51

Odp: Miłość poznana przez internet

Haaa ha !!!  Najlepiej jest poznać na żywo. Ja swojego w pubie poznałam. Można też przez wspólnych znajomych, nie chodzi mi oczywiście o swatanie, tylko o poznawanie nowych ludzi.
Jednak wolę posłuchać co mi powie intuicja po tych pierwszych 20 sekundach, niż naczytać się tych pięknych rzeczy, a potem przez pierwsze 20 minut spotkania weryfikować je.

52

Odp: Miłość poznana przez internet

ja mam koleżanki poznane na forach, jesli chodzi o mężczyzn to nie znam nikogo, ale przyznam, że nigdy nie szukałam wink

53

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=niechcemisie]Haaa ha !!!  Najlepiej jest poznać na żywo. Ja swojego w pubie poznałam. Można też przez wspólnych znajomych, nie chodzi mi oczywiście o swatanie, tylko o poznawanie nowych ludzi.
Jednak wolę posłuchać co mi powie intuicja po tych pierwszych 20 sekundach, niż naczytać się tych pięknych rzeczy, a potem przez pierwsze 20 minut spotkania weryfikować je.[/quote]
No ale już chyba nie szukasz :-)))

54

Odp: Miłość poznana przez internet

Nie, nie szukam na pewno. W zasadzie nigdy nie szukałam niczego poza kumpelstwem. ale mam koleżanki, które TYLKO tak zapoznają się z chłopakami i wiem trochę jak to wygląda. Czasami któraś poprosiła mnie, żebym podeszła z nią  na miejsce spotkania, żeby zobaczyć czy ten chłopak naprawdę jest taki przystojny jak o sobie pisał.

55

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=niechcemisie]Nie, nie szukam na pewno. W zasadzie nigdy nie szukałam niczego poza kumpelstwem. ale mam koleżanki, które TYLKO tak zapoznają się z chłopakami i wiem trochę jak to wygląda. Czasami któraś poprosiła mnie, żebym podeszła z nią  na miejsce spotkania, żeby zobaczyć czy ten chłopak naprawdę jest taki przystojny jak o sobie pisał.[/quote]
A jak nie jest to co - w nogi? Ale dziecinada! przecież zawsze można poprosić o fotkę - jak nie przyśle, to znaczy, że pasztet i szkoda czasu...

56

Odp: Miłość poznana przez internet

Dziecinada, wiem, ale tak było. Jak się okazał lepszy niż myślała to uciekała jeszcze szybciej, bo uważała się za zbyt nieatrakcyjną względem niego i pewna była odrzucenia, a nie chciała zostać upokorzona. Świruska, kiedyś umówiła się z trzema naraz w jednym miejscu, żeby sobie wybrać do kórego podejdzie. Albo kazała im przychodzić w miejsce, które widziała dobrze z okna - pod blok naprzeciwko. Jak jej się podobał to schodziła albo zapraszała go na górę.

57

Odp: Miłość poznana przez internet

Ale przekombinowane... I co, znalazła w końcu swojego księcia z bajki?

58

Odp: Miłość poznana przez internet

to trochę chore...

59

Odp: Miłość poznana przez internet

Raczej bardzo... I to zwracanie uwagi na pozory - ma wyglądać ok, a charakter na drugim miejscu. Tylko że ci przystojni to często najgorsze lumpy pod słońcem...

60

Odp: Miłość poznana przez internet

Nie znalazła. A co do zwracania uwagi na pozory to dość płytka dziewczyna, która ma duuuużo szybkich, krótkich, nic nie znaczących związków za sobą, w trakcie i przed sobą. Żal mi jej tylko, bo widzę, że chciałaby miłości i że potrzebuje czułości, ale nic nie poradzę na to, że ciągle się umawia i chodzi z chłopakami po kilka dni, max 2 tygodnie, a w tym czasie umawia się z innymi. Dla mnie to szmacenie się, o czym ona już wie, ale cóż, jest na tyle zagubiona, że inaczej nie potrafi.

