101

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Wieczorem można też na samym dole lub na półpiętrze, też tak robiliśmy, ale wtedy wiesz, ręką, żeby się nie rozbierać za bardzo, w lecie w sumie nie ma z tym problemu - sukienka i tyle. No ale żeby robić to w klatce trzeba koniecznie wieczorem, bo mało chodzi ludzi, jest ciemno i cicho, więc słychać jakby ktoś szedł, no i zaświeciłby sobie światło, co by go zdradziło. Poza tym trzeba wybrać godzinę albo kiedy trzecia zmiana jeszcze nie idzie do pracy, albo już poszła.

102

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

no to jest chyba lepsze niz te ostatnie piertro wiezowca... tyle ze trzeba bardziej uwazac co w sumie est bardziej podniecajace

103

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ale wiecie, w niektórych może być monitoring, chyba nie chcecie trafić na youtube...?

104

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Eeee, w zwykłych blokach nie ma. Mieszkałam kiedyś w takim niezwykłym - trzy kamery na parterze, dwie przy wejściu i na ostatnim jeszcze jedna.

105

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=Sandra]no to jest chyba lepsze niz te ostatnie piertro wiezowca... tyle ze trzeba bardziej uwazac co w sumie est bardziej podniecajace[/quote]
Mężczyźni mają dobrze - nie muszą się rozbierać wogóle. Szybka akcja na klatce.

106

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Nie wiem, czy to tak dobrze... Ale skoro mają to miejsce najbardziej wrażliwe to może i tak... Zresztą my też się rozbierać za bardzo nie musimy...Jego rączki trafią wszędzie i pod ubraniem:)

107

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

No ale w takich sytuacjach jak zabawy w miejscach publicznych to mają faceci super, bo gdyby ktoś szedł to wiesz, szybko by się zwinął - nic nie widac, nic nie słychać, nikt tu nic nie robił. A kobieta zanim się ubierze czy coś...

108

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

chyba ze jest cieplutko i mozna zawsze wyjsc bez bielizny : i badzo dobzre sie to sprawdza spodenki krotkie albo spozniczka i jest ...:)

109

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Chyba teraz zacznę wszystkich wokół podejrzewać, że właśnie niepostrzeżenie... smile

110

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=Sandra]chyba ze jest cieplutko i mozna zawsze wyjsc bez bielizny : i badzo dobzre sie to sprawdza spodenki krotkie albo spozniczka i jest ...:)[/quote]
i np. usiąść w takiej spódniczce facetowi na kolanach jak on siedzi na ławce...

111

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

...rozmarzyłam się... co to forum ze mną robi! smile

112

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=Sandra]chyba ze jest cieplutko i mozna zawsze wyjsc bez bielizny : i badzo dobzre sie to sprawdza spodenki krotkie albo spozniczka i jest ...:)[/quote]
Tak, spódniczka i sukienka, rozpinane bluzki z suwakiem.

113

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=emilia_s292][quote=Sandra]chyba ze jest cieplutko i mozna zawsze wyjsc bez bielizny : i badzo dobzre sie to sprawdza spodenki krotkie albo spozniczka i jest ...:)[/quote]
i np. usiąść w takiej spódniczce facetowi na kolanach jak on siedzi na ławce...[/quote]
W wersji pikantniejszej usiąść na oparciu ławki, a on niech siedzi na ławce smile

114

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=Ksymena]...rozmarzyłam się... co to forum ze mną robi! smile[/quote]
Rejestrując się na forum wstąpiłaś do klubu bezpruderyjnych dzikusek myślących tylko o jednym......................................................................żeby się wygadać big_smile

115

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Bezpruderyjną dzikuską to jestem od dawna - tutaj mogę jedynie sprowadzić na złą drogę parę niewinnych duszyczek smile

116

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Dlatego zostałaś przyjęta Siostro. Aby szerzyć nasze przesłanie.

117

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

A mnie przyjmiecie? Please...

118

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Musisz napisać coś bezpruderyjnego i będziesz w naszym gronie PrawieSiostro smile Czekamy na Ciebie.

119

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

juz zaczynam myśleć czym tu sie do was wkupić:)

120

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

No proszę te tematy są wciągające...

121

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Jeszcze jak... zwłaszcza jak rozmówczynie interesujące...

122

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Myśl, pisz, pofantazjujemy...
Towarzystwo Wzajemnej Inspiracji

123

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

No właśnie. Może jakieś pikantne rozmowy...

124

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Bez męskiej inwigilacji.

125

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=emilia_s292]No właśnie. Może jakieś pikantne rozmowy...[/quote]
To co powyżej czytałam to trudno przebić... Hmmm...