26

Odp: sny erotyczne

Tak. Ostatni miałam jakieś 2 miesiące temu. Pojawiają się mniej więcej co 3-4 miesiące. Ja ciągle boję się zdrady, ale jak pomyślę, że takim myśleniem jeszcze mogą ją nieświadomie sprowokować, to boję się jeszcze bardziej.

27

Odp: sny erotyczne

I kolo się zamyka... Czytałaś "Małego księcia"? Jest tam świetny dialog między MK a Pijakiem: "Dlaczego pijesz? - Aby zapomnieć. - O czym zapomnieć? - Że się wstydzę. - Czego się wstydzisz? - Że piję".  Genialne.

28

Odp: sny erotyczne

a wiecie co mi się dziś śniło??
że wchodziłam na różne wysokie budowle - statuę wolności, wieżę eiffela i inne takie - a mam okropny lęk przestrzeni i wysokości i wchodząc ta, bałam się strasznie
a widok na ten sen miałam dwojaki - raz jako ja (ta osoba wchodzaca) a raz z góry to obserwowałam

obudziłam sie w nocy przerażona, bo panicznie boję się takich wysokich budowli... co to może znaczyc? pierwszy raz mi się coś takiego przyśniło


wiem, że to nie erotyczne wink
ale dał mi się we znaki ten sen dzisiejszy... sad

29

Odp: sny erotyczne

Wcale bym nie myślała, że to "nie erotyczne"... Wysokie, długie przedmioty są dość powszechnie kojarzone w sennikach jako symbole falliczne:)

30

Odp: sny erotyczne

Mi się ostatnio śnił jakiś fajny facet (pewnie dlatego, że przed snem oglądałam serial z booooskim wampirem wink do którego zdecydowanie czułam pociąg i nie mogłam się zdecydować czy poddać się temu czy nie, bo cały czas miałam w świadomości, ze musiałabym o tym powiedzieć mojemu... nie umiałabym żyć tak w oszustwie, a z drugiej strony taką miałam chęć zatracić się w tym oszałamiającym podnieceniu...

31

Odp: sny erotyczne

Takie samo miewałam odczucie - z jednej strony pragnienie zatracenia, z drugiej taka blokada, że nie mogę, bo jestem z kimś. Tyle że ci mężczyźni w moich snach są tacy do niego podobni. Ze dwa razy tylko miałam sen, w którym on wyglądał i mówił jak on i uprawialiśmy seks.

32

Odp: sny erotyczne

Mi się śni zawsze jakiś nieokreślony facet, choć rano wydaje mi się , że powinnam wiedzieć kto to był, a nie mogę jednak tej twarzy ze snu do nikogo dopasować.

33

Odp: sny erotyczne

taki sen też miałam ostatnio, ale ja wiem kim był Ten Pan wink
pisałam zresztą o tym gdzieś - to był mój pierwszy chłopak ... było bosko... i naprawdę nie wiem dlaczego akurat ON
w prawdziwym życiu nasze życie erotyczne zakończyło się na  pocałunkach big_smile

34

Odp: sny erotyczne

Mo.że masz ochotę na powiew świeżości w związku, stąd Twój umysł przywołał wspomnienie pierwszej miłości. Nie sugeruję oczywiście, że coś nie tak jest z Wami, jakaś rutyna czy coś, nie to mam na myśli, tylko może zrobilibyście coś, co robi się tylko na początku, kiedy jest jeszcze ta nieśmiałość w relacjach?

35

Odp: sny erotyczne

może może....
najśmieszniejsze, że ta pierwsza miłość absolutnie nieatrakcyjna fizycznie dla mnie big_smile
miałam przystojniejszych chłopaków - a tu we śnie akurat ON

36

Odp: sny erotyczne

To ja już nie wiem. Ale nie chciałabym, żeby mi się moja pierwsza miłość przyśniła. Kiedyś widziałam go przejeżdżając samochodem. Nie spodziewałam się swojej reakcji - spłoszona, zaczerwieniona i odruch obrzydzenia.

37

Odp: sny erotyczne

We śnie może byś nie miała takich reakcji - nie mamy zbyt wielkiego wpływu na to, co nam się śni. A czy kiedyś opowiedziałyście swojemu partnerowi taki sen? Jaka była jego reakcja?

38

Odp: sny erotyczne

ja nie powiedziałam mojemu o TYM śnie ... o nie... to moja słodka tajemnica smile
wtuliłam się po przebudzeniu w Jego ramię, uśmiechnęłam i zasnęłam dalej big_smile

39

Odp: sny erotyczne

I chyba lepiej, żeby nie wiedzieli - będą zazdrośni nie wiadomo o co...

40

Odp: sny erotyczne

Ja nie opowiadam, bo nie chciałabym usłyszeć z jego ust o takich snach. Przykro by mi było. Pewnie jak każdy miewa takie, ale ja nie chcę o nich nic wiedzieć. Wystarczy, że są.

41

Odp: sny erotyczne

Takie swoje tajemnice też dają trochę wolności w związku...

42

Odp: sny erotyczne

Tym bardziej nie chcę, że o nie jest zależne od niego. Gdyby coś swiadomie robił, muszę wiedzieć - i zabiję.

43

Odp: sny erotyczne

No co Ty? Kogo: jego czy ją? A może oboje, a na końcu siebie? Pamiętaj - kolejność jest bardzo ważna...:)

Ostatnio edytowany przez JoannB (2010-05-18 08:55:39)

44

Odp: sny erotyczne

Najpierw jego. Dziwkę zostawię przy życiu i zniszczę psychicznie aż sama padnie.

45

Odp: sny erotyczne

Ale zawzięta jesteś...

46

Odp: sny erotyczne

Taka zniewaga krwi wymaga.... Tępić łajdactwo, nieszczerość, niewierność!!!

47

Odp: sny erotyczne

Większość tego typu nieszczęść bierze się stąd, że na świecie żyje więcej kobiet niż mężczyzn i muszą one zabiegać o nich nawet nieetycznymi sposobami... Sama obserwuję romans pewnej singielki po 30. i dużo starszego żonatego faceta - wszyscy o nich wiedzą łącznie z jego żoną, ale jakie argumenty ma ta ostatnia? Żadnych (z jego punktu widzenia) - bo młodsza jest fajniejsza...

48

Odp: sny erotyczne

[quote=JoannB]Większość tego typu nieszczęść bierze się stąd, że na świecie żyje więcej kobiet niż mężczyzn i muszą one zabiegać o nich nawet nieetycznymi sposobami... Sama obserwuję romans pewnej singielki po 30. i dużo starszego żonatego faceta - wszyscy o nich wiedzą łącznie z jego żoną, ale jakie argumenty ma ta ostatnia? Żadnych (z jego punktu widzenia) - bo młodsza jest fajniejsza...[/quote]
Wybijemy te małpy co się biorą za zajętych i będzie po równo.

49

Odp: sny erotyczne

A zajęci gdzie mają rozum? W spodniach? Z głupimi nie warto być! Przecież żadna go nie zmusi do seksu - on sam chce!

50

Odp: sny erotyczne

[quote=justyna]ja nie powiedziałam mojemu o TYM śnie ... o nie... to moja słodka tajemnica smile
wtuliłam się po przebudzeniu w Jego ramię, uśmiechnęłam i zasnęłam dalej big_smile[/quote]


jak mi się taki sen zdarza też nigdy nie mówię, a jak się budze to tak mi jakoś przyjemnie i tkliwie smile