1

Temat: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

W czym?
Co na jaką okazję?
Co lubicie?
Co lubią oni?
Gdzie kupujecie?
Co polecacie?
Czyli ciuchy do łóżka, buty, dodatki od bielizny po przebieranki.

2

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ja najbardziej lubuję się w cieniutkich koszulkach, ładnie wykończonych, lekko prześwitujących. Moja ulubiona to w biało-czarne cętki z takim mięciutkim puszkiem nad biustem.

3

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Satynowe są boskie, mój też je lubie i pościel jest wspaniała. Mój też woli nagą, ale fajnie się do łóżka w opakowaniu wchodzi, on może rozpakować, jak prezent. Papier na pudełku też jest tylko na chwilę, ale jakie ma znaczenie!

4

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Mój ma jeszcze takie fantazje, żebym chodziła nago po mieszkaniu, ale się nie zgadzam jak na razie...

5

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ha ha, mój też to lubi... ja chodziłam big_smile

6

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ale są podobni, nie ma co! Ja mam fobię, że jeszcze ktoś zobaczy...

7

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Zasłony masz? Mój tylko prosił, żebym się do okna nie zbliżała.

8

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Mam, ale wiesz, może są sposoby żeby zobaczyć przez zasłonę? Zwłaszcza że mamy wścibskich sąsiadów naprzeciwko - nieraz z lornetką stali...

9

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ha ha, to mi przypomniało co znajoma mówiła o sąsiadach, którzy lubili głośno uprawiać seks i bawili się pejczami, kajdankami itd. Dewotki pod blokiem obradowały tak: dziewucha chodzi z nim zadowolona, ale jak są w mieszkaniu słychać krzyki itd., a to oznacza, że on ją bije, a ona pod blokiem udaje i się uśmiecha, żeby nie wzbudzać podejrzeń. Co tu robić? Jak jej pomóc?

10

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Niech dołączą i orgia gotowa. Wtedy jej pomogą i to bardzo, no i jemu też...

11

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Moherki postanowiły zrobić akcję o kryptonimie "Ratunek". Nie pamiętam jak to się wydało, ż4e jej nic złego się nie dzieje, ale teraz za to wszyscy znają ich upodobania seksualne.

12

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Wygodna to najważniejsze. A styl, krój i fason zależą od mojego nastroju i pory roku smile Satyna w zimie odpada, bo sopel lodu to mało przyjemna alternatywa big_smile

13

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ja, jeśli bawełna, to nie kwiatki, kartki itd., tylko zawsze coś śmiesznego wybieram. Może to dziecinne, ale na takich piżamach lubię wesołe obrazki. Miałam kiedyś i w kwiatki, nadal gdzieś leży krata na zimą, ale to akurat dostałam, stąd w mojej szafie się znalazło.

14

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=niechcemisie]Moherki postanowiły zrobić akcję o kryptonimie "Ratunek". Nie pamiętam jak to się wydało, ż4e jej nic złego się nie dzieje, ale teraz za to wszyscy znają ich upodobania seksualne.[/quote]
To jednak mają ludzkie uczucia... Patrzcie...

15

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

To czysty interes jest - zrób dobry uczynek, zwiększ swoje szanse na niebo.

16

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

A to takie interesowne szuje! smile

17

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Mohery.

18

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Tak, myślą ze Boga da się tak przekupić jak ojca dyrektora emeryturkami... Swoją drogą, ciekawe czy odprowadza podatek od darowizn?

19

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ważne, że jak to ktoś wspaniale ujął, nie pozwala, żeby jego owieczki rozpuściły emerytury na leki.

20

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

A słyszałyście o jego doktoracie? O sobie go napisał i paru profesorów przyczepiło się do poziomu tejże pracy. Ale jeden kompleksik mu zszedł...

21

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

O kurczę, wow!
Hej, ja chyba każę mojemu przebrać się za księdza, ja założę beret i będę go parasolką okładać... yeah!
Taka przebieranka urozmaici nasze pożycie, nie próbowaliśmy jeszcze sado- maso. On mi później zada ciężką pokutę, heh.

22

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Koniecznie... Nieraz pisano o orgiach klasztornych albo o molestowaniu przez zakonnice ich ułomnych wychowanków, więc wiele byście nie musieli wymyślać...

23

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Już wiem, on się położy krzyżem, a ja mu wyliżę... teraz to żartowałam, choć może...

24

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

I talent poetycki koleżanka ujawnia... Hmmm:)

25

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Kiedyś przebrałam się za prostytutkę. Udekorowałam pokój, zapaliłam świece, założyłam obcisłe kozaczki na metalowej szpilce, czarna mini, czarny top z elastycznej imitacji skóry, włosy natapirowałam, za łożyłam kolczyki koła, pazurki wymalowałam, przygotowałam prezerwatywy, specjalnie na tą okazję kupiłam nawet czerwoną szminkę!!! Usta wymalowałam mmmmocno i czekałam aż przyjdzie z siłowni i weźmie prysznic. Kiedy wyszedł z łazienki, otowrzyłam drzwi do pokoju i zawołałam:"Następny!"
Działo się.