26

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=eva45]trochę głupio jak ktoś zobaczy czy  usłyszy[/quote]
no mnie by było głupio, ale... zależy co kto lubi smile

27

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=justyna][quote=eva45]trochę głupio jak ktoś zobaczy czy  usłyszy[/quote]
no mnie by było głupio, ale... zależy co kto lubi smile[/quote]
A nie? Dlatego chodzi o to żeby nikt nie usłyszał i nikt nie zobaczył. Przeżyłam to 2x w życiu - raz sawno temu, drugi z moim aktualnym partnerem. To napięcie daje wrażenie, że robi się coś nielegalnego, coś co chce się zrobic w tajemnicy, dlatego jest takie fajne.

28

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

wiem o co chodzi, ale ja mam wrażenie, że ta adrenalina by mnie hamowała i stresowała smile

29

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=justyna]wiem o co chodzi, ale ja mam wrażenie, że ta adrenalina by mnie hamowała i stresowała smile[/quote]
Ja tam miałam jak kilka razy poszliśmy do lasu. Niby mnóstwo liści dookoła i nic nie widać, znaleźliśmy ustronny zakamarek, ale ciągle miałam obawy, że ktoś na spacerze będzie, że ktoś będzie psa wyprowadzał itd. Nie mogłam się za nic w świecie wyluzować. Jeszcze to było w pobliżu mojego osiedla. Chyba bym się pod ziemię zapadła gdybym jakiegoś sąsiada w pobliżu zobaczyła. Nie mogłam się skupić tylko ciągle się rozglądałam.

30

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=niechcemisie][quote=justyna]wiem o co chodzi, ale ja mam wrażenie, że ta adrenalina by mnie hamowała i stresowała smile[/quote]
Ja tam miałam jak kilka razy poszliśmy do lasu. Niby mnóstwo liści dookoła i nic nie widać, znaleźliśmy ustronny zakamarek, ale ciągle miałam obawy, że ktoś na spacerze będzie, że ktoś będzie psa wyprowadzał itd. Nie mogłam się za nic w świecie wyluzować. Jeszcze to było w pobliżu mojego osiedla. Chyba bym się pod ziemię zapadła gdybym jakiegoś sąsiada w pobliżu zobaczyła. Nie mogłam się skupić tylko ciągle się rozglądałam.[/quote]

No i co jak by zobaczył? Najwyżej by zazdrościł..., albo się dołączył... :-)

31

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Uuuuu, nie chciałabym. Z jednej strony wiem, że nie robię nic nieprzyzwoitego, bo jedynie uprawiam miłość ze swoim wieloletnim partnerem, a z drugiej czułabym się napiętnowana jak jakaś ladacznica, jakbym zrobiła coś bardzo złego. Przyłapał nas gdzieś kiedyś ktoś, ale to był obcy człowiek, więc skończyło się na skrępowaniu i śmiechu.

32

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Gdybym ja taką scenę zobaczyła, po prostu udałabym,że nie widzę i nie robiła afery. To, że się ujawnił, że was widzi, świadczy o jego braku klasy.

33

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=niechcemisie][quote=justyna]wiem o co chodzi, ale ja mam wrażenie, że ta adrenalina by mnie hamowała i stresowała smile[/quote]
Ja tam miałam jak kilka razy poszliśmy do lasu. Niby mnóstwo liści dookoła i nic nie widać, znaleźliśmy ustronny zakamarek, ale ciągle miałam obawy, że ktoś na spacerze będzie, że ktoś będzie psa wyprowadzał itd. Nie mogłam się za nic w świecie wyluzować. Jeszcze to było w pobliżu mojego osiedla. Chyba bym się pod ziemię zapadła gdybym jakiegoś sąsiada w pobliżu zobaczyła. Nie mogłam się skupić tylko ciągle się rozglądałam.[/quote]
w samochodzie to zupełnie co innego (mniejszy stres) - myslałam o takiej sytuacji, którą opisałaś wcześniej, gdy w tym samym pomieszczeniu ktoś jest

34

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

I popatrz, wtedy ten strach dawał adrenalinkę i podniecenie, ale akcja była w łóżku i pod kołderką - w każdej chwili można po prostu udawać, że się śpi, albo przekręca z boku na bok. A gdyby to miał być sąsiad, albo np. ktoś z rodziny, to wtedy paraliż. Na moim osiedlu mieszkają starsi ludzie. A w dodatku w lesie - tam się kołdrą nie nakryję, po drugie jest jasno, bo chodzi o dzień, po trzecie trzeba się ubrać - w ciemnym pokoju pod kołdrą i w nocy nikt nagości nie zobaczy.

35

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

mam wrażenie, że każda taka akcja gdzieś, gdzie możn asię natknąć na kogoś by mnie krępowała i nie zgodziłabym się na to. tak jak pisałam wcześniej my się kiedyś kochalismy na plaży, mieliśmy tam pościel - 2 kołdry i poduchy i tak leżeliśmy z nimi na pisaku... Ale sytuacja była trochę inna - to był wrzesień, zero turystów, a poszliśmy tam ciemnym wieczorem, więc szans na spotkanie kogoś w sumie nie było. poza tym byliśmy pod pierzyną smile

36

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=agf]mam wrażenie, że każda taka akcja gdzieś, gdzie możn asię natknąć na kogoś by mnie krępowała i nie zgodziłabym się na to. tak jak pisałam wcześniej my się kiedyś kochalismy na plaży, mieliśmy tam pościel - 2 kołdry i poduchy i tak leżeliśmy z nimi na pisaku... Ale sytuacja była trochę inna - to był wrzesień, zero turystów, a poszliśmy tam ciemnym wieczorem, więc szans na spotkanie kogoś w sumie nie było. poza tym byliśmy pod pierzyną smile[/quote]
Na czym leżeliście?!? Na PISAKU? To się da na nim leżeć? smile))

37

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

ja myślę że chodziło o piasek ...

a na plaży mogłoby być fajnie, tylko ten piasek wdzierający sie w każdy zakątek ciała .... neutral

38

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

nie no, na piasku, nie... Chociaż spędzałam raz wakacje w pięknej nadpilicznej miejscowości, w której była też dyskoteka i po weekendzie na piasku nad rzeką bywało, że leżały jakieś zapomniane stringi...

39

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=JoannB]nie no, na piasku, nie... Chociaż spędzałam raz wakacje w pięknej nadpilicznej miejscowości, w której była też dyskoteka i po weekendzie na piasku nad rzeką bywało, że leżały jakieś zapomniane stringi...[/quote]

tez spędzam wakacje nad Pilicą wink
mamy tam domek letniskowy

40

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

I nigdy nic nie zgubiłaś nad Pilicą...? smile

41

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

na piasku, ale właśnie żeby piasek nigdzie się nie wciskał to zabraliśmy ze sobą kołdry - jedną jako prześcieradło, jedną na górę

42

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=JoannB]I nigdy nic nie zgubiłaś nad Pilicą...? smile[/quote]
nie, to z całą pewnością nie ja wink

43

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Tak podejrzewałam, ale wolałam się upewnić... Na tej dyskotece zresztą "królowały" dziewczyny między 