76

Odp: sny erotyczne

Muszę przyznać, że działają pobudzająco takie sny...

77

Odp: sny erotyczne

Ja się czuję taaaaaka rozmarzona gdy budzę się po tego typu śnie, tak mi dziwnie przyjemnie.

78

Odp: sny erotyczne

Jak to - dziwnie? Przecież to normalne (chyba?)

79

Odp: sny erotyczne

Ale to podniecenie jest dziwne, tak jakby inny rodzaj podniecenia, inaczej go trochę odczuwam, trudno to opisać, więc nawet nie będę próbowała big_smile

80

Odp: sny erotyczne

Dziwne może, bo nie przeżywane z partnerem, tylko w pojedynkę?

81

Odp: sny erotyczne

Śni mi się albo partner albo mężczyzna idealny pod każdym względem, a tacy tylko w snach istnieją i zawsze spełniają w nich moje największe aktualne potrzeby.

82

Odp: sny erotyczne

A partner nie zaspokaja wszystkich potrzeb?

83

Odp: sny erotyczne

Zaspokaja. Ale człowiek jest tylko człowiekiem. Czasem mam gorsze okresy i nie uświadamiam sobie pewnych swoich potrzeb. Sen wskazuje mi czasami co siedzi głęboko we mnie i dzięki temu mogę to odkryć.

84

Odp: sny erotyczne

A czy było kiedykolwiek coś, czego on nie chciał zrobić? jakaś Twoja fantazja?

85

Odp: sny erotyczne

W łóżku nigdy nie było czegoś takiego. Wszystko mu się podoba. Mi się zdażało odmawiać, czasami namawiał dalej, jeśli bardzo chciał, czasami odpuszczał od razu. Ja ostatnio dość często odmawiałam, bo przechodziłam niefajny etap w głowie i musiałm mu wytłumaczyć (no bo skąd miał wiedzieć, nikt nie raczy mężczyzn w tym uświadomić, nawet poprzednie partnerki), że kobieta właśnie, to co już pisało w którymś wątku, musi czuć się dobrze psychicznie żeby chcieć seksu, nie tak jak mężczyzna, który poczuje się dobrze bo go seks odstresuje.

86

Odp: sny erotyczne

Ale te jego namowy skutkowały?

87

Odp: sny erotyczne

Czasem tak, czasem nie, dość często potrafił jednak sprawić, że  moje " nie chce mi się" zmieniało się w  "zachciało mi się", odzyskiwałam chęć i nie żałowałam.

88

Odp: sny erotyczne

Tak, oni umieją odpowiednio zachęcić:)

89

Odp: sny erotyczne

Niektórzy za to zachęcają nieodpowiednio, na przykład sugerując, że pójdzie do innej, jeśli od tej nie dostanie tego czego chce. Ja nie miałam takiego przypadku w swojej kartotece, ale koleżanka miała. Skończona świnia z takiego faceta.

90

Odp: sny erotyczne

Ekstremalny przypadek...

91

Odp: sny erotyczne

Traktowanie kobiety przedmiotowo - zupełnie jak gazetę erotyczną, którą można otworzyć na której się chce stronie i kiedy się chce.

92

Odp: sny erotyczne

Faceci sa specjalistami od "argumentów siłowych"... A to jeden z nich...

93

Odp: sny erotyczne

A takie argumenty wykorzystują ci, ktorzy innych nie mają. Jacy oni są ograniczeni, ci mężczyźni.

94

Odp: sny erotyczne

Bo sami siebie ograniczają... A trochę dyplomacji by się przydało...

95

Odp: sny erotyczne

Oni są momentami tak jakby zagubieni jeśli chodzi o komunikowanie się z kobietami.

96

Odp: sny erotyczne

Tak, dobrzy w działaniu, ale jak przyjdzie coś wynegocjować to kicha...

97

Odp: sny erotyczne

Pan Bóg wiedział, że mężczyzna nie poradzi sobie sam na Ziemi, w celu zapewnienia mu przetrwania stworzył kobietę.

98

Odp: sny erotyczne

Zwłaszcza tego biologicznego - ciągłosci gatunku, he he

99

Odp: sny erotyczne

Oni są tacy nieporadni w sprawach domowych i tych innych składających się na nasze życie - niezbędna okazuje się pomoc matki, dziewczyny, żony itd.

100

Odp: sny erotyczne

Eee tam, udają tylko... jak nie ma kto wyręczyć, to sami sobie radzą i to nieźle