101

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Nie namawiam, zrobisz co uznasz za stosowne:)

102

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Jemu by się ten pomysł spodobał. Zacznę ćwiczyć, nabiorę kondycji, żeby się nie zbłaźnić i mogę spróbować.

103

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Wracając do tematu - moja pierwsza miłość, a raczej zauroczenie, było w przedszkolu, as takie poważniejsze, jak miałam  14 lat... kochanie moje było niestety zajęte, 5 lat starsze i uczucie pozostało niespełnione... ale wspomnieć miło.

104

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Heh, ja pamiętam jak koleżanka prosiła mnie, żebym poszla z nią podrzucić pod drzwi kartkę dla chłopaka, który jej się podobał smile fajnie było.

105

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

A jego rodzice pewnie się wkurzali że im ktoś śmieci na wycieraczce...?

106

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Tyle że nikt im nie śmiecił. Ich syn przeżywał pierwszą, nastoletnią miłość.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2010-07-05 11:28:40)

107

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

[quote=niechcemisie]Heh, ja pamiętam jak koleżanka prosiła mnie, żebym poszla z nią podrzucić pod drzwi kartkę dla chłopaka, który jej się podobał smile fajnie było.[/quote]
A ona mu sie podobala ? Wyszło cos z tego później?

108

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Flirtowali, oboje byli zbyt nieśmiali, żeby coś więcej ale na komersie i dyskotekach byli parą.

109

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

ostatnio moja pierwsza poważniejsza miłość (byliśmy razem 2 lata! i mam z nim sporadyczny kontakt mailowy) spytał co u mnie, napisałam zdawkowo, że biorę ślub a on KIEDY?

myślicie, że mogę mu napisać kiedy i gdzie? i tym samym go zaprosić? w sumie to sama nie wiem czy chcę...

jeszcze wróci stare uczucie wink

110

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Myslę, że nie powinnaś go prosić. Pomyśl jak będzie się czuł twój narzeczony. A powiedziałaś mu o tym, że twój były się z tobą skontaktował?

111

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

[quote=emilia_s292]Myslę, że nie powinnaś go prosić. Pomyśl jak będzie się czuł twój narzeczony. A powiedziałaś mu o tym, że twój były się z tobą skontaktował?[/quote]
jeszcze nie ... to było kilka dni temu i wciąż myślę co odpisać
dziwna sytuacja, narzeczony jak się dowie kim jest ten gość może się czuć niezręcznie, zresztą on też będzie skrępowany (bo wciąż jest sam i wciąż zapatrzony we mnie)

nie... nie powiem mu kiedy i gdzie ślub

112

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Masz rację nie mów. Po co mają potem wyniknąć jakieś nieprzyjemności, albo jeszcze przez to pokłócisz się z narzeczonym.

113

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

[quote=emilia_s292]Masz rację nie mów. Po co mają potem wyniknąć jakieś nieprzyjemności, albo jeszcze przez to pokłócisz się z narzeczonym.[/quote]
no... właśnie sobie wyobraziłam mega awanturę o pierwszą miłość w dniu naszego ślubu yikes
nie... napiszę mu że nie poinformuję go i tyle

114

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Pewnie. Zrób tak. A jak go poinformujesz gdzie ślub to myslisz, że nie przyjdzie?

115

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

[quote=emilia_s292]Myslę, że nie powinnaś go prosić. Pomyśl jak będzie się czuł twój narzeczony. A powiedziałaś mu o tym, że twój były się z tobą skontaktował?[/quote]
Pewnie że nie powinnaś. Powinnaś za to powiedzieć kiedy bierzesz ślub, ale nie zapraszać go, żeby dać mu do zrozumienia, że owszem gadka szmatka jest ok, ale nic więcej, żadnego spoufalania się nie będzie.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2010-07-08 15:34:20)

116

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

[quote=emilia_s292]Pewnie. Zrób tak. A jak go poinformujesz gdzie ślub to myslisz, że nie przyjdzie?[/quote]
Jeszcze przyjdzie i zrobi scenę... Chyba że Justynka lubi jak się o nią biją?

117

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Nawet jeśli lubi, bo chyba większości kobiet zrobiłoby się miło, to na pewno nie chciałaby żeby ktoś jej ślub zepsuł, o czym Ty piszesz summerlove?

118

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Tak ślub to niezwykła chwila i jakaś "szopka" w tej chwili może byc bardzo nieprzyjemna i smutna. A ten dzień ma być przecież radosny.

119

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

[quote=niechcemisie]Nawet jeśli lubi, bo chyba większości kobiet zrobiłoby się miło, to na pewno nie chciałaby żeby ktoś jej ślub zepsuł, o czym Ty piszesz summerlove?[/quote]
Żartowałam przecież... też bym nie ryzykowała na jej miejscu...

120

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Ale może jakby zobaczył jaka jest szczęśliwa z innym to ten obrazek by do niego przemówił - nie masz już szans chłopie, skończyło się.

121

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

[quote=emilia_s292]Pewnie. Zrób tak. A jak go poinformujesz gdzie ślub to myslisz, że nie przyjdzie?[/quote]
myslę że przyjdzie, jestem tego pewna w 200%

122

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

[quote=niechcemisie][quote=emilia_s292]Myslę, że nie powinnaś go prosić. Pomyśl jak będzie się czuł twój narzeczony. A powiedziałaś mu o tym, że twój były się z tobą skontaktował?[/quote]
Pewnie że nie powinnaś. Powinnaś za to powiedzieć kiedy bierzesz ślub, ale nie zapraszać go, żeby dać mu do zrozumienia, że owszem gadka szmatka jest ok, ale nic więcej, żadnego spoufalania się nie będzie.[/quote]
to nie przejdzie... jak się dowie kiedy to na pewno się pojawi

a co do "proszenia go na ślub" to miałam na myślijedynie podanie mu info gdzie i kiedy, broń Boże jakieś zaproszenia oficjalne!!

123

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

[quote=justyna][quote=niechcemisie][quote=emilia_s292]Myslę, że nie powinnaś go prosić. Pomyśl jak będzie się czuł twój narzeczony. A powiedziałaś mu o tym, że twój były się z tobą skontaktował?[/quote]
Pewnie że nie powinnaś. Powinnaś za to powiedzieć kiedy bierzesz ślub, ale nie zapraszać go, żeby dać mu do zrozumienia, że owszem gadka szmatka jest ok, ale nic więcej, żadnego spoufalania się nie będzie.[/quote]
to nie przejdzie... jak się dowie kiedy to na pewno się pojawi

a co do "proszenia go na ślub" to miałam na myślijedynie podanie mu info gdzie i kiedy, broń Boże jakieś zaproszenia oficjalne!![/quote]
Po co gdzie i kiedy? Wystarczy kiedy. Jak powiesz gdzie to będzie miał prawo potraktować to jak zaproszenie.

124

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

[quote=justyna][quote=emilia_s292]Pewnie. Zrób tak. A jak go poinformujesz gdzie ślub to myslisz, że nie przyjdzie?[/quote]
myslę że przyjdzie, jestem tego pewna w 200%[/quote]
A narzuca Ci się w jakiś inny sposób?

125

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

wysyła sms "wszystkiego dobrego" na KAŻDE święto - dzień dziecka, kobiet, imieniny, dzień nauczyciela, boże narodzenie ... każde święto które choć troszkę mnie dotyczy!
i kiedyś (przestałam mu szybko odpisywać więc już nei) wysyłał mi na gg "miłego dnia"