51

Odp: przyjażń, czy miłość?

A może spróbuj zaryzykować? Naciesz się, zabaw, przeżyj kilka pięknych chwil, a gdyby coś na koniec nie wyszło kopnij go wiadomo gdzie i spraw, żeby cierpiał bardziej niż mógłby przypuszczać kiedykolwiek.

52

Odp: przyjażń, czy miłość?

Rozważę radę doświadczonej koleżanki... smile

53

Odp: przyjażń, czy miłość?

Ach tam, doświadczonej. Kilku facetów tylko miałam w swoim 25-letnim życiu, z czego od 5 lat trzymam się tylko jednego.

54

Odp: przyjażń, czy miłość?

No kilku to też sporo, masz możliwość porównania:)

55

Odp: przyjażń, czy miłość?

Mam, na szczęście. Z większością tych, których znam nawet nie chciałabym zaczynać - łajdactwo, pijactwo albo coś innego. Co się dzieje z tymi ludźmi...

56

Odp: przyjażń, czy miłość?

Od tego mamy oczy, uszy i wolną wolę, żeby wybierać to co nam odpowiada... A że jeden woli ogórki a drugi ogrodnika córki...

57

Odp: przyjażń, czy miłość?

Ja kilka razy wybrałam wbrew rozsądkowi. oczom i uszom. Gdybym miała ponowny wybór to nastawiłabym uszu i przyjrzała się lepiej, odrzuciła kandydatów, ale... jednego, tego, którego wybrałam najbardziej wbrew roizumowi, ale też wzbudzał we mnie najsilniejsze emocje wybrałabym, jednak nie tak szybko, kazałabym mu dłużej czekać i zmieniać to wszystko co zmienił w związku jeszcze zanim zaczniemy ze sobą, bo to oszczędziłoby ielu cierpień.

58

Odp: przyjażń, czy miłość?

niestety człowiek jest jednostką omylną i czasem idzie za głosem serca, ale ja już wiem, że ten głos może być fałszywy

59

Odp: przyjażń, czy miłość?

Ooo, ciekawie zaczęłaś, może rozwiń ten wątek...

60

Odp: przyjażń, czy miłość?

Jak to jest, że rozum i serce jednego człowieka działają inaczej?

61

Odp: przyjażń, czy miłość?

Bo na czym innym się skupiają...

62

Odp: przyjażń, czy miłość?

[quote=niechcemisie]Ach tam, doświadczonej. Kilku facetów tylko miałam w swoim 25-letnim życiu, z czego od 5 lat trzymam się tylko jednego.[/quote]
Znasz tę statystykę: przeciętnie kobieta ma w swoim życiu 9 partnerów seksualnych. Wyrobiłaś normę?

63

Odp: przyjażń, czy miłość?

[quote=Ksymena][quote=niechcemisie]Ach tam, doświadczonej. Kilku facetów tylko miałam w swoim 25-letnim życiu, z czego od 5 lat trzymam się tylko jednego.[/quote]
Znasz tę statystykę: przeciętnie kobieta ma w swoim życiu 9 partnerów seksualnych. Wyrobiłaś normę?[/quote]

Te statystyki to są mało warte... Wystarczy, że jedna miała 18, to druga może mieć 0. Statystycznie i tak wyjdzie po 9. A prawdy w tym brak...

64

Odp: przyjażń, czy miłość?

Ale zawsze się myśli - czy pasuje się do statystyki czy nie? To tak jak z horoskopami - nie wszystkie Lwy w danym dniu dostaną awans, a każdy i tak czyta...

65

Odp: przyjażń, czy miłość?

[quote=Ksymena][quote=niechcemisie]Ach tam, doświadczonej. Kilku facetów tylko miałam w swoim 25-letnim życiu, z czego od 5 lat trzymam się tylko jednego.[/quote]
Znasz tę statystykę: przeciętnie kobieta ma w swoim życiu 9 partnerów seksualnych. Wyrobiłaś normę?[/quote]
Ups, skończyło się na sześciu. To by było trochę za mało. Bo jeśli wziąć pod uwagę statystykę, to jestem w normie jeśli chodzi o inne rzeczy, np. wiek, w którym straciłam dziewictwo.

66

Odp: przyjażń, czy miłość?

Skąd wiesz, czy sie skończyło?
A jaki jest statystyczny wiek utraty dziewictwa - bo różnie podają...

67

Odp: przyjażń, czy miłość?

No właśnie, różnie. Ale podobno dla kobiet 25-letnich wiek utraty dziewictwa to 17 lat. No bo wiadomo, teraz szybciej idą do łóżka, ale dla roczników 83-84-85 to 17 lat.

68

Odp: przyjażń, czy miłość?

Teraz to chyba 14...

69

Odp: przyjażń, czy miłość?

Ja stawiam na 15 jednak.

70

Odp: przyjażń, czy miłość?

no dobra, niech Ci będzie...:)

71

Odp: przyjażń, czy miłość?

Widziałaś kiedyś jak ktoś śmieje się z dziewicy? Bo tak niby mówią, że dziewczyny wstydzą się dziewictwa, ale ja nigdy nie słyszałam, żeby ktoś z kogoś z tego powodu szydził.

72

Odp: przyjażń, czy miłość?

Zależy w jakim wieku ta dziewica...

73

Odp: przyjażń, czy miłość?

Ano tak, racja. Ale tak się rozpisują w gazetach dla nastolatek, że dziewictwo to nie wstyd i że niby koleżanki się śmieją.

74

Odp: przyjażń, czy miłość?

Zwłaszcza te, co tylko się przechwalają, czego to już nie robiły

75

Odp: przyjażń, czy miłość?

I to skłania niewinne dziewczęta do oddania się w pierwsze lepsze ręce, czyli swojej sympatii, o której po latach będą opowiadały - żałuję, że to jemu oddałam dziewictwo.