151

Odp: przyjażń, czy miłość?

To jednak ktoś go chciał? Czemu był taki denny według ciebie?

152

Odp: przyjażń, czy miłość?

Działał mi na nerwy - jego głos, spojrzenie, sposób chodzenia i był męczący, chciał spędzać ze mną zbyt wiele czasu i jak dla mnie nudziarz. A tej dziewczynie to nie przeszkadzało, że siedziała z nim przyklejona przez cały dzień.

153

Odp: przyjażń, czy miłość?

Zależy nie raz od sytuacji ,bo może przerodzić się w miłość smile

154

Odp: przyjażń, czy miłość?

Już nie wierzę w przyjaźń damsko- męską, zwykle facet dąży do czegoś więcej, a jak powiemy "nie" to kończy się jego "przyjaźń"

155

Odp: przyjażń, czy miłość?

Gdyby tak wniknąć głębiej, to całkiem można zwątpić w przyjaźń. Między kobietą, a kobietą często jest rywalizacja, jakiej nie ma między kobietą a mężczyzną. Poza tym nasz przyjaciel do łózka z naszym facetem nie pójdzie, a niejedna "przyjaciółka" chętnie.

156

Odp: przyjażń, czy miłość?

Kto wie?. .. wink Jak sobie panowie przypadną do gustu to nie jest to takie pewne... Dzisiejszy świat lubi eksperymenty...

157

Odp: przyjażń, czy miłość?

taka prawdziwa przyjaźń miedzy mężczyzną a kobietą zdarza się bardzo rzadko. Ja myślałam, że mam przyjaciela ale bardzo się pomyliłam.

158

Odp: przyjażń, czy miłość?

Można. Mam wielu dobrych znajomych płci męskiej i jest dobrze. Zaden się jeszcze nie ujawnił.

159

Odp: przyjażń, czy miłość?

Znam dużo przypadków,że w przyjaźni również można żyć!

160

Odp: przyjażń, czy miłość?

Jeśli facet ma partnerkę to raczej w koleżance się nie zakocha, gorzej gdy jest sam i szuka kobiety.

161

Odp: przyjażń, czy miłość?

Są tacy faceci, którzy tylko na przyjaciół się nadają, tak mało w nich "mężczyzny w mężczyźnie"   wink

162

Odp: przyjażń, czy miłość?

U mnie jakoś tak już jest, że jak zaszufladkuję faceta jako przyjaciela, to potem trudno mi zmienić o nim myślenie, jak on chce czegoś więcej... Miałam już 2 takie sytuacje...

163

Odp: przyjażń, czy miłość?

Tacy delikatni, zbyt mili to tylko na przyjaciół się nadają;) Ale oni myślą, że jak będą tacy mili, to kobiety ich docenią jako dobry materiał na partnerów...  Ale jednak facet powinien być taki bardziej adorujący wprost niż przymilny...

164

Odp: przyjażń, czy miłość?

Dokładnie! Ja nie lubię takich ciepłych kluchów co na wszystko się zgadzają i myślą dokładnie jak ja!

165

Odp: przyjażń, czy miłość?

Tacy miło to są geje - najlepsi przyjaciele kobiet....