26

Odp: Wymarzone Walentynki

nie, jakoś nigdy z jedzeniem nie próbowałam. Póki co nie muszę stosować żadnych sztuczek na niego smile

27

Odp: Wymarzone Walentynki

my powiem szczerze raz próbowaliśmy z czekoladą, ale jakoś nam się nie spodobało, może za 20 lat się to zmieni - oby jak najdłużej się nie zmieniało big_smile

28

Odp: Wymarzone Walentynki

czekoladę wolę chyba jeść ... wink

29

Odp: Wymarzone Walentynki

[quote=agf]czekoladę wolę chyba jeść ... wink[/quote]
no właśnie ja też, teraz już wiem to w 100% big_smile big_smile big_smile
ale eksperyment był smile

30

Odp: Wymarzone Walentynki

UWAGA!!! Piszę, bo może ktoś jeszcze tego nie wiedzieć, choć większość pewnie wie: We wszystkich zabawach ze słodkościami oral zakazany!!! Powód: słodkie na dole może spowodować grzybicę.

31

Odp: Wymarzone Walentynki

[quote=Kolorowapani]Moje Walentynki: pobyt w luksusowym SPA z pysznymi daniami, wieczorem disco a w nocy - ostre co nieco[/quote]
super!!!

32

Odp: Wymarzone Walentynki

[quote=eva45][quote=Kolorowapani]Moje Walentynki: pobyt w luksusowym SPA z pysznymi daniami, wieczorem disco a w nocy - ostre co nieco[/quote]
super!!![/quote]
High life! Ach , to byłoby fajne. tylko nie wyobrażam sobie żeby jakaś pani miała robić w spa masaż mojemu facetowi - jestem potwornie zazdrosna.

33

Odp: Wymarzone Walentynki

[quote=niechcemisie][quote=eva45][quote=Kolorowapani]Moje Walentynki: pobyt w luksusowym SPA z pysznymi daniami, wieczorem disco a w nocy - ostre co nieco[/quote]
super!!![/quote]
High life! Ach , to byłoby fajne. tylko nie wyobrażam sobie żeby jakaś pani miała robić w spa masaż mojemu facetowi - jestem potwornie zazdrosna.[/quote]
Ale jak się za bardzo najecie i zmęczycie na parkiecie, to w nocy może być krucho z kondycją... Wszystko z umiarem!

34

Odp: Wymarzone Walentynki

Przede wszystkim te wszystkie super drinki. Tutaj umiar wskazany najbardziej.

35

Odp: Wymarzone Walentynki

Tak, bo facet po nich raczej będzie do niczego...:(

36

Odp: Wymarzone Walentynki

Niewskazane też żeby za często podchodził do baru. Kuszące barmanki i samotne panie przy barze rozglądające się kto by im postawił Cosmopolitana. Żartuję.

37

Odp: Wymarzone Walentynki

Zakochany takich rzeczy nie widzi,mówię wam...

38

Odp: Wymarzone Walentynki

Jedni mówią że ni widzi, inni, że wzrok faceta widzi wszystko co nazywa się kobieta: człowieka, zdjęcie, obrazek, głos, elementy garderoby itd.

39

Odp: Wymarzone Walentynki

Znam takiego co jak był z żoną szczęśliwy to jakoś mu w oko nie wpadłam, a jak się z nią rozwiódł to przejrzał na oczęta... Szkoda że tak późno

40

Odp: Wymarzone Walentynki

A może to lepiej? Może by nie docenił aż tak, może by się nie dowiedział do końca jaka była tamta i później w przyszłości mógłby się zastanawiać, czy oby dobrze się stało, że się rozstali? A tak na pewno żałował nie będzie.

41

Odp: Wymarzone Walentynki

Cóż, może i tak... Ale jakoś mojej samoocenie nie sprzyja taka sytuacja...

42

Odp: Wymarzone Walentynki

Dlaczego? Przecież jeśli dobrze zrozumiałam, to on zostawił pewną panią, bo okazało się, że nie jest taka fajna jak mu się wydawało. Jaki to ma negatywny wpływ na Twoją samoocenę?

43

Odp: Wymarzone Walentynki

No taki, że jakoś wcześniej nie zwracał uwagi, a potem tak nagle? Podejrzane to trochę i tak myślę czasem, że może wcale tak bardzo mu się nie podobam, jak mówi, tylko teraz jest "na głodzie"...  Pokręcone, nie?

44

Odp: Wymarzone Walentynki

Nie. Tak samo miałam. Mężczyzna, z którym jestem nie zwracał na mnie wcześniej aż takiej uwagi, ja na niego też. interesował się moją koleżanką, potem inną. Ja romansowałam również z innymi. Dopiero jak się poznaliśmy bliżej i zaprzyjaźniliśmy odmieniło nam się.
Ja też miałam podobne obawy co Ty, zwłaszcza w kwestii jego byłej żony. Musisz zwrócić uwagę na to jaki on ma do niej stosunek w tej chwili, to będzie dla Ciebi podpowiedzią czy Twoje obawy są słuszne, czy też nie. Byłam w podobnej sytuacji.

45

Odp: Wymarzone Walentynki

Niby jest to wyjście, ale jednak niesmak pozostanie...

46

Odp: Wymarzone Walentynki

O tak po prostu?

47

Odp: Wymarzone Walentynki

Tak, moja psychika jest skomplikowana dla mnie samej, a co dopiero dla takiego prostolinijnego goscia jak on...

48

Odp: Wymarzone Walentynki

Wybadaj jaki ma do tamtej stosunek.
A czy Wy zaczęliście kęcić ze sobą zaraz po ich rozstaniu?

49

Odp: Wymarzone Walentynki

Nawet jeszcze przed rozwodem, z tym ze ich małżeństwo zaczęło się sypać głównie przez nią
On twierdzi że ze względu na dzieci nigdy nie będzie z nią "na stopie wojennej". Niby dobrze, ale coś mi tu nie gra...

50

Odp: Wymarzone Walentynki

Wiesz co, my też zaczęliśmy się spotykać przed rozwodem. Byli wtedy w separacji. Chciał ze mną być tak oficjalnie, ale ja się nie zgodziłam. Dopiero rok po, wszem i wobec ogłosiliśmy się jako para, choć i tak każdy uważał nas za parę od dawna. I on też nie mógłby być z nią na stopie wojennej, bo zawsze jak jej coś nie pasuje to wiesz co się dzieje - utrudnia kontakty z dzieckiem.
Bolało mnie na początku takie ukrywanie się, bo szalała choć była z innym i zrobiła z dziecka kartę przetargową. Musi być dla niej miły itd.No i samo to, wiesz pewnie jak to jest, że widując się z dzieckiem widuje ją. A ona lubi stosować sztuczki. To pozbawiona skrupułów kobieta i wiem to od niego. jedno mnie za to bardzo pociesza, jestem młodsza od niej o 6 lat. Kiedyś jak mnie z nim zobaczyła na mieście, nawet "cześć" mu nie powiedziała. Musiało się jej głupio zrobić, bo nie dość, że młodsza jestem to jeszcze młodziej wyglądam, tak na mnie popatrzyła jakoś.
Jak Twój chłopak się wyraża o niej - olewka, żal czy złość. W moim przez długi czas było pełno złości do niej i to nie było zbyt fajne, bo jakby nie było wzbudzała silne emocje - gniew itd. Ale teraz już ją olewa na ogół, co biorę za dobrą monetę.