61

Odp: Miłość poznana przez internet

To też sposób na potwierdzenie swojej atrakcyjności poprzez zbijanie kompleksów. "Aż tylu mnie chce" -  myśli laska i leci na kolejną przytulaną randkę .A oni korzystają...

62

Odp: Miłość poznana przez internet

Może to przez to, że jej rodzice zawsze rozpieszczali jej młodszą siostrę. Wszystko jej kupowali, chwalili, dawali więcej swobody. A ona chodziła w ciuchach, które się znudziły siostrze lub mamie, używała ich kosmetyków, czasem dostała coś swojego, sama już nie wiem.

63

Odp: Miłość poznana przez internet

I teraz sobie rekompensuje... Ale ci faceci też są mocno używani...

64

Odp: Miłość poznana przez internet

dziwna ta Twoja koleżanka, widać że czegoś jej w życiu brakuje
musi byc nieszczęśliwa i bardzo zagubiona ...

65

Odp: Miłość poznana przez internet

kurcze, to przykre, bo jak już trafi na tego jedynego to może go też źle zrozumieć, potraktować, źle do niego podejść po takich wcześniejszych doświadczeniach i "związkach" z facetami...

66

Odp: Miłość poznana przez internet

Było kilka osób, które chciały ją, że się tak wyrażę "wyprowadzić na prostą", ale nic nie wskórały nietety. Widziałam jak się garnie do mężczyzny, żeby okazał jej czułość, a z drugiej strony umawia ię z innymi mając chłopaka. Ma bardzo złą opinię na mieście. Chodziłyśmy do jednej klasy, tak się poznałyśmy, w tej chwili znajomi przestrzegają mnie, żebym się z nią nawet nie pokazywała publicznie.

67

Odp: Miłość poznana przez internet

Nie ma co na siłę jej zmieniać. Sama musi dojść do tego, że coś jest z jej życiem nie tak. Niestety nie ma gwarancji, że kiedyś to zrozumie...

68

Odp: Miłość poznana przez internet

I wątpię czy uda jej się to tutaj. Choćby nawet się zmieniła ślad po tym  zostanie. Tutaj złej sławy się nie pozbędzie.

69

Odp: Miłość poznana przez internet

Wiesz, zawsze można wyjechać, tylko najpierw trzeba do tego dojrzeć.

70

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=agf]Wiesz, zawsze można wyjechać, tylko najpierw trzeba do tego dojrzeć.[/quote]
trzeba przede wszystkim chcieć wprowadzić zmiany w swoim życiu, nic na siłę
jeśli ona nie będzie chciała zmian, to żaden porządny mężczyzna nic nie wskóra...

71

Odp: Miłość poznana przez internet

Przykre. Niemal dziewczyny w moim mieście, które umawiają się na czacie to tego typu osoby - ich "miłość" przez internet. Nawet na lokalnym portalu znalazłam artykuł - "Plaga czaterianek".

72

Odp: Miłość poznana przez internet

czaterianki, galerianki... matko, masakra

73

Odp: Miłość poznana przez internet

No niestety, ewoluujemy w złym kierunku. Nawet stwierdzono, że galerie w naszym mieście są za małe, żeby być miejscem, w którym będą szukać klientów galerianki, więc korzystają one z czata. A na czacie są tylko sponsorzy i dziewczyny ich szukające. Randka za piwo, za wejściówkę na dyskotekę, za imprezę,  seks itp. za kasę. Buduje się nowa galeria. większa. Może właściciel pomysłu zwęszył interes i będzie od tych biednych dziewuch pobierał haracz, albo podatek od miejsca w swojej galerii.

74

Odp: Miłość poznana przez internet

Nie no, nie przesadzajmy...  Jeśli mówimy o jakimś markecie to może, ale w wielkim centrum handlowym, przeważnie z obcym kapitałem, to takie rzeczy nie mają miejsca.

75

Odp: Miłość poznana przez internet

Polecam też bardzo dobry film "Nie jesteśmy puszczalskie" - film dokumentalny, puszczony w HBO, troszkę o starszych dziewczynach z liceum. Masakra!