1

Temat: Wasze ulubione zabawki

My ostatnio z mężem kupiliśmy sobie taki wibratorek We-vibe na allegro. Używamy go podczas stosunku- mówię Wam - wspaniała zabawa. a czy któraś z koleżanek może coś ciekawego polecić?

Ostatnio edytowany przez Anke (2010-06-15 08:34:02)

2

Odp: Wasze ulubione zabawki

Wszelkie olejki do masażu erotycznego podobno są fajne - planuję niedługo jakiś wypróbować

3

Odp: Wasze ulubione zabawki

Ja bym chciała fajne jakieś kajdanki, bo kupiliśmy, ale okazało się że jednak szajs. Może wiecie, które warto polecić?

4

Odp: Wasze ulubione zabawki

takie lepsze kajdaneczki (w sensie eleganckie) mozesz kupic na [url]http://www.secretplace.pl/bizuteria-erotyczna-c-34.html[/url] ale tanie to one nie sa.

5

Odp: Wasze ulubione zabawki

Czego się nie robi dla paru upojnych chwil... Sa warte każdych pieniedzy...

6

Odp: Wasze ulubione zabawki

O widzisz, dziękuję Ci. Na początku mnie wystraszyłaś tym "tanie to one nie są". Nastawiłam się na dwie stówy około.

7

Odp: Wasze ulubione zabawki

Zamiast kajdanek dobrze się sprawdza np. jedwabna apaszka... polecam...

8

Odp: Wasze ulubione zabawki

A jak się zasupła i nie rozsupła???

9

Odp: Wasze ulubione zabawki

to trzeba tak zawiązać, żeby można było w każdej chwili się uwolnić... Albo tylko okręcić kilka razy... Nie zamierzałam propagować SM na tym forum... smile

10

Odp: Wasze ulubione zabawki

Kiedyś zawiązał mi ręce taką szeroką brązową taśmą klejącą i było fajnie, ale potem trzeba było rozciąć.

11

Odp: Wasze ulubione zabawki

Nie no, tak mało romantycznie, jak w jakimś warsztacie stolarskim? Wolę miękkie miłe w dotyku rzeczy...

12

Odp: Wasze ulubione zabawki

A ja lubię wszystko. To był zresztą mój pomysł. Kiedyś zażyczyłam sobie zaklejenie ust taką srebrną taśmą do pakowania. Było suuuuper!

13

Odp: Wasze ulubione zabawki

Skoro lubisz, to fajnie... trzeba realizować fantazje - przynajmniej niektóre...

14

Odp: Wasze ulubione zabawki

Jednej fantazji chyba nie zrealizuję - analnej. To bardziej jego niż moja, ale nie naciska, bo przeszłam to z byłym, a były zabrał się za to bardzo nieodpowiednio, bo nawet bez poślizgu, taki niby znawca, no i zrobił mi krzywdę.

15

Odp: Wasze ulubione zabawki

Ale fantazjujesz o tym? Ciekawe...

16

Odp: Wasze ulubione zabawki

Chciałabym kiedyś z ciekawości zobaczyć jak to jest z facetem, który nie potraktuje mnie niedelikatnie i egoistycznie jak tamten. koleżanki mi mówiły że fajnie jest jak się kobieta zrelaksuje. Na innym forum też czytałam, że niektóre to lubią. Ja nie jestem za tym, chcę tylko spróbować, ale trochę się boję, żeby mu się za bardzo nie spodobało.

17

Odp: Wasze ulubione zabawki

Jest takie ryzyko... Ale może i Tobie się spodoba, kto wie?

18

Odp: Wasze ulubione zabawki

Może, ale na pewno nie na tyle, żebym chciała robić to często. wiesz, nie jestem rozepchana, ale jak by nie było to tamta strona jest ciaśniejsza.

19

Odp: Wasze ulubione zabawki

Dlatego faceci tak bardzo chcą... no i obaw przed ciążą nie ma wtedy...

20

Odp: Wasze ulubione zabawki

A co, jeśli mu się spodoba i będzie myślał o tym coraz częściej i nie będzie mu już tak fajnie tam gdzie powinno? Tego chcę uniknąć. On oczywiście zapewnia, że wszystko będzie ok, ale nie próbował to niech się nie wypowiada.

21

Odp: Wasze ulubione zabawki

Może próbował, ale nie z Tobą?... Bo dlaczego mu tak na tym zależy?

22

Odp: Wasze ulubione zabawki

Próbował raz ze mną i raz z kimś, ale do niczego nie doszło za żadnym z tych razów. Ale n filmach widział.
Hej, wiesz co przypadkiem kiedyś na necie widziałam? Facet robił to kobiecie od tyłu swoją stopą. Mdło mi się zrobiło.

23

Odp: Wasze ulubione zabawki

Nie no, co Ty oglądasz za świństwa! Zabraniam!:)

24

Odp: Wasze ulubione zabawki

Przez przypadek, wiesz, jak się szuka czasem czegoś na google w obrazach, to różne rzeczy można znaleźć, niekoniecznie bezpośrednio związane z tematem. Gorsze rzeczy widziałam u koleżanki na komórce, nie chciałabyś wiedzieć jakie.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2010-06-17 14:09:07)

25

Odp: Wasze ulubione zabawki

W jej wykonaniu?!?
Komórką też można ponoć różne rzeczy robić...:)