51

Odp: Jaka bielizna

Hahahaha

52

Odp: Jaka bielizna

Kiedyś byłam z takim, który nie poradził sobie z majtkami, które były wiązane tasiemkami na bokach tak jak dół od bikini. Do tego był w komplecie biustonosz zapinany z przodu - czarna magia.

53

Odp: Jaka bielizna

Ale sie przed nim 'zabezpieczyłaś"! Sam by sobie nie poradził, ale pewnie by w końcu zdarł wszystko siłą:)

54

Odp: Jaka bielizna

[quote=emilia_s292]Poszedł ze swoją siostrą. Ona mu doradzała. Sam na pewno by dobrze nie wybrał.[/quote]
A już myślałam że na pani w sklepie mierzył... Mogłoby być ciekawie...

55

Odp: Jaka bielizna

[quote=Caroline]Ale sie przed nim 'zabezpieczyłaś"! Sam by sobie nie poradził, ale pewnie by w końcu zdarł wszystko siłą:)[/quote]
Wytłumaczyłam mu i pokazałam jak się to robi.

56

Odp: Jaka bielizna

[quote=Caroline][quote=emilia_s292]Poszedł ze swoją siostrą. Ona mu doradzała. Sam na pewno by dobrze nie wybrał.[/quote]
A już myślałam że na pani w sklepie mierzył... Mogłoby być ciekawie...[/quote]
Dla kogo? nie każda pani chce, żeby na niej mierzono i nie każdy pan chciałby na pani zmierzyć.

57

Odp: Jaka bielizna

[quote=niechcemisie][quote=Caroline][quote=emilia_s292]Poszedł ze swoją siostrą. Ona mu doradzała. Sam na pewno by dobrze nie wybrał.[/quote]
A już myślałam że na pani w sklepie mierzył... Mogłoby być ciekawie...[/quote]
Dla kogo? nie każda pani chce, żeby na niej mierzono i nie każdy pan chciałby na pani zmierzyć.[/quote]
Dla mnie to nie byłoby ciekawe gdybym się dowiedziała że mierzył ją na innej kobiecie...

58

Odp: Jaka bielizna

kto go tam wie? A siostra zeznaje co jej każe:)

59

Odp: Jaka bielizna

[quote=emilia_s292]
Dla mnie to nie byłoby ciekawe gdybym się dowiedziała że mierzył ją na innej kobiecie...[/quote]
I przypuszczam, że  Ty również nie pozwoliłabyś, żeby ktoś mierzył ją na Tobie. U mnie jest tak samo. Zastanawiam się tylko w jakim towarzystwie obracają się ludzie, którzy nie wierzą, że jest jeszcze jakaś moralność i to nie u naszych dziadków.

60

Odp: Jaka bielizna

[quote=Caroline]kto go tam wie? A siostra zeznaje co jej każe:)[/quote]
I tu się mylisz. Siostra zazwyczaj by go odciągfnęła od takich pomysłów. Musisz albo mieć straszne rodzeństwo, albo nie mieć go wcale, że tak uważasz.

61

Odp: Jaka bielizna

nie mam, ale widze co sie dzieje w innych rodzinach, że np. brat kryje to że z facetem siostry byli na panienkach i inne takie. Męska solidarność...

62

Odp: Jaka bielizna

Brat powinien powiedzieć szwagrowi już w dniu ślubu - "Dbaj o nią i jej nie skrzywdź, bo jak nie to będziesz miał ze mną do czynienia." I taki pan dostałby wpier... od braciszka, gdyby ten braciszek był ok. Obaj są zdrajcami jeśli idą razem na panienki.

63

Odp: Jaka bielizna

[quote=Caroline]nie mam, ale widze co sie dzieje w innych rodzinach, że np. brat kryje to że z facetem siostry byli na panienkach i inne takie. Męska solidarność...[/quote]
Nie oceniaj wszystkich rodzin na podstawie innych, które znasz i to nie z najlepszej strony.

64

Odp: Jaka bielizna

[quote=niechcemisie][quote=Caroline]kto go tam wie? A siostra zeznaje co jej każe:)[/quote]
I tu się mylisz. Siostra zazwyczaj by go odciągfnęła od takich pomysłów. Musisz albo mieć straszne rodzeństwo, albo nie mieć go wcale, że tak uważasz.[/quote]
Jego siostra, mimo że jest jej bratem, potrafi dogadać mu jesli chodzą mu głupie mysli po głowie. Być może dlatego że ona jest od niego starsza o 5 lat i super się dogadują i on liczy się z jej zdaniem. A w ogóle mój mąż jest wychowany tak, że skoro ma żonę to tylko jest żona i musi o nią dbać i nie dopuścić do czegoś co mogłoby zaszkodzić jego związkowi.

