126

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Nie masz żadnych fantazji, albo ekstremalnych przeżyć, którymi chciałabyś się podzielić? Albo chociaż czyjeś wink

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2010-07-05 09:17:45)

127

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Moje fantazje to pikuś przy waszych . Ale jak tu dłużej pobęde to sie wyrobie, spokojna twoja rozczochrana...

128

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Oj, w takie złe towarzystwo wpadłaś? Twój facet nie będzie zazdrosny, że byłaś nie wiadomo gdzie i z nie wiadomo kim  rozmawiałaś?

129

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

nie ma opcji zeby sie dowiedział, mieszka 20 km odemnie...

130

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

No ale jeśli posądzi cię o to że oglądasz erotyczne show w wykonaniu innych i dlatego chcesz żeby dla Ciebie zatańczył, to jak się rozbestwisz może sobie pomyśleć, że w jakimś dziwnym towarzystwie się zaczęłaś obracać, ha ha ha.

131

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

No właśnie sie rozbestwiłam a jemu sie to baaardzo spodobało ostatnio... i nie miał pretensji wcale...

132

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

No to ok, bo przedstawiłaś go trochę jak kogoś, kto gdy partnerka się ładnie ubiebrze posądza ją od razu o spotkania z kochankiem.

133

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Czyli morał z tego: zawsze się ładnie ubierajmy i malujmy!

134

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Heh, mojej znajomej, która zawsze się ładnie ubiera i maluje mąż zazdrośnik zarzuca inne rzeczy, między innymi dlatego, że zawsze się stroi, ot np. kiedyś dostała kataru, więc stwierdził, że wystrojona poszła na spotkanie z kochankiem, a ostatnio dużo padało i mokli robiąc to i owo, stąd katar.

135

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=niechcemisie]Heh, mojej znajomej, która zawsze się ładnie ubiera i maluje mąż zazdrośnik zarzuca inne rzeczy, między innymi dlatego, że zawsze się stroi, ot np. kiedyś dostała kataru, więc stwierdził, że wystrojona poszła na spotkanie z kochankiem, a ostatnio dużo padało i mokli robiąc to i owo, stąd katar.[/quote]
no jest już chora zazdrość i najzwyczajniej w świecie brak zaufania ... neutral

136

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

To tak jakby facet rzucił kobiecie w twarz:"Jesteś szmatą.", tylko w odrobinę zakamuflowany sposób.

137

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

A ile kobiet pozwala na takie znęcanie się nad nimi latami... najczęściej zresztą nikogo nie mają na boku, a on po prostu się na nich wyładowuje w ten sposób...

138

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Posądzać ją o to jest jednoznaczne z uważaniem za puszczalską. Wiesz, zauważyłam, że te które są takie rzeczywiście, najgłośniej protestują przeciwko insynuacjom.

139

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=niechcemisie]Posądzać ją o to jest jednoznaczne z uważaniem za puszczalską. Wiesz, zauważyłam, że te które są takie rzeczywiście, najgłośniej protestują przeciwko insynuacjom.[/quote]
coś w tym jest ....

140

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Moja koleżanka była z takim, co kiedy ją brat cioteczny podrzucił pod blok usłyszala od narzeczonego, że klient ją przywiózł.

141

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Dla mnie po takim tekście to już by było po zaręczynach

142

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Tak, tylko że była jeszcze jej ciąża i brak wykształcenia, doświadczenia, kasy. To ją przy nim zatrzymało.

143

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Chyba bym się bała być z takim, również ze względu na dziecko... może dlatego, że sama obserwowałam takie małżeństwo i wiem, ze z czasem jest coraz gorzej niestety... bezkarność powoduje eskalację przemocy, dochodzi znęcanie fizyczne...

144

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

No i było coraz gorzej. Nie bił ich w sumie, tam raz za mocno dziecko dostało klapsa i tyle, ale wyzwiska leciały straszne. Odeszła po siedmiu latach, to było rok temu, teraz chcą do siebie wrócić... kasa.

145

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

bicie bardzo często zdarza sie w "porządnych domach" gdzie rodzice sa wykształceni i mają dobrą pracę ... taka niby przykrywka, a w domu dramaty

146

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ludzie za szybko się pobierają! Nie wiedzą nawet z kim.

147

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=niechcemisie]Ludzie za szybko się pobierają! Nie wiedzą nawet z kim.[/quote]
niestety.... a potem cierpią dzieci, i oni sami

148

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Może to objaw tego globalnego przyspieszenia - teraz wszystko w ciągłym biegu, byle szybciej, byle więcej, a wychodzi byle jak.

149

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Moja koleżanka to chyba pobiła rekord. Poznała faceta ... w pociągu. Po tygodniu pojechała do niego a dwa dni pózniej on się jej oświadczył. Po dwóch miesiącach wzieli slub a trzy miesiące pózniej nastąpiła separacja i problemy z załatwieniem rozwodu ale po pół roku dostała rozwód.

150

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Zawsze była taka odważna, czy tylko przy nim tak jej odbiło? Znałam taką, co lubiła jeździć stopem... wiecie czemu (raczej męża nie szukała - od razu wyjaśniam)