51

Odp: U lekarza

Był rozczarowany, że tak go chciałaś przechytrzyć...

52

Odp: U lekarza

Może. Stary...
Powiedział mi kiedyś:"I żadnego depilowania cipki." Świr myślę. Mógł użyć określenia " okolic intymnych". I tak się nie zastosowałam. Nie będę jak zwierzę zarośnięta chodzić.

53

Odp: U lekarza

Czuł się bezkarny i dlatego tak "szalał"...

54

Odp: U lekarza

Doprawdy, gdzie wy mieszkadzie i do jakich lekarzy chodzicie?? jestem wciąż pod wrażeniem tych "przygód"...

55

Odp: U lekarza

oj chce być molestowana przez lekarza, ale nie starego dziadka tylko przystojnego i młodego!

56

Odp: U lekarza

Chociaż jedna, co ma odwagę się przyznać do swoich fantazji...Gratulacje!

57

Odp: U lekarza

hi hi, i najlepiej umięśnionego, wysokiego bruneta z błyskiem w oku wink

58

Odp: U lekarza

Tylko gdzie takiego ustrzelić? Dajcie namiary jakieś!

59

Odp: U lekarza

Może jakiś student medycyny? Albo praktykant ze szpitala? Tam się tacy młodzi kręcą.

60

Odp: U lekarza

Nie no, jakiegoś "mądrzejszego"... , żeby w razie problemów zdrowotnych też umiał pomóc. Zresztą wolę starszych

61

Odp: U lekarza

Dać Ci namiary na mojego dermatologa? Tylko pierw się zapuść na dole i kup sobie bawełnine wielkie gacie, bo inaczej mu się nie spodobasz.

62

Odp: U lekarza

No nie, tego to najwyżej mogę pobić w Twoim imieniu:) A majtasy mu założę na głowę, żeby nie widział, kto go tak urządził!

63

Odp: U lekarza

[quote=agf]hi hi, i najlepiej umięśnionego, wysokiego bruneta z błyskiem w oku wink[/quote]
Najwięcej jest takich z mięśniem, ale piwnym:)

64

Odp: U lekarza

[quote=JoannB]No nie, tego to najwyżej mogę pobić w Twoim imieniu:) A majtasy mu założę na głowę, żeby nie widział, kto go tak urządził![/quote]
Oooo, dzięki Ci wielkie. Heh, takie majty jak w "Masce".

65

Odp: U lekarza

A co, jak mu się należy, to słusznie byś postąpiła!

66

Odp: U lekarza

A nie należy się? Ten @#$!^& wsadza łapy nie ytam gdzie trzeba, daje klapsy w tyłek i łapie za cycki.

67

Odp: U lekarza

Szok! Tego jeszcze nie przerabiałam...

68

Odp: U lekarza

To nie przerabiaj, chyba że Ci się doktorek spodoba.

69

Odp: U lekarza

Taki obleśniak na pewno nie! Lubię takich co udają subtelnych, he he:)

70

Odp: U lekarza

Udają subtelnych, a okazują się...???

71

Odp: U lekarza

Swoje myślą po prostu, ale mają na tyle ogłady żeby nie obrażać pacjentki...

72

Odp: U lekarza

Aha, ja nie wiem czy już to pisałam czy nie, ale niechciałabym męża lekarza - taki mui oglądać nagie kobiety lub częściowo nagie.

73

Odp: U lekarza

Nie musi tylko chce! Myślisz że po co wybierają np. specjalizację ginekologiczną?

74

Odp: U lekarza

No ale inni, ortopedzi, alergolodzy i w zasadzie wszyscy oprócz dentystów, którzy mogą popatrzeć tylko na dekolt.

75

Odp: U lekarza

Ale za to mają większe pole manewru jeśli chodzi o dotyk, ocieranie się itd. Bo zawsze może się taki tłumaczyć, że musiał, bo ząb nie dał się wyrwać...