26

Odp: Książki

Jak to jest z seksem?
Przed na plus wychodzi kiedy kobieta jest niedostępna.
W związku gdyby była niedostępna to wychodzi na minus. I jak chciałabym czasem odmówić mu seksu, żeby się postrał mnie dołóżka posobem zaciągnąć jak kiedyś, to on od razu snuje wizje - dlaczego ja nie chcę, może mi się już nie podoba, może się na kogoś napatrzyłam, o kimś myślę, coś z nim nie tak itd. Ja mu tłumaczę powód mojej niedostęopności, a on nie rozumie.

27

Odp: Książki

Jak to nie rozumie? Ma zdobywać, zdobywać i jeszcze raz zdobywać. Niech to sobie napisze w widocznym miejscu i zapamięta..

28

Odp: Książki

Twierdzi że wie, ale jest trochę zakompleksiony przez pewną osobę z przeszłości i wydaje mu się, że jeśli ja nie chcę bez wyraźnej przyczyny typu - zmęczenie, dołek psychiczny, stresujący dzień, dolegliwości fizyczne i jeśli moja niechęć trwa przez jakiś czas, to może straciłam na niego ochotę, znudziłam się, itd.

29

Odp: Książki

[quote=agf]Z pewnością to trudniejsze, szczególnie, gdy partner ma już dziecko...[/quote]
trzeba być wtedy bardziej wyrozumiałym i nie zazdrosnym o jego dziecko, bo na pewno dobrze nie będzie

30

Odp: Książki

[quote=niechcemisie]Twierdzi że wie, ale jest trochę zakompleksiony przez pewną osobę z przeszłości i wydaje mu się, że jeśli ja nie chcę bez wyraźnej przyczyny typu - zmęczenie, dołek psychiczny, stresujący dzień, dolegliwości fizyczne i jeśli moja niechęć trwa przez jakiś czas, to może straciłam na niego ochotę, znudziłam się, itd.[/quote]
faceci już tak mają, trzeba chcieć wtedy jak on chce bo inaczej to nie wiadomo co sobie myśli (bo może jest ktoś inny?)

31

Odp: Książki

Gdyby mój nie miał ochoty niemal zawsze, to w sumie też bym sobie coś przzykrego o sobie samej pomyślała. Ech, ale się dobraliśmy.

32

Odp: Książki

Ochotę ma, ale czy możliwości też...? Oto jest pytanie... Bo może udaje, żebyś się niczego nie domyśliła:)

33

Odp: Książki

[quote=JoannB]Ochotę ma, ale czy możliwości też...? Oto jest pytanie... Bo może udaje, żebyś się niczego nie domyśliła:)[/quote]
Ma możliwości... bardzo widoczne zresztą, nawet przez spodnie. A te możliwości to jego częsty argument - o popatrz jak na mnie działasz, zrobimy coś?

34

Odp: Książki

To już wiem, dlaczego na niego zwróciłaś uwagę... To jest ważne kryterium...

35

Odp: Książki

Hm... u mnie też nie ma problemu z jego strony - chce nieomal zawsze. A ja niekoniecznioe - chyba to tak jest właśnie, że kobieta żeby mieć ochotę musi mieć wszystko w główce poukładane -  żadnych problemów, które ją zaprzątają, żadnej depresji i pilnych rzeczy na już do zrobienia. Zgodzicie się?

36

Odp: Książki

No oczywiście - i to on powinien o to dbać, skoro chce korzystać!

37

Odp: Książki

Podobno mężczyzna odstresowuje się kiedy uprawia seks, a kobieta musi byc odstresowana żeby seks uprawiać.
Na przykladzie mojego związku ta teoria zgadza się w 100 %.

38

Odp: Książki

[quote=niechcemisie]Podobno mężczyzna odstresowuje się kiedy uprawia seks, a kobieta musi byc odstresowana żeby seks uprawiać.
Na przykladzie mojego związku ta teoria zgadza się w 100 %.[/quote]


No właśnie dokładnie o tym pisałam! Po prostu seks ma inne zadanie i znaczenie dla kobiet i inne dla mężczyzn.

39

Odp: Książki

Dlatego oni właśnie częściej zdradzają, bo to im się kojarzy z miłym odprężeniem... W dużych miastach ponoć największy ruch w agencjach jest porze lunchu - menedżerowie idą tam nabrać energii do dalszej pracy...

40

Odp: Książki

Potrafiłyście kiedyś oddzielić miłość od seksu? Oni to potrafią bez problemu.

41

Odp: Książki

Nie, bo wiem, że u mnie to idzie zawsze w parze. Nie chce mi się wysilać dla kogoś kto nic dla mnie nie znaczy

42

Odp: Książki

Ja chyba byłam mężczyzną w poprzednim wcieleniu, bo potrafiłam tak nieraz. Nawet teraz jakoś nie myślę o miłości podczas seksu, bardziej o namiętności, pożądaniu - no chyba że weźmie się pod uwagę, że to nieodłączne elementy miłości pomiędzy kobietą i mężczyzną, ale podniecenie i pożądanie można i bez uczucia osiągnąć. Myślę o miłości podczas prytulania itd. a podczas seksu jakoś tak nie.

43

Odp: Książki

Ja nie umiem, może mi coś doradzisz? Jakieś znieczulenie, drink może by pomógł?

44

Odp: Książki

A źle Ci z tym, że chciałabyś to zmienić? Ze swoim pierwszym partnerem nie potrfiłam oddzielić, ja wogóle żałuję, że go kochałam, bo niby każdy człowiek jest warty miłości, ale moim zdaniem on nie zasługuje.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2010-05-20 15:03:21)

45

Odp: Książki

Jakoś nie, ale czasem człowiek chciałby się odważyć na coś innego, zwariowanego, a tu ciało odmawia posłuszeństwa...

46

Odp: Książki

To sobie wyobraź, że jesteś z kimś innym, albo że on jest nowo poznanym przez Ciebie facetem, a nie zdążyłabyś się zakochać w ciągu tych 25 minut od momentu poznania się.

47

Odp: Książki

Oj, znam takich, co się w parę sekund zakochali bez pamięci! Inna sprawa, że ja bym tak chyba nie potrafiła.  I już chyba nie będę eksperymentować, bo wiem, czego potrzebuję i kto mi to może dać.

48

Odp: Książki

[quote=JoannB]Oj, znam takich, co się w parę sekund zakochali bez pamięci! Inna sprawa, że ja bym tak chyba nie potrafiła.  I już chyba nie będę eksperymentować, bo wiem, czego potrzebuję i kto mi to może dać.[/quote]
No to do dzieła dziewczyno!  wink

49

Odp: Książki

Robię co mogę... jak będą efekty, to może tu uchylę rąbka tajemnicy...:)

50

Odp: Książki

Uuuuu, brzmi interesująco. Trzymam kciuki.