51

Odp: Romans z żonatym facetem

Ja kiedyś powiedziałam  facetowi, z którym byłam i który przechwalał się jaka z niego partia, jakby chciał mi powiedieć:" Mała, załapałaś się na obiekt pożądania każdej w tym mieście.", że to żadna frajda mieć coś co już wszyscy mieli.

52

Odp: Romans z żonatym facetem

Niezły tekst - do wykorzystania w przyszłosci sobie zapamiętam:)

53

Odp: Romans z żonatym facetem

Podobnie powiedziałam kiedyś panu, który usiłował zaszpanować tym, że laski na niego lecą (leciały, fakt, widziałam), ale musiałam go zgasić, żeby zachować twarz. Powiedziałam mu, że sama przychodzi tylko k..., a fajną dziewczynę trzeba umieć poderwać. Cosik takiego. No i nie wiedział co odpowiedzieć, a tak chciał się pokazać.

54

Odp: Romans z żonatym facetem

Czasem trzeba takiemu trochę podciąć skrzydełka... A co, naprawdę chciał Cię tym przekonać do siebie?

55

Odp: Romans z żonatym facetem

Chciał pokazać, że  zawsze miał powodzenie u kobiet, ma i będzie miał, więc nie jest taki niefajny jak ja myślę o nim, bo coś tam mu powiedziałam, że jakiś tam jest, że nic specjalnego itd.

56

Odp: Romans z żonatym facetem

Ty to umiesz "podbudować" gościa jak nikt... Wybredna jesteś czy co?

57

Odp: Romans z żonatym facetem

Też, ale nie o to chodzi. nie będzie mi tu ktoś próbował mnie pogrążyć, że jak nie ja to inna. Droga wolna.

58

Odp: Romans z żonatym facetem

[quote=niechcemisie]Ja kiedyś powiedziałam  facetowi, z którym byłam i który przechwalał się jaka z niego partia, jakby chciał mi powiedieć:" Mała, załapałaś się na obiekt pożądania każdej w tym mieście.", że to żadna frajda mieć coś co już wszyscy mieli.[/quote]
Tekst faktycznie powalający...

59

Odp: Romans z żonatym facetem

[quote=niechcemisie]Też, ale nie o to chodzi. nie będzie mi tu ktoś próbował mnie pogrążyć, że jak nie ja to inna. Droga wolna.[/quote]
Bo to łatwy facet był...

60

Odp: Romans z żonatym facetem

Najwidoczniej. Facet też powinien przebierać w kobietach a nie godzić się na każdą, pierwszą lepszą - dla takiego widzę liczy się ilość nie jakość.

61

Odp: Romans z żonatym facetem

Rywalizują nawet miedzy sobą - kto miał więcej...

62

Odp: Romans z żonatym facetem

A kobiety są dyskryminowane kiedy robią tak samo. Dlaczego im wolno i wzbudzają poprzez to podziw?

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2010-06-17 21:58:34)

63

Odp: Romans z żonatym facetem

Bo są facetami podobno... Argument, nie? A ja tam uważam, że też są łatwi i tyle...

64

Odp: Romans z żonatym facetem

Tak samo myślę - faceci się puszczają tak samo jak kobiety.

65

Odp: Romans z żonatym facetem

mają tylko lepiej z tym, że nie wpadną, ale z drugiej strony łatwo ich wrobić w dziecko - znam takie przypadki, że nie swoje wychowują... Ale - zasłużyli...

66

Odp: Romans z żonatym facetem

Koleżanka opowiadała o swojej znajomej - wpadła i zrobiła sprawę o ustalenie ojcostwa - podała 10 kandydatów do badań.

67

Odp: Romans z żonatym facetem

I szarpnęła skarb państwa na 30 tysi... I kto za to płaci? Pan płaci, pani płaci, my płacimy... Społeczeństwo!

68

Odp: Romans z żonatym facetem

Nie mam pojęcia jak mogli wogóle na to pozwolić i czy pozwolili. Wiem tylko, że tylu panów podała.

69

Odp: Romans z żonatym facetem

Pewnie pozwolili, bo tu się zawsze liczy dobro dziecka, a w tej sytuacji równało się alimentom...

70

Odp: Romans z żonatym facetem

Paranoja.

71

Odp: Romans z żonatym facetem

[quote=niechcemisie]Koleżanka opowiadała o swojej znajomej - wpadła i zrobiła sprawę o ustalenie ojcostwa - podała 10 kandydatów do badań.[/quote]
niezła była, czy to był gwałt ?

72

Odp: Romans z żonatym facetem

[quote=emilia_s292][quote=niechcemisie]Ja kiedyś powiedziałam  facetowi, z którym byłam i który przechwalał się jaka z niego partia, jakby chciał mi powiedieć:" Mała, załapałaś się na obiekt pożądania każdej w tym mieście.", że to żadna frajda mieć coś co już wszyscy mieli.[/quote]
Tekst faktycznie powalający...[/quote]
po prostu towar zużyty...

73

Odp: Romans z żonatym facetem

To był jej sposób na zabawę - dyskoteki, puby, mężczyźni. Nie było gwałtu.

74

Odp: Romans z żonatym facetem

[quote=eva45][quote=niechcemisie]Koleżanka opowiadała o swojej znajomej - wpadła i zrobiła sprawę o ustalenie ojcostwa - podała 10 kandydatów do badań.[/quote]
niezła była, czy to był gwałt ?[/quote]
Z taka ilością to albo by nie przeżyła albo nie mogła już mieć dzieci...

75

Odp: Romans z żonatym facetem

[quote=eva45][quote=emilia_s292][quote=niechcemisie]Ja kiedyś powiedziałam  facetowi, z którym byłam i który przechwalał się jaka z niego partia, jakby chciał mi powiedieć:" Mała, załapałaś się na obiekt pożądania każdej w tym mieście.", że to żadna frajda mieć coś co już wszyscy mieli.[/quote]
Tekst faktycznie powalający...[/quote]
po prostu towar zużyty...[/quote]
Jeśli kobieta nie chce mieć takiej samej bluzki jak inna, to tym bardziej faceta.