26

Odp: Zdrada

No tak, słyszałam kiedyś jak ktoś tłumaczył, że seks z prostytutką nie jest w małżeństwie zdradą, bo prostytutki nie kocha, nie będzie się z nią spotykał nigdzie indziej niż w burdelu i nie będzie się z nią całował.

27

Odp: Zdrada

Wtedy z faceta wychodzi zwierzę, bo ona musi się godzić na więcej niż stała partnerka... Widocznie mu czegoś brakuje w związku...

28

Odp: Zdrada

A co z tymi, którzy twierdzą że im nie brakuje niczego tylko że po prostu tacy są?

29

Odp: Zdrada

Mają nie do końca uświadomione potrzeby... Zresztą faceci nie są zbyt refleksyjni - zamiast myśleć, działają...

30

Odp: Zdrada

[quote=JoannB]Zresztą faceci nie są zbyt refleksyjni - zamiast myśleć, działają...[/quote]
hahaha PRAWDA

31

Odp: Zdrada

Justyna jesteś niemozliwa, fajne rzeczy znalazlaś w sieci smile, ja osobiście byłam raz zdradzona i muszę Wam kochane powiedzieć że potem już nigdy nie bylo tak samo

32

Odp: Zdrada

Raz, o którym  wiedziałaś - może było więcej...?

33

Odp: Zdrada

[quote=Kolorowapani]Justyna jesteś niemozliwa, fajne rzeczy znalazlaś w sieci smile, [/quote]
smile przez zupełny przypadek czasem można znaleźć fajne rzeczy smile
[quote=Kolorowapani]muszę Wam kochane powiedzieć że potem już nigdy nie bylo tak samo[/quote]
wierzę - nie byłam zdradzona, ale wierzę że nic już nie będzie jak dawniej....

34

Odp: Zdrada

Albo prościej - nie będzie już NIC - między wami...

35

Odp: Zdrada

Wierzycie tym parom, które mówią (czytałam w babskich gazetach nieraz o takich przypadkach), że zdrada była tylko jednym incydentem, a po wszystkim ich związek jeszcze się umocnił i wiedzą już teraz czego chcą - że chcą tylko siebie, że będą realizować w łóżku swoje potrzeby itd., że zdrada była próbą, która nie zabiła tylko wzmocniła, że znaleźli przczynę?

36

Odp: Zdrada

[quote=niechcemisie]Wierzycie tym parom, które mówią (czytałam w babskich gazetach nieraz o takich przypadkach), że zdrada była tylko jednym incydentem, a po wszystkim ich związek jeszcze się umocnił i wiedzą już teraz czego chcą - że chcą tylko siebie, że będą realizować w łóżku swoje potrzeby itd., że zdrada była próbą, która nie zabiła tylko wzmocniła, że znaleźli przczynę?[/quote]
nie każda para po czymś takim się dogaduje

37

Odp: Zdrada

Dziwne podejście...

38

Odp: Zdrada

[quote=JoannB]Dziwne podejście...[/quote]
Też mi się tak wydaje. Oni twierdzą, że miłość wszystko wybaczy i przetrwa, ja twierdzę - to nie jest miłość jeśli jest zdrada.

39

Odp: Zdrada

Jest za to popęd, który ponoć wszystko tłumaczy... Szkoda że nie mnie...

40

Odp: Zdrada

[quote=JoannB]Jest za to popęd, który ponoć wszystko tłumaczy... Szkoda że nie mnie...[/quote]
Pewne jest jedno - mężczyźni się owym popędem tłumaczą, sami takiego tłumaczenia ze strony kobiet nie przyjmując. To jest dziwne.

41

Odp: Zdrada

I gdzie to równouprawnienie? Facet co "z niejednego pieca chleb jadł" to maczo, a dziewczyna - puszczalska...

42

Odp: Zdrada

wszyscy po niej jadą, że szmata, a każdy z nich ją miał. Co to za maczo wtedy? Jak byle co bierze. Chyba na lepszą go nie stać. Nie ma czym szpanować.

43

Odp: Zdrada

U facetów zawsze się liczy najpierw ilość, a potem jakość. Tak już jest...

44

Odp: Zdrada

Ja kiedyś powiedziałam gościowi, który szpanował, że ma taaaaakie powodzenie, bo kobiety same do niego przychodzą, że nie ma się czym chwalić, bo sama przyjdzie tylko szmata, a o fajną dziewczynę trzeba się postarać.
Oczywiście wiem, że dziewczyny też podrywają chłopaków i wcale nie muszą być koniecznie takie be, no ale wiecie, chciałam mu dogryźć.

45

Odp: Zdrada

Tak, trzeba dogryzać, żeby się za pewnie nie poczuli...

46

Odp: Zdrada

Zgasił się. Drażni mnie to, że w ich mniemaniu im bardziej wolno, a kobietomnie. Zdradzi facet to się mówi, że tacy już są. Ale jak zdradzi kobieta to mająochotę zlinczować.

47

Odp: Zdrada

Każdy zdradza z jakiegoś powodu - albo jest erotomanem, albo zwyczajnie potrzebuje nowości, odmiany, spełnienia fantazji. Ja nie oceniam nikogo, bo nie znam kulisów...

48

Odp: Zdrada

Robi się Sodoma i Gomora. Wchodzi się na dyskotekę, rozgląda dookoła i ma świiadomość że tu prawie wszyscy z prawie wszystkimi już byłi.

49

Odp: Zdrada

W USA istnieje już coś takiego jak kluby sexu. Dzwonisz do innego członka (!) i jak jest wolny, to się umawiacie. Nawet nikt nie pyta o imię, liczy się przyjemność...

50

Odp: Zdrada

W Polsce jest coś takiego -jest impreza, zakłada się bransoletkę na rękę:
czerwona - jestem żeby popatrzeć, proszę się nie narzucać
niebieska - jestem z partnerem
zielona - niech mnie bierze kto chce.
Takiego czegoś może i mogłabym spróbować tylko i wyłącznie gdybym z nikim nie była. Choić w zasadzie to chyba jednak bym się nie skusiła, jakieś choroby fujt i inne takie. Ale podobno i taknic ciekawego, niezbyt atrakcyjne osoby itd.