51

Odp: Jak zyć po zdradzie?

Ups, jakoś ja też skomentować tego nie potrafię.

52

Odp: Jak zyć po zdradzie?

[quote=justyna][quote=niechcemisie]Kurczę, dość poro kobiet, które znam i które rozwiodły się w wyniku zdrady męża, to kobiety, które z brzydkich kaczątek zmieniły się w łabędzie.[/quote]
to prawda, tak się często dzieje
moja znajoma natomiast teraz się rozwodzi bo jej się znudziło bycie żoną ....... bez komentarza![/quote]
ja znam jedną parę, że jednego dnia byli na wspólnym pikniku z dziećmi a na drugi dzień on dostał pozew rozwodowy...

53

Odp: Jak zyć po zdradzie?

[quote=justyna][quote=niechcemisie]Kurczę, dość poro kobiet, które znam i które rozwiodły się w wyniku zdrady męża, to kobiety, które z brzydkich kaczątek zmieniły się w łabędzie.[/quote]
to prawda, tak się często dzieje
moja znajoma natomiast teraz się rozwodzi bo jej się znudziło bycie żoną ....... bez komentarza![/quote]
Też znam taką która się nad tym zastanawia - ale na szczęście jest od niego całkowicie zależna finansowo... mają 2-letnią córkę, i uwagi tej dziewczyny do związku są takie, że jej mąż jest jedynakiem i teściowa robi wszystko, żeby jak najczęściej go angażować w swoje domowe sprawy (jest inwalidką). Poza tym po prostu nie wie czego chce - żeby mąż przyniósł kasę do domu i żeby siedział z nią w domu. Tego sie nie da pogodzić! A jaka egoistka z niej - niech sobie teściowa radzi sama...

54

Odp: Jak zyć po zdradzie?

[quote=eva45]ja znam jedną parę, że jednego dnia byli na wspólnym pikniku z dziećmi a na drugi dzień on dostał pozew rozwodowy...[/quote]
A ja taką, która pojechała na wakacje z dziećmi i wzięli ze sobą jej koleżankę z dzieckiem, a tam okazało się , że on i ta koleżanka mają ze sobą romans od kilku miesięcy. Gńój jeden.

55

Odp: Jak zyć po zdradzie?

To mogli zorganizować trójkącik i wszyscy byliby zadowoleni... A tak...?

56

Odp: Jak zyć po zdradzie?

No nie wszyscy byliby zadowoleni.Pomyśl - pojechać na wakacje i dowiedzieć się, że mąż zdradza z koleżanką. A ta żona to super kobitka jest, znam ich wszystkich.

57

Odp: Jak zyć po zdradzie?

Za dobra była, oni wolą zołzy. Depcz po nich, to będą szanować i sie bać, bo inaczej jak sie zerwą z łańcucha to leeeecą - niczym Adam Małysz (on ponoć jest porządny)...

58

Odp: Jak zyć po zdradzie?

Tak, tylko kobieta chciałaby czasem się wyluzować, żeby on sam upilnować się potrafił, nie ciągle tresować i kazać "przy nodze" chodzić.

59

Odp: Jak zyć po zdradzie?

Ale jest w tym trochę prawdy, że te, co za bardzo koło facetów skaczą, nie są przez nich doceniane i jakoś tak jest, że się przyzwyczaja taki, że ona zawsze będzie na zawołanie... Taka kobieta nie stanowi dla niego wyzwania, nie musi jej zdobywać - a to mężczyznę fascynuje w kobiecie...

60

Odp: Jak zyć po zdradzie?

Zgadzam się z tym, tylko że to jest czasem dla kobiety męczące. Ona też czasem chce sobie odpuścić na chwilę wabienie faceta bez strachu, że podąży za inną przynętą.

61

Odp: Jak zyć po zdradzie?

Na pewno, trudno co dzień wymyślać coś nowego. Ale od czasu do czasu nie zaszkodzi... smile

62

Odp: Jak zyć po zdradzie?

Tak, tylko co innego kiedy kobieta stroi się i uwodzi, bo chce zobaczyć ten błysk w jego oku, bo go kocha lub pożąda albo 2w1, a co innego kiedy robi to pod presją, z obawy że on odejdzie do lepiej prezentującej się, seksowniejszej itd. To koszmar.

63

Odp: Jak zyć po zdradzie?

A można kochać nie pożądając? Hmmm...  Bo pożądać nie kochając - tak! tak! tak!

64

Odp: Jak zyć po zdradzie?

Ponoć można platonicznie. Ja tam tego nie doświadczyłam.

65

Odp: Jak zyć po zdradzie?

Ale tylko z konieczności, zapewniam Cię. Bo pożądanie jest, tylko nie "realizowane"...

66

Odp: Jak zyć po zdradzie?

Faktycznie. Przyznaję rację.

67

Odp: Jak zyć po zdradzie?

A sam termin od Platona się wywodzi, bo on kobiety kochał właśnie platonicznie, ale tylko dlatego, ze tak naprawdę wolał chłopców...

68

Odp: Jak zyć po zdradzie?

Żeby życie miało smaczek...

69

Odp: Jak zyć po zdradzie?

Bo tak najlepiej, jak co kto lubi... - że zacytuję poetę...

70

Odp: Jak zyć po zdradzie?

Hej, jak uważacie? Faceci się napalają jak widzą dwie kobiety, no ale gdyby tak dwie kobietki się ze sobą chwilę pobawiły- dla przeciętnego faceta byłoby to super, ale jakby nie było, to przecież zdrada. Tyle że on uznałby to za zdradę, gdyby zabawiała się z innym mężczyzną, a z kobietą jest ok, to jego zdaniem nie jest zdrada. Ale to są świnie z tych facetów.

71

Odp: Jak zyć po zdradzie?

im chodzi chyba o to, że one są dwie dla nich, a nie dla siebie... Ale wtedy facet musi mieć pewność, że jego kobietce nie spodoba się bardziej figlowanie z koleżanką niż z nim....

72

Odp: Jak zyć po zdradzie?

Ot i znalazłaś rozwiązanie, nad którym tak się głowiłam.

73

Odp: Jak zyć po zdradzie?

Tak wiec widzisz - kij zawsze ma dwa końce.... I facet chce spełniać swoje fantazje, ale zawsze się boi, ze tym drugim końcem po łepetynie dostanie (w sytuacji jak wyżej) i pokona się własną bronią...

74

Odp: Jak zyć po zdradzie?

Cwane bydlaki. Och, uniosłam się. I'm sorry...

75

Odp: Jak zyć po zdradzie?

Najważniejsze jest precyzyjne nazewnictwo smile A to było wyjątkowo odpowiednie...