26

Odp: Wasze ulubione zabawki

Nie, ściągnęła skądś. W jej wykonaniu to nie chciałabym zobaczyć, bo to ta koleżanka o której pisałam, że kręci się koło mojego faceta.

27

Odp: Wasze ulubione zabawki

Aaa, dokształca się, coby jeszcze lepiej im dogadzać...:)

28

Odp: Wasze ulubione zabawki

Czymś musi nadrobić brak taktu, urody, wzrostu, kasy, ciuchów, wykształcenia itd. za długa lista.

29

Odp: Wasze ulubione zabawki

No tak, tym najłatwiej

30

Odp: Wasze ulubione zabawki

Ja na miejscu faceta bym nie skorzystała bez minimum przeciętnej oprawy, nawet z zamkniętymi oczyma.

31

Odp: Wasze ulubione zabawki

A my nie używamy żadnych zabawek...jak na razie...

32

Odp: Wasze ulubione zabawki

No, my z tym też nie przesadzamy, ale warto mieć w zanadrzu takie gadżety.

33

Odp: Wasze ulubione zabawki

[quote=emilia_s292]A my nie używamy żadnych zabawek...jak na razie...[/quote]
Myślę że z czasem taka potrzeba się pojawi. Długo ze sobą jesteście?

34

Odp: Wasze ulubione zabawki

To co lubię w łóżku naj naj naj z przedmiotów, to ładna bielizna. Haleczki, koszulki, koroki, wstążeczki, puszki, mhm...

35

Odp: Wasze ulubione zabawki

Ja też, ale zaraz i tak je zdejmuję sad

36

Odp: Wasze ulubione zabawki

Bywa. To najlepsze przed, zamiast słów :"Chodź do łóżka".

37

Odp: Wasze ulubione zabawki

Tego jeszcze nie usłyszałam, chyba by mnie z nóg zwaliło i od razu wszystkiego się odechciało...

38

Odp: Wasze ulubione zabawki

Ale wiesz, kobieta zamast zaproponować słownie niech przeparaduje przed mężczyzną w takim stroju i wiadomo o co chodzi, nie trzeba nic mówić.

39

Odp: Wasze ulubione zabawki

Ja wolę to wyrazić dotykiem , przytulaniem się...

40

Odp: Wasze ulubione zabawki

A ja na różne sposoby. Najczęściej zaczyna się od przytulania i dotyku. Jak leżymy sobie w łóżeczku albo siedzimy na jednym fotelu.

41

Odp: Wasze ulubione zabawki

I to jest najlepsze, kiedy on nie ma ochoty, bo zawsze możemy udać, że chodziło nam tylko o pieszczoty...

42

Odp: Wasze ulubione zabawki

Ha ha, sprytne.

43

Odp: Wasze ulubione zabawki

Bo inaczej to  bym się głupio czuła po prostu

44

Odp: Wasze ulubione zabawki

No tak, kobiety są bardziej wrażliwe na odmowę niż mężczyźni.

45

Odp: Wasze ulubione zabawki

[quote=niechcemisie]Ja bym chciała fajne jakieś kajdanki, bo kupiliśmy, ale okazało się że jednak szajs. Może wiecie, które warto polecić?[/quote]
widziałam na allegro różne kolory - po 1 zł

46

Odp: Wasze ulubione zabawki

[quote=niechcemisie]No tak, kobiety są bardziej wrażliwe na odmowę niż mężczyźni.[/quote]
Myślę, że to po równo, ale ja jestem przypadek szczególny

47

Odp: Wasze ulubione zabawki

[quote=eva45][quote=niechcemisie]Ja bym chciała fajne jakieś kajdanki, bo kupiliśmy, ale okazało się że jednak szajs. Może wiecie, które warto polecić?[/quote]
widziałam na allegro różne kolory - po 1 zł[/quote]
O taka cena? To żart? Wow!!!

48

Odp: Wasze ulubione zabawki

[quote=Ksymena][quote=niechcemisie]No tak, kobiety są bardziej wrażliwe na odmowę niż mężczyźni.[/quote]
Myślę, że to po równo, ale ja jestem przypadek szczególny[/quote]
A mi się wydaje, że jednak kobiety. Bo mężczyźni nawet wprowadzili do obiegu potoczny zwrot:"Kochanie, boli mnie głowa."
A kobiecie się nie odmawia zazwyczaj.
Nie piję oczywiście do Ciebie, absolutnie, wiem, że piszesz o sytuacjach, kiedy facet nie chce, bo czuje się źle fizycznie, albo z jakichś innych ważnych powodów. Mój odmawia kiedy boli go żołądek, bardzo rzadko zresztą, ale wiem że wtedy to nie jest jakaś wymówka czy coś, bo widzę jak go skręca i wiem, że m z tym problemy czasami.

49

Odp: Wasze ulubione zabawki

No tak, jak coś boli to nie myśli się o pieszczotach...

50

Odp: Wasze ulubione zabawki

Dokładnie. A czasami druga osoba nie wie, że kogoś coś boli albo bardzo trapi i zaproponuje. Wtedy oboje są w niezręcznej sytuacji, bo jedno musi odmówić delikatnie, drugie przyjąć tą odmowę.