76

Odp: młodszy? starszy?

zdecydowanie młodszy - nie chciałabym bać się podczas aktu miłosnego, że mój kochanek dostanie zawału lub udaru w wyniku nadmiernego wysiłku...

77

Odp: młodszy? starszy?

[quote=Barbie1290]zdecydowanie młodszy - nie chciałabym bać się podczas aktu miłosnego, że mój kochanek dostanie zawału lub udaru w wyniku nadmiernego wysiłku...[/quote]
Ale przynajmniej mielibyście długą grę wstępną i dużo pieszczot.
Poza tym starszy od kobiety to niekoniecznie stary.

78

Odp: młodszy? starszy?

[quote=Barbie1290]zdecydowanie młodszy - nie chciałabym bać się podczas aktu miłosnego, że mój kochanek dostanie zawału lub udaru w wyniku nadmiernego wysiłku...[/quote]
masz rację, starsi - choć nawet już po 30-tce - pomagają sobie viagrą i innymi specyfikami, co ponoć może skutkować zawałem...

79

Odp: młodszy? starszy?

Skąd Ty wytrzasnęłaś tych po 30-tce? Ha ha. Mojemu to na szczęście nie grozi. U niego w rodzinie same chojraki.

80

Odp: młodszy? starszy?

Wśród takich przepracowanych menedżerów oraz mięśniaków - pakerów z siłowni ponoć sie zdarzają tacy z problemami wiadomo z czym... Stres, kawa, wódeczka robią swoje...

81

Odp: młodszy? starszy?

Kochana, pakerzy z siłowni zawsze mają dętkę. Moje kochanie ćwiczy tylko i wyłącznie bezsterydowo właśnie z tego powodu. Sterydy nie dość że ryją głowę i chodzi taki potem wielki gnom, wysłowić się nie potrafi (stąd pewnie stereotyp mięśniaka pozbawionego inteligencji) to jeszcze nie jest zdolny do erekcji lub utzrymania jej. Oczywiście wszystko z czasem. Poza tym sterydy powodują agresję.
Mój facet ma dobre kości i mięśnie i potrafi osiągnąć fajną budowę bez wspomagaczy. Ja się czasami bałam, że powodowany męską ambicją i złym towarzystwem sięgnie kiedyś po coś żeby być jeszcze większy, no ale trenuje tyle już lat, od gówniarza i nigdy nie brał, choć go namawiali, to mnie pociesza. Ale z drugiej strony te namowy, że ze swoją sylwetką osiągnąłby dużo więcej niż wielu innych biorących sterydy - nie chcę żeby się skusił i chciał sprawdzić ile z siebie wyciągnie. Głównym powodem, dla którego nie bierze jest związana z tym impotencja, problemy z narządami wewnętrznymi i problemy z głową, wszystko spowodowane sterydami- a wszystkiego tego on chce uniknąć.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2010-05-21 06:54:33)

82

Odp: młodszy? starszy?

No to Pudzian ma przechlapane...

83

Odp: młodszy? starszy?

[quote=JoannB]No to Pudzian ma przechlapane...[/quote]
Ma przechlapane, bo spadnie jak przestanie brać, bo żeby zachować siłę musi brać, bo będzie miał starą twarz (jeszcze bardziej starą twarz), problemy ze stawami i narządami wewnętrznymi, z głową, z potencją, ze wszystkim, bo to właśnie są sterydy. Pewnej siły itd. nie da się osiągnąć bez sterydów. Mój facet był na tej granicy, cofnął się, ale zwyczajnie się obawiam, czy nie zechce następnym razem jej przekroczyć, a tego bym nie chciała. Nie podoba mi się tka st5erydowa muskulatura, te żyły, fujt, obleśne i zwierzęcy wygląd.

84

Odp: młodszy? starszy?

Ale jakby co, to twierdzi, że nie bierze. Tylko dlaczego listonosze w Białej Rawskiej zażądali auta, bo nie chcieli już do niego tych wiader dźwigać?

85

Odp: młodszy? starszy?

Ha ha ha big_smile
Nikt nie może tak wyglądać bez sterydów, nikt nie może mieć połowy tego co on bez sterydów. Jedyny wyjątek w historii świata to biblijny Samson.

86

Odp: młodszy? starszy?

A też nie wiadomo czy istniał naprawdę, czy był tylko wytworem wyobraźni autorów, których było paru...

87

Odp: młodszy? starszy?

Cóż, może to prawda, może przenośnia. Biblia pełna jest ukrytego sensu.

88

Odp: młodszy? starszy?

Tak i lepiej nie wnikać, "co autor miał na myśli"...

89

Odp: młodszy? starszy?

mnie się Pudzian nigdy nie podobał, tacy faceci mnie odstręczają i naprawdę wiele moich kumpelek myśli podobnie

90

Odp: młodszy? starszy?

Ja tak samo, fuuujt, wielkie bydlę i te żyły łeee... Muskulatura mi się podoba ale innego typu.

91

Odp: młodszy? starszy?

Przesadził chłopak, fakt.

92

Odp: młodszy? starszy?

A jak tacy na starość wyglądają to dzięki, skóra wisi wszędzie.

93

Odp: młodszy? starszy?

Poprawi sobie look, ma kasę na operacje plastyczne;)

94

Odp: młodszy? starszy?

Ma kasę, jeszcze by na tym zarobił - Kto chce do przeszczepu 50 cm kwadratowych skóry z brzucha Shwarzeneggera?
Po raz pierwszy, drugi, trzeci... sprzedane za 1 319 847 dolarów pani z za małym biustem przy trzecim stoliku od lewej strony. A potem taka pani na okładce Playboya "Powiększyłam sobie biust o 6 romiarów, potrzebowałam skóry. Mam dekolt ze Schwarzeneggera."

95

Odp: młodszy? starszy?

Koszmarna wizja... ja bym za darmo nie chciała...

96

Odp: młodszy? starszy?

W Hollywood sprzedaje się koszmary za cenę marzeń, tam kżde dziwactwo jest dozwolone.

97

Odp: młodszy? starszy?

Bo to co normalne nikogo już nie podjara:( przyjadło się

98

Odp: młodszy? starszy?

Ha ha, rzeczywiście. Kogo jeszcze tam ruszają zwykłe sztuczne cycyki i usta, teraz trzeba zrobić się minimum na kobietę-kota.

99

Odp: młodszy? starszy?

Albo na Barbie - była taka u Drzyzgi w marcu chyba, oglądałyście?

100

Odp: młodszy? starszy?

Ja widziałam odcinek, gdzie były ze trzy, takie stare.