1

Temat: Romans z żonatym facetem

Co o tym myślicie? Czy miałyście tego typu doświadczenia?

2

Odp: Romans z żonatym facetem

Ja miałam przez chwilę, bo myślałam, żę od lat byli po rozwodzie, a oni tylko w separacji i razem nie mieszkali.

3

Odp: Romans z żonatym facetem

Napisz coś więcej - długo to trwało?

4

Odp: Romans z żonatym facetem

Kilka miesięcy i dostali rozwód. ja się dowiedziałam dopiero po (nie pamiętam dokładnie) jakichś 2 m-cach, kiedy dostał pozew rozwodowy. Wtedy wyszło, że jeszcze nie są po rozwodzie. Myślałam, że już po, bo mówił kilka razy:"Miałem kiedyś żonę."

5

Odp: Romans z żonatym facetem

To taki skrót myślowy był. Teraz jej nie miał, bo z nią już nie mieszkał. Dla faceta liczą się fakty, nie papierki z sadu. Znam i takich, co po rozwodzie też sypiali ze sobą - bo nie było z kim?...

6

Odp: Romans z żonatym facetem

A co myślicie o kobietach, które wiedzą, że facet jest zajęty, bo ma:
a) dziewczynę
b) żonę
c) żonę i dziecko/dzieci
...a mimo to go uwodzą w dwóch opcjach:
a) on si ę na to godzi
b) on jej próbuje dać do zrozumienia, że nic z tego, a ona wymyla nowe sztuczki i stosuje kamuflaż.

7

Odp: Romans z żonatym facetem

To desperatki jakieś, albo jego obrączka to afrodyzjak dla nich. Myślą może: skoro jakaś dziewczyna go chce, to musi być fajny...

8

Odp: Romans z żonatym facetem

To jest brak godności moim zdaniem i próba podbudowania się wmawianiem sobie - jeśli zajęty na mnie poleciał to znaczy, że jestem lepsza od jego kobiety. A to zwyczajne samooszukiwanie się - taki mężczyzna wykorzystuje ją do skoku w bok, do flirtu albo odrzuca, a to znaczy, że albo traktuje jak przedmiot, który się nawinął i trzeba wykorzystać albo i tak jej nie chce. A ona biedna łudzi się, że jest od kogoś lepsza.

9

Odp: Romans z żonatym facetem

Jak powiedział jeden mój znajomy: "Każdy lubi, jak coś jest nowe, miłe, młode, ładne" - i to jest ta cała "przewaga". Facet nie zrezygnuje dla małolaty z wygodnego życia z żona, która dobrze gotuje, sprząta, wychowuje jego dziecko... Ale skorzysta z okazji...

10

Odp: Romans z żonatym facetem

Tak jak się mói: Facet jest jak pies - wszystkie murki obsika ale zawsze wróci do domu.

11

Odp: Romans z żonatym facetem

No, prawie zawsze... Bo jak spotka swoją Isabel, to raczej nie...:(

12

Odp: Romans z żonatym facetem

No to jak papier toaletowy - lepi się do każdej d...
Żartuję sobie. A mężczyźni to dobry temat do żartów, mimo wszystko.

13

Odp: Romans z żonatym facetem

Najlepszy... NIe mają kontrargumentów, bo są mniej inteligentni od nas, co tu kryć...

14

Odp: Romans z żonatym facetem

"Zawsze uważałam, że kobiety ogromnie górują nad mężczyznami i nigdy nie chciałam uczynić niczego, co zapewniłoby im równość z nami." (Lila Wingo)

Pat Conroy  "Książę przypływów"

15

Odp: Romans z żonatym facetem

[quote=niechcemisie]"Zawsze uważałam, że kobiety ogromnie górują nad mężczyznami i nigdy nie chciałam uczynić niczego, co zapewniłoby im równość z nami." (Lila Wingo)

Pat Conroy  "Książę przypływów"[/quote]
To jest prawdziwy feminizm, a nie jakieś dzikie walki i próby osiągnięcia ich poziomu.

16

Odp: Romans z żonatym facetem

Oczywiście - moja przewaga intelektualna i emocjonalna nad mężczyzną nie pozwala mi traktować go poważnie...

17

Odp: Romans z żonatym facetem

[quote=niechcemisie]A co myślicie o kobietach, które wiedzą, że facet jest zajęty, bo ma:
a) dziewczynę
b) żonę
c) żonę i dziecko/dzieci
...a mimo to go uwodzą w dwóch opcjach:
a) on si ę na to godzi
b) on jej próbuje dać do zrozumienia, że nic z tego, a ona wymyla nowe sztuczki i stosuje kamuflaż.[/quote]


Jeśli on się na to godzi to nie ma co skupiac się na oczernianiu dziewczyny - tylko na nim!

18

Odp: Romans z żonatym facetem

Ale dziewczyna, która wie, że jest zajęty również nie jest bez winy. Ty,m bardziej jeśli on nie chce, a ona wymyśla coraz to nowe sposoby, żeby go przełamać.

19

Odp: Romans z żonatym facetem

Ooo, to wtedy, jak on da się skusić, to jest nic niewart...

20

Odp: Romans z żonatym facetem

Ale takie kobiety to dla mnie ladacznice zwykłe są. Sorki za określenie, ale nie potrafię inaczej nazwać takich przypadków. Okazja czyni złodzieja, a niektórzy nie szukają okazji, dopiero kiedy ona się nadarzy odkrywają w sobie złodziejską naturę.

21

Odp: Romans z żonatym facetem

Nie usprawiedliwiam ich, ale i faceci bywa, że są łatwi, nie oszukujmy się...

22

Odp: Romans z żonatym facetem

jej przecież nie znam, jasne, że postępuje nie fair, ale to jego znam i z nim jestem, i to na niego mogę się wydzierać/ krzyczeć/jego winić

23

Odp: Romans z żonatym facetem

A ja wczoraj oglądałam film "Uwiedziony" o sex klubie, to znaczy w USA jest taki klub i w nim taki układ, że jest lista mężczyzn i kobiet ale bez nazwisk i jeśli ktoś ma ochotę na spotkanie w hotelu, to spotyka się z anonimowa osobą, nie zna jej imienia tylko sie kochają, nie mozna też rozmawiać o pracy, rodzinie itp. Kobiety też mają swoje potrzeby i spotykają się z takimi mężczyznami bo sa np. zajęte karierą lub maja nudnych mężów i taki układ im pasuje, facetom też

24

Odp: Romans z żonatym facetem

jak nikt nikogo nie krzywdzi, to jest to ok, bo odpowiada obu stronom

25

Odp: Romans z żonatym facetem

tylko z drugiej strony - po co się więc wiązać? nie lepiej umawiać sie z partnerami w zależności od tego na co i kogo mamy ochotę? trochę mnie przeraża w jakim kierunku idzie świat...