51

Odp: Książki

Nie dziękuję smile

52

Odp: Książki

Korzystałyście kiedykolwiek z poradników dotyczących życia w związku albo seksuologicznych?

53

Odp: Książki

[quote=niechcemisie]Podobno mężczyzna odstresowuje się kiedy uprawia seks, a kobieta musi byc odstresowana żeby seks uprawiać.
Na przykladzie mojego związku ta teoria zgadza się w 100 %.[/quote]
też tak sądzę

54

Odp: Książki

[quote=niechcemisie]Korzystałyście kiedykolwiek z poradników dotyczących życia w związku albo seksuologicznych?[/quote]
Z Wisłockiej i to daaawno temu...

55

Odp: Książki

Mi teściowa podsunęła "Pamiętnik Funny Hill"... Ostre sceny...

56

Odp: Książki

Fajna teściowa... Dba o synka...

57

Odp: Książki

Ha ha ha, czytałam kawałek. koleżanka mamie podprowadziła i się tym zaczytywała. Pamiętam, kiedyś zostałam u niej na noc, razem z kilkoma innymi koleżankami,bo na Polsacie leciał film na podstawie tej książki. Ale zianie. tam jakiś stary był, co kazał jej na golasa po domu chodzić. a ona się w takim młodym kliencie kochała.

58

Odp: Książki

Jaki jest tytuł tego filmu?

59

Odp: Książki

[quote=Ksymena]Fajna teściowa... Dba o synka...[/quote]

Hahaha....

60

Odp: Książki

Tytuł filmu taki sam jak książki:"Pamiętniki Funny Hill".

61

Odp: Książki

Muszę się kiedyś zagłębić w lekturze... Choć nie sądzę, żeby mnie coś zaskoczyło...

62

Odp: Książki

Może gdybyś była nastolatką. Z tego co pamiętam ta pani, jeśli się nie mylę, zakochała się w swoim pierwszym kliencie, z którym straciła dziewictwo. Jeśli lubisz Harlequiny to Ci się może spodobać.

63

Odp: Książki

Nie przepadam... Wolę bardziej realistyczne opowieści smile

64

Odp: Książki

Startowałaś w konkursie na opowiadanie erotyczne?

65

Odp: Książki

Niestety nie - jakoś nie miałam odwagi:) Wolę poczytać dzieła innych... A Ty pewnie tak...

66

Odp: Książki

Wysłałam w ostatniej chwili. Jak chcesz wiedzieć które to "Sądsiedzkie relacje" czy jakoś tak. Moje pierwsze opowiadanie erotyczne w życiu. Jestem z siebie dumna.

67

Odp: Książki

Może to początek kariery, kto wie? Zaraz przeczytam i ocenię NA FORUM OCZYWISCIE..:)

68

Odp: Książki

Oceń oceń, przyjmę krytykę na konstrukcję, nie załamię się. Będę wdzięczna jeśli napiszesz swoje zdanie na temat mojego opowiadania.

69

Odp: Książki

No jestem pod wrażeniem (pozytywnym!) - to z Twoich doświadczeń, że tak zapytam niedyskretnie? Czy poczytałaś wypociny innych i postanowiłaś puścić wodze fantazji?

70

Odp: Książki

Sama wszystko wymyśliłam. Kiedyś musiałam wymyślać takie rzeczy, bo miałam faceta, który lubił wyobrażać sobie podczas różne sytuacje, których nie chciałby w rzeczywistości. No i musiałam wymyślać bzdety, nie lubiłam tego. Ale okazało się przy tym, że mam bujną wyobraźnię.

71

Odp: Książki

Kazał Ci takie opowieści snuć? Przypałowy koleś...

72

Odp: Książki

Chore podniety. Tak miał jak się napił, bleee....

73

Odp: Książki

Z pijanym nigdy bym nie chciała mieć bliżej nic wspólnego. Odpychają mnie tacy ludzie

74

Odp: Książki

Mnie też, podpity był. Ja wogóle nigdy nie lubiłam po alkoholu, choćby po jednym piwie w pubie. Albo po winie do kolacji. Nie znoszę po alkoholu.

75

Odp: Książki

Wtedy mają problemy z kontrolą chyba, tak mi się wydaje. I większa skłonność do świntuszenia czego nie lubię...