65

Odp: Jaka bielizna

Sorry, nie sądziłam, że moje żarty cię urażą... Chyba jestem za młoda na to forum

66

Odp: Jaka bielizna

[quote=Caroline]Sorry, nie sądziłam, że moje żarty cię urażą... Chyba jestem za młoda na to forum[/quote]
to nie jest kwestia wieku a podejścia do pewnych zasad

[quote=emilia_s292]To chyba zbyt skomplikowane dla facetów.[/quote]
i tu się mylisz wink
mój doskonale wie co oznacza liczba a co literka w rozmiarze :]

kiedyś sam z siebie poszedł do sklepu i kupił mi komplet na Gwiazdkę w idealnym rozmiarze, recytując z pamięci mój rozmiar smile

67

Odp: Jaka bielizna

[quote=justyna][quote=Caroline]Sorry, nie sądziłam, że moje żarty cię urażą... Chyba jestem za młoda na to forum[/quote]
to nie jest kwestia wieku a podejścia do pewnych zasad

[quote=emilia_s292]To chyba zbyt skomplikowane dla facetów.[/quote]
i tu się mylisz wink
mój doskonale wie co oznacza liczba a co literka w rozmiarze :]

kiedyś sam z siebie poszedł do sklepu i kupił mi komplet na Gwiazdkę w idealnym rozmiarze, recytując z pamięci mój rozmiar smile[/quote]
To masz pojętnego i wyjątkowego faceta! Tylko pozazdrościć.

68

Odp: Jaka bielizna

[quote=Caroline]Sorry, nie sądziłam, że moje żarty cię urażą... Chyba jestem za młoda na to forum[/quote]
No, 22 lata to już raczej nie jesteś za młoda. Tylko może chciałabyś tak o sobie myśleć.

69

Odp: Jaka bielizna

Tyle że nawet pani mi w sklepie powiedziała , że co firma to inna rozmiarówka. Jak zobaczyłam w sklepie miseczkę c w jednym z biustonoszy, to by mi w nią pół cycka nie weszło, a w gorset tak. wiem, że chodzi nie tylko o romiar miseczki, ale reszta była taka sama rzekomo w jednym i w drugim. Teraz noszę DD i muszę kupować nieliznę na rynku, bo w sklepach w moim mieście nie ma nic odpowiedniego, czego zupełnie nie rozumiem biorąc pod uwagę to co widzę na ulicy - czyli rozmiary innych pań. Są tylko takie mamuśkowate, ale żeby coś ładniejszego to u nas w sklepach już nie ma.

70

Odp: Jaka bielizna

Albo szukaj w sklepach dla kobiet w ciąży i karmiących:)

71

Odp: Jaka bielizna

[quote=niechcemisie]Tyle że nawet pani mi w sklepie powiedziała , że co firma to inna rozmiarówka.[/quote]
zgadza się, ja też mam chyba w 3. rozmiarach bieliznę smile
a co do asortymentu sklepowego i stanu faktycznego naszych biustów, to wolę już nic nie pisać.... MA-SA-KRA!

edit: a ostatnio nawet pani w sklepie była zdziwiona jak przymierzałam kostium, bo firma się chyba naprawdę pomyliła.....  mieli tak zaniżoną rozmiarówkę, że zabrakło dla mnie skali wink

Ostatnio edytowany przez justyna (2010-07-07 16:02:55)

72

Odp: Jaka bielizna

[quote=niechcemisie]Teraz noszę DD i muszę kupować nieliznę na rynku, bo w sklepach w moim mieście nie ma nic odpowiedniego, czego zupełnie nie rozumiem biorąc pod uwagę to co widzę na ulicy - czyli rozmiary innych pań. Są tylko takie mamuśkowate, ale żeby coś ładniejszego to u nas w sklepach już nie ma.[/quote]
polecam internet - głównie brytyjskie sklepy, bravissimo, brastop no i polskie avocado ale tam ceny są horrendalne - taniej wychodzi sprowadzić z UK...

a w sklepach dla mam mają raczej szerokie, no i delikatne miękkie,  a ja takich nie lubię

73

Odp: Jaka bielizna

Tp ja ze swoim biustem też bym musiała gdzieś indziej kupować bo u tu ciężko dostać.

74

Odp: Jaka bielizna

[quote=emilia_s292]Tp ja ze swoim biustem też bym musiała gdzieś indziej kupować bo u tu ciężko dostać.[/quote]
Tobie mąż kupuje smile smile smile

75

Odp: Jaka bielizna

Tylko, że kupił mi taką koszuleczkę z koronki a nie stanik sad