciałabym dla siebie takiego samego mężczyzny jak on, bo mój tato jest zbyt praktyczny.

3

Odp: Mężczyzna idealny

Dla mnie taką cechą jest odpowiedzialność i to, że mogę na niego liczyć w każdej sytuacji, że nie zostawi mnie samej z problemem, tylko zrobi wszystko, by mi pomóc. Nie znoszę natomiast niesłowności i zapominalstwa u mężczyzn.

4

Odp: Mężczyzna idealny

Niesłowność, jedna z najgorszych. Ja u facetów nie lubię ich przekonania, że pewne złe rzeczy wolno im robić, bo są mężczyznami. Oczywiście nie wszyscy takie przekonanie mają.
Kolejną pozytywną cechą (pięknie napisałaś o tej odpowiedzialności) jest traktowanie kobiety jak partnerki - osoby mającej takie same prawa, równorzędnie, z szacunkiem do tego jak chce pokierować swoim życiem.

5

Odp: Mężczyzna idealny

Idealny.... ? na pewno na początku większość się stara takimi być... A potem tracą motywację sad

6

Odp: Mężczyzna idealny

A znacie tą zagadkę?

Idealna kobieta i idealny mężczyzna jechali sobie w Wigilię i zobaczyli na poboczu zepsuty samochód. Zatrzymali się żeby zaproponować pomoc. Okazało się, że auto należy do Św.Mikołaja. Poprosił ich, aby pomogli mu rozwieźć prezenty, bo przez tę awarię nie zdąży sam tego zrobić. Pomogli oczywiście. Niestety w drodze wpadli w poślizg i doszło do wypadku. Z całej trójki przeżyła tylko jedna osoba. Kto?

7

Odp: Mężczyzna idealny

opowiadająca to nam idealna kobieta? smile

8

Odp: Mężczyzna idealny

He he he, może być.
W gazecie odpowiedź była taka: Kobieta - wszystkie doskonale wiemy, że ani św. Mikołaj ani idealny mężczyzna nie istnieją.

9

Odp: Mężczyzna idealny

wreszcie ktoś to wyraźnie powiedział...

10

Odp: Mężczyzna idealny

To powinno widnieć w Playboyu na rozkładówce - może by dotarło wreszcie do tych, którzy jeszcze o tym nie wiedzą (do facetów).

11

Odp: Mężczyzna idealny

kobieta jest dla nich idealna w sensie łóżkowym na pewno...

12

Odp: Mężczyzna idealny

I tak powinno być. Choc może nie każda zasługuje na miano ideału.

13

Odp: Mężczyzna idealny

ale sie staramy przecież smile to się nie liczy?

14

Odp: Mężczyzna idealny

Każda jest ideałem na swój własny sposób

15

Odp: Mężczyzna idealny

Już samo to, że ktoś w nas widzi ideał, jest budujące smile

16

Odp: Mężczyzna idealny

Chodziło mi o puszczalskie i tym podobne, albo lale bawiące się cudzymi uczuciami, zdrajczynie i inne bestie, które nie zasługują nawe na miano dziewczyny " w porządku".

17

Odp: Mężczyzna idealny

No tak, te na pewno nie zasługują. Ale tu ich nie ma...

18

Odp: Mężczyzna idealny

Ale pisałyśmy o tym czy mężczyźni uważają kobiety za ideał.

19

Odp: Mężczyzna idealny

podtrzymuję, że głównie w łóżku. Poza tym uważają, że wszystko robią lepiej...

20

Odp: Mężczyzna idealny

Mój wie, że np. ja zrobię lepiej obiad ...

21

Odp: Mężczyzna idealny

A nie grymasi czasem, że niedosolone lub gorzej przyprawione niż u mamy?

22

Odp: Mężczyzna idealny

Nie.... zawsze mnie chwali i mówi że nawet jak bym mu podała chleb z masłem na obiad to by było pyszne! Nawet mnie chwali wśród znajomych i rodziny że dobre obiadki gotuję.

23

Odp: Mężczyzna idealny

O, to lojalność godna naśladowania... Uczcie się, chłopaki!

24

Odp: Mężczyzna idealny

Z poczuciem humoru, nie biedny, szarmancki, pachnący - ideał!

25

Odp: Mężczyzna idealny

To jeszcze namiary na takiego poprosimy...