76

Odp: zazdrość ....

Rodzina o niczym nie wiedziała, no wiesz, człowiek nie chciał ich zamartwić. Sam się ogarnął w końcu. Po tym jak zemdlałam na ulicy jak bił mnie z główki. Psychopata, mówię Ci. Był jak Jekyll i Hyde - potrafił uderzyć a za chwilę żałować. jak wylądowałam w szpitalu biegał z maskotkami, soczkami itd.

77

Odp: zazdrość ....

Psychopata, faktycznie... Dochodzę do wniosku, że chyba aż tak bym sienie mogła zakochać - bo w końcu człowiek boi się  o własne życie...

78

Odp: zazdrość ....

A co jeśli ktoś się zakochał zanim wyszło szydło z worka? Nie tak łatwo jest się odkochać. Ciągle się wierzy, że jednak uda się te problemy przezwyciężyć, że jednak on się zmieni, zwłaszcza jeśli pamięta się o tym jaki był wspaniały i nie chce się stracić możliwości powrotu do tego.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2010-05-20 16:24:56)

79

Odp: zazdrość ....

chyba jestem straszną realistką, bo wiem, że trudno o zmiany na lepsze...

80

Odp: zazdrość ....

Trudno, wiem. Ale nie chce się stracić tego człowieka mimo wszystko.

81

Odp: zazdrość ....

I to jest ta pułapka...

82

Odp: zazdrość ....

Owszem, to jest właśnie ta pułapka. Ale zdarzają się cuda, że jednak ktoś się ogarnia.

83

Odp: zazdrość ....

Ja już nie bardzo w to wierzę...

84

Odp: zazdrość ....

Nie ma ideałów, ale ludzie się zmieniają. Przede wszystkim dzięki doświadczeniom.

85

Odp: zazdrość ....

tak, ale nie zawsze w tych dziedzinach, o które nam chodzi. A już najgorzej jest, jak on swoje jakieś dziwactwa uważa za nieszkodliwe. A mnie zżera złość!

86

Odp: zazdrość ....

[quote=niechcemisie]A co jeśli ktoś się zakochał zanim wyszło szydło z worka? Nie tak łatwo jest się odkochać. Ciągle się wierzy, że jednak uda się te problemy przezwyciężyć, że jednak on się zmieni, zwłaszcza jeśli pamięta się o tym jaki był wspaniały i nie chce się stracić możliwości powrotu do tego.[/quote]
może się jeszcze wycofać jak nie jest za późno

87

Odp: zazdrość ....

Ja na szczęście nie byłam związana ślubem, dziećmi i wspólnym mieszkaniem, więc w końcu wróciłam do rodziców. Ja nie chcę wiedzieć co by było gdybym miała inną sytuację, bo policja na pewno by mi nie pomogła, a w hostelu przyjmują tylko na trzy miesiące czy jakoś tak.

88

Odp: zazdrość ....

Takie wypowiedzi powinny być ostrzeżeniem dla kolejnych naiwnych nastolatek... oby nie było już takich sytuacji...

89

Odp: zazdrość ....

Najgorzej, że naiwne nastolatki i tak nie słuchają nikogo. Ich naiwność polega właśnie na myśleniu:"Mnie to nie spotka, nawet jeśli jej się zdarzyło."

90

Odp: zazdrość ....

I bardziej dorosłe to spotyka. Moja 26-letnia koleżanka odstawiła tabletki i myślała, że przez pierwsze 3-5 miesięcy nie zajdzie w ciążę - a wszędzie piszą, że najłatwiej zajść zaraz po odstawieni pigułek!

91

Odp: zazdrość ....

Moja 26-letnia chce się związać po raz kolejny z gościem, z którym zerwała kilka lat temu bo notorycznie ją zdradzał. Masz rację, panuje epidemia naiwności i wiek na nią nie uodparnia.

92

Odp: zazdrość ....

Albo może stwierdziła, że lepsze zło znane, bo jaka gwarancja, ze inny nie zdradzi? Żadna.

93

Odp: zazdrość ....

W sumie. Ja bym tak nie mogła. On robił to mega często. Nie tak, że tam się parę razy zdarzyło, tylko ciągle. On jest jakimś seksoholikiem czy kimś.

94

Odp: zazdrość ....

To niech się leczy, bo to jest nałóg jak każdy inny

95

Odp: zazdrość ....

Nie chciałabym być wredna, ale... niech się lepiej nie leczy, kiedyś trafi tak, że wiesz, dopiero będzie mu lekarz potrzebny, a i tak nie wiadomo czy coś to da.

96

Odp: zazdrość ....

Facet nawet tego jako karę nie odbierze, raczej jako pech:(

97

Odp: zazdrość ....

Ale to nienormalny układ jest, ten człowiek dalej się koło niej kręci, są 7- 8 lat po rozstaniu i ona była w tym czasie z kimś innym,  ma z tym kimś dziecko nawet. Ale przez cały czas mieli się ku sobie mimo wszystko i teraz chcą znowu być razem i sypiają ze sobą, choć on robi to z innymi.

98

Odp: zazdrość ....

Jej wybór... ja bym się bała że mnie czymś zarazi taki oblatywacz. Ale chociaż ciacho jakieś z niego?

99

Odp: zazdrość ....

W sumie jest jeśli chodzi o wygląd, ale co z tego wyglądu. Nic. I wogóle nie są dopasowani pod tym względem. ale i bez tego dałoby radę, tylko co to za facetr jest wogóle, zwykła sz.... nie mężczyzna. Za darmo daje.

100

Odp: zazdrość ....

A jakby mu płaciły to byś go lepiej oceniła? smile