51

Odp: Zdrada

te atrakcyjne nie muszą w taki sposób szukać, no nie oszukujmy się...

52

Odp: Zdrada

Tak, ale takie imprezy nie służą szukaniu tylko zabawie, coś jak seks party, zbiorowe orgie. Czytałam artykuł, w którym wypowiadała się para, która ytam była i im się akurat podobało. Założyli niebieskie, chcieli tylko ze sobą.

53

Odp: Zdrada

[quote=niechcemisie]Tak, ale takie imprezy nie służą szukaniu tylko zabawie, coś jak seks party, zbiorowe orgie. Czytałam artykuł, w którym wypowiadała się para, która ytam była i im się akurat podobało. Założyli niebieskie, chcieli tylko ze sobą.[/quote]
teraz takie imprezki na czasie - modne wieczorki panieńskie czy kawalerskie i wiadomo jak się kończą...

54

Odp: Zdrada

...ale chyba nikogo do niczego nie zmuszają...?

55

Odp: Zdrada

Sodoma i Gomora, wszędzie rozpusta. Wieczorki kawalerskie i panieńskie - małżeństwo zaczyna się zdradą, super, nie?

56

Odp: Zdrada

Ktoś z Was był na takiej "orgii"?
A w ogóle to znam przypadek, że gość na własnym weselu już zdradził świeżo poślubioną małżonkę z jej "przyjaciółką", która była zresztą świadkiem. No cóż, musiała wypróbować "towar"...

57

Odp: Zdrada

A ja znam dwóch gości. Jeden z nich miał dziewczynę, a drugi żonę. Ten z żoną wypróbował sobie dziewczynę przyjaciela, a potem poszedł do niego i powiedział:"Stary, lepiej sobie znajdź inną, tej nie można ufać, dobra rada, daj sobie z nią spokój, coś się o niej dowiedziałem jaka jest."

58

Odp: Zdrada

No sporo się dowiedział - dużo za dużo, ale dobry był przyjaciel, to ostrzegł kumpla:) Ale co sobie użył to jego

59

Odp: Zdrada

[quote=JoannB]No sporo się dowiedział - dużo za dużo, ale dobry był przyjaciel, to ostrzegł kumpla:) Ale co sobie użył to jego[/quote]
więc się trzeba najpierw zastanowić z kim i kiedy...

60

Odp: Zdrada

Widocznie pokusa była duża - a przy okazji koledze przetestował wierność partnerki... tylko czy ktoś go o to prosił?

61

Odp: Zdrada

Ponoć ona sama się prosiła o "przetestowanie."

62

Odp: Zdrada

Aaa, to co innego... Po prostu go wykorzystała smile

63

Odp: Zdrada

Ja myślę że oboje mieli na to chęć, bo ten gość nieraz żonę zdradził. Taki playboy był wogóle.

64

Odp: Zdrada

[quote=niechcemisie]Ja myślę że oboje mieli na to chęć, bo ten gość nieraz żonę zdradził. Taki playboy był wogóle.[/quote]
to już ich problem...

65

Odp: Zdrada

No i dobrze, że oboje chcieli - nie ma tego złego...:)

66

Odp: Zdrada

Jak to nie ma nic złego - ona miała chłopaka, on żonę.

67

Odp: Zdrada

A rozumy mieli? Jak mnie, to ich broszka - ani mi ich nie szkoda, ani ich nie oceniam.

68

Odp: Zdrada

Niektórzy są rzeczywiscie dzicy - nie panują nad popędami. Nic ich od zwierząt oprócz wyglądu nie różni.
Ciebie ni ziębią ni parzą, a mnie rażą tacy ludzie, ja jestem bardzo wrażliwa na tym punkcie. Telepie mnie jak widzę takie coś. Nienawidzę fałszu, a oszukiwanie partnera to jedna z tych rzeczy, które najgorzej świadczą o takich osobach. Jak dla mnie nie są warci ani uczucia, ani szczerości ani wierności. Nie zasługują na dobry związek ani na szczęście.

69

Odp: Zdrada

Jest mi to obojętne, dopóki nie dotyczy bezpośrednio mnie. A zdradą brzydzę się tak samo jak Ty

70

Odp: Zdrada

A ja nie mogę patrzeć, nawet jeśli mnie nie dotyczy, bo przeraża mnie to co się dzieje z ludźmi dookoła, a ja szukam pozytywnych przykładów, żeby nadziei na szczęście nie stracić.

71

Odp: Zdrada

Jak to było w piosence Elektrycznych Gitar?... "Nie bądź taki delikatny, twardy bądź jak Roman Bratny"...?

72

Odp: Zdrada

No niestety, przez tą swoją wraliwość tylko cierpię.

73

Odp: Zdrada

Myślałam, że doświadczenia spowodowały, że masz "grubszą skórę"...

74

Odp: Zdrada

A nie uważacie, że najgorsze jest właśnie czekanie na to, lęk, że on nas zdradzi? A po to już jest z górki...

75

Odp: Zdrada

[quote=Ksymena]A nie uważacie, że najgorsze jest właśnie czekanie na to, lęk, że on nas zdradzi? A po to już jest z górki...[/quote]

Na nic takiego nie czekam, nawet nie myślę w takich kategoriach. Może długość związku ma jakieś znaczenie??? Sama nie wiem...