76

Odp: Seks w czasie miesiączki

Nie każda żona się napracuje w sensie przepracuje w dzień, kobieta powinna sama siebie szanować, tylko wtedy będzie szanowana, ale jeśli robi z siebie niewolnicę i odmawia sobie ze zmęczenia przyjemności to sama jest sobie winna.Jeśli odtrąca męża po tym jak mu przysięgała "miłość małżeńską" to co on ma zrobić? Przecież nie zmusi jej do tego żeby pracowała mniej i nie była taka zmęczona, jest już dużą dziewczynką, powinna sama o siebie trochę zadbać i przede wszystkim - to ona decyduje o tym, ile i jak ciężko pracuje.

77

Odp: Seks w czasie miesiączki

Ale jak sie ma np. 3 dzieci - bo on chciał mieć dużą rodzinę - to trzeba to jakoś ogarnąć a na faceta nie ma co liczyć, bo on na łowach...

78

Odp: Seks w czasie miesiączki

Jeśli mężczyzna chce mieć takie same prawa do dzieci to musi mieć też takie same obowiązki. Jeśli nie zajmuje się własnymi dziećmi to co z niego za człowiek? z takim nie chciałabym dzielić życia i nie powinien mieć nawet kontaktu z moimi dziećmi. wzięłabym rozwód, bo skoro i tak by się nimi nie zajmował, to dla nich wtedy żadna strata.

79

Odp: Seks w czasie miesiączki

On twierdzi ze zarabia na dom, to jego działka:( A ona co będzie miała z tego ze odejdzie? Alimenty? A tak jest chociaż wygodne życie...

80

Odp: Seks w czasie miesiączki

Wygodne? No nie bardzo. Jak odejdzie to ma przynajmniej szansę spotkać kogoś, kto naprawdę będzie kochał te dzieci.

81

Odp: Seks w czasie miesiączki

Jako "przechodzona" czterdziestka to raczej nie bardzo, zwłaszcza że już jest babcią za sprawą najstarszej córy...

82

Odp: Seks w czasie miesiączki

Takie też mogą sobie kogoś znaleźć, a kobiety po rozwodzie zauważyłam pięknieją i zaczynają dbać o siebie. Znam nawet taką po czterdziestce i jej byłego męża również. Ona ma trójkę dzieci i czwarty raz została już babcią - przeywa właśnie swoją drugą mlodość, mężczyźni, rozryki itd.

83

Odp: Seks w czasie miesiączki

Jak dobrze zakonserwowana... Ta o której myślę jest jednak na to za konserwatywna... Rodzina, jaka by nie była, przede wszystkim...

84

Odp: Seks w czasie miesiączki

Ach tak, no cóż, to nadl jest większość w tym kraju.

85

Odp: Seks w czasie miesiączki

Właśnie! Nie wiadomo w sumie co gorsze

86

Odp: Seks w czasie miesiączki

Ja nie wiem, może byś jej jakiś artykuł podrzuciła o kobietach wyzwolonych, o nowoczesnej pani domu itd.?

87

Odp: Seks w czasie miesiączki

Trochę za późno na wyzwolenie - to babka, która miała jednego faceta w życiu i nie wyobraża sobie życia bez niego, mimo wszystko

88

Odp: Seks w czasie miesiączki

No to problem...

89

Odp: Seks w czasie miesiączki

Ano tak, poza tym bez niego sobie nie poradzi finansowo, to kolejny minus...

90

Odp: Seks w czasie miesiączki

I to jest najgorsze. Mam taką sąsiadkę. On lekarz, bogaty i wogóle, kazał jej rzucić szkołe i wziąć z nim ślub, ona nigdy nie pracowała, bo po co skoro miała wszystko. Teraz on ją zdradza z nastolatkami, małżeństwo jest jedną wielką kłótnią, on pije, nieraz go chcieli za kraty zamknąć za różne takie, ale łapówki dawał. Ale co ma zrobić ona? Po 40, bez wykształcenia, nigdy nie pracowała...

91

Odp: Seks w czasie miesiączki

No to jest w złotej klatce - ale sama w nią weszła, nikt jej nie zmuszał... A on chociaż starszy od niej, czy rówieśnik?

