1

Temat: Jaka bielizna

Dziewczyny - jakiej marki bielizne najbardziej polecacie?

2

Odp: Jaka bielizna

Obsessive - moja ulubiona.

3

Odp: Jaka bielizna

ja mniej na markę zwracam uwagi, musi mi coś wpaść w oko i być w miarę wygodne, nie udziwnione... tak samo mam z facetami smile

4

Odp: Jaka bielizna

Ja sobię śmigam do dwóch sklepów w moim mieście, bo we wszystkich innych bielizna mi się po prosyu nie podoba, i w tych dwóch ulubionych kupuję bieliznę różnych marek, ale gdybym miała wybrać tą, która podoba mi się najbardziej, to Obsessive, ale u nas nie ma sklepu i wogóle, więc pozostaje przez internet.

5

Odp: Jaka bielizna

No tak, i stąd jesteś tu. Bo jak już weszłaś kupować przez internet, to skręciłaś też w inną "alejkę" i przywędrowałaś na ten portal... A serio - jak tu trafiłaś? To pytanie też do innych Forumowiczek. Piszcie!

6

Odp: Jaka bielizna

Szukałam babskich portali. wpisywałam tagi: uroda, moda itd.

7

Odp: Jaka bielizna

ja też przez wyszukiwarkę, szukałam czegoś i tak przeczytałam jeden artykuł, potem zaczęłam oglądać portal, trafiłam na forum - no i zostałam!

8

Odp: Jaka bielizna

Ja tak samo jak poczytałam to już tu zostałam. I szata graficzna bardo mi się spodobała. Przejrzyście i słodko smile

9

Odp: Jaka bielizna

No i dużo konkursów, co nie pozostaje bez wpływu na naszą wierność...:)

10

Odp: Jaka bielizna

Oczywiście smile Dziewczyny chcą się bawić !

11

Odp: Jaka bielizna

I tak atmosfera rywalizacji gdzieś się ulotniła, ustępując miejsca koleżeńskiej pogawędce...

12

Odp: Jaka bielizna

Mi się z Tobą od początku fajnie rozmawia. Do końca jeszcze weźmiemy się za łby, nic się nie bój, ha ha

13

Odp: Jaka bielizna

Tak, to nieuniknione... Gdzie się spotykają dwie osoby, tam zawsze pojawiają się trzy różne światopoglądy:)

14

Odp: Jaka bielizna

Ostatniego dnia zrobimy debatę przedwyborczą.

15

Odp: Jaka bielizna

A kiedy on nastąpi...? Bo dyskusja w rozkwicie, z Ty już kończyć myślisz?

16

Odp: Jaka bielizna

Ja tam i tak będę tu siedzieć. Głupio trochę ostatnio było, jak był konkurs to wszyscy opisali, a jak się kończył to tylko ja i JoannB.

17

Odp: Jaka bielizna

tak jak w życiu - ludzie odchodzą, potem wracają...

18

Odp: Jaka bielizna

W innym wcieleniu...

19

Odp: Jaka bielizna

wierzysz w reinkarnację?

20

Odp: Jaka bielizna

Tak, mój eks musiał być faszystą.

21

Odp: Jaka bielizna

A obecny?

22

Odp: Jaka bielizna

Na pewno kimś zaciętym, nieustępliwym, walecznym, w którymś wcieleniu wstecz był wojownikiem na pewno.

23

Odp: Jaka bielizna

ooo, to ma instynkt killera:)

24

Odp: Jaka bielizna

Ja żartowałam z tą wiarą w reinkarnację. Ale gdyby istniała to byłoby jak wyżej.

25

Odp: Jaka bielizna

No myślę... A nawet jeśli, to przecież miałaś na myśli tylko to, że jest baaardzo męski, prawda?