126

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Czyli, że będziesz go zdradzać z "maszyną"...?

127

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

w sumie nie ma się mu co dziwić - zamiast poświęcać czas i się jemu - będziesz "temu"  wink

128

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

W zasadzie "to" nie ma żadnych minusów, a same plusy. A z facetami to różnie bywa...

129

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

ale "to" nie przytuli...

130

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Dziewczyny, o czym Wy w ogóle piszecie? Temat jest o miejscach, nie o zabawkach" smile

131

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ale my jesteśmy bardzo rozmowne i tak od słowa do słowa zeszło na zabawki... A Ty jakichś używasz?

132

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ja do tej pory tylko żelu durexa i  powiem wam, że nic specjalnego...

133

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=Ksymena]Dziewczyny, o czym Wy w ogóle piszecie? Temat jest o miejscach, nie o zabawkach" smile[/quote]
Rozmowa się rozwija.

134

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ale słabo, wyczerpały się pomysły?

135

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

To może tak: czy , a jeśli tak to GDZIE zostaliście nakryci na zabawach?

136

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

ja jeszcze nigdzie, ale jak coś się zdarzy, na pewno napiszę!

137

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Mi się zdarzyło. Wchodzimy z byłym do mieszkania i nikogo nie było. Wolna chata, pomyśleliśmy i zaczynamy akcję na podłodze. Zdążyliśmy się tylko rozebrać od pasa w dół jak wpadł jego młodszy brat, ptrzypał. Zerwaliśmy się jak oparzeni.

138

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

O ja! Ale wtopa! Kto się bardziej wstydził: Ty, on czy ten brat?

139

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Brat spuścił głowę i przemknął. Ja byłam czerwona chyba przez tydzień jak go widziałam. Okropne.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2010-06-16 23:49:46)

140

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

A w jakim wieku ten brat? I ile widział? Bo jak byłaś zasłonięta troszkę, to może niewiele?

141

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Od razu jak zobaczył speszył się i nie przyglądał, poza tym facet skoczył na równe nogi zapinając spodnie, a ja się wtedy zwinęłam żeby zasłonić jakkolwiek. Miał jakieś 15 lat wtedy jego braciszek.

142

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Co za pech... A mogło być tak pięknie;)

143

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Innym razem do pokoju wpadła jego siostra, ale to był późny wieczór , było ciemno i byliśmy pod kołdrą i po prostu zaczęliśmy udawać, że się droczymy, no ale chyba wiedziała o co chodzi jednak.

144

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=agf]ale "to" nie przytuli...[/quote]
No właśnie. to tylko fizycznie zaspokoi, nie stworzy atmosfery itd. Chyba, że ktoś ma bujną wyobraźnię i sobie całą resztę domyśli.

145

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=niechcemisie]Innym razem do pokoju wpadła jego siostra, ale to był późny wieczór , było ciemno i byliśmy pod kołdrą i po prostu zaczęliśmy udawać, że się droczymy, no ale chyba wiedziała o co chodzi jednak.[/quote]
Nie no, co za wychowanie, do pokoju wpadać o takiej porze...

146

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Yyyyyy, to był również jej pokój :*

147

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

No to powinniście to przewidzieć i udać się w plener np. Albo w łazience zamknąć...

148

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Z łazienki korzystaliśmy często. A ona była akurat zajęta czymś w innym pokoju, więc chcieliśmy to wykorzystać.

149

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Oj, lubicie to ryzyko... A może fajnie wam jest, jak ktoś Was nakryje?...

150

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Nie. Nie było nam fajnie. Poza tym to były historie z eks. Historię z akutalnym chyba gdzieś opisywałam.