92

Odp: Seks w czasie miesiączki

Kilka lat, taka przyzwoita różnica, tradycyjna,  może 4 lata czy 5, coś koło tego.

93

Odp: Seks w czasie miesiączki

A jaka Twoim zdaniem jest ta nieprzyzwoita?

94

Odp: Seks w czasie miesiączki

[quote=niechcemisie]I to jest najgorsze. Mam taką sąsiadkę. On lekarz, bogaty i wogóle, kazał jej rzucić szkołe i wziąć z nim ślub, ona nigdy nie pracowała, bo po co skoro miała wszystko. Teraz on ją zdradza z nastolatkami, małżeństwo jest jedną wielką kłótnią, on pije, nieraz go chcieli za kraty zamknąć za różne takie, ale łapówki dawał. Ale co ma zrobić ona? Po 40, bez wykształcenia, nigdy nie pracowała...[/quote]
po prostu była mu potrzebna służąca

95

Odp: Seks w czasie miesiączki

[quote=Ksymena]A jaka Twoim zdaniem jest ta nieprzyzwoita?[/quote]
Oj tak się wyraziłam tylko, w sensie, że przyzwoita, czyli zdaniem większości ani za mała ani za duża.

96

Odp: Seks w czasie miesiączki

[quote=eva45][quote=niechcemisie]I to jest najgorsze. Mam taką sąsiadkę. On lekarz, bogaty i wogóle, kazał jej rzucić szkołe i wziąć z nim ślub, ona nigdy nie pracowała, bo po co skoro miała wszystko. Teraz on ją zdradza z nastolatkami, małżeństwo jest jedną wielką kłótnią, on pije, nieraz go chcieli za kraty zamknąć za różne takie, ale łapówki dawał. Ale co ma zrobić ona? Po 40, bez wykształcenia, nigdy nie pracowała...[/quote]
po prostu była mu potrzebna służąca[/quote]
Dokładnie. Bo ona nie ma co robić całymi dniami, więc chodzi i sprząta, nawet trawnik kosi.

97

Odp: Seks w czasie miesiączki

[quote=niechcemisie][quote=eva45][quote=niechcemisie]I to jest najgorsze. Mam taką sąsiadkę. On lekarz, bogaty i wogóle, kazał jej rzucić szkołe i wziąć z nim ślub, ona nigdy nie pracowała, bo po co skoro miała wszystko. Teraz on ją zdradza z nastolatkami, małżeństwo jest jedną wielką kłótnią, on pije, nieraz go chcieli za kraty zamknąć za różne takie, ale łapówki dawał. Ale co ma zrobić ona? Po 40, bez wykształcenia, nigdy nie pracowała...[/quote]
po prostu była mu potrzebna służąca[/quote]
Dokładnie. Bo ona nie ma co robić całymi dniami, więc chodzi i sprząta, nawet trawnik kosi.[/quote]
u nas też jest taka lalunia na pensji u doktora swojego męża - zarejestrowana jako chyba asystentka czy coś takiego, widzę ją zawsze w dni targowe jak wraca z rynku z torbami, ale on chyba za poważny żeby ją zdradzać, tak myślę...

98

Odp: Seks w czasie miesiączki

Takie żony to mają za zadanie dbać o dom i ładnie wyglądać.

99

Odp: Seks w czasie miesiączki

[quote=eva45][quote=niechcemisie][quote=eva45]
po prostu była mu potrzebna służąca[/quote]
Dokładnie. Bo ona nie ma co robić całymi dniami, więc chodzi i sprząta, nawet trawnik kosi.[/quote]
u nas też jest taka lalunia na pensji u doktora swojego męża - zarejestrowana jako chyba asystentka czy coś takiego, widzę ją zawsze w dni targowe jak wraca z rynku z torbami, ale on chyba za poważny żeby ją zdradzać, tak myślę...[/quote]
Oj, znam ja takich "poważnych"... Facet jak ma okazję, to nie skorzysta?! Akurat!

100

Odp: Seks w czasie miesiączki

Ten u nas to całkiem zgłupiał, za nastolatki zaczął się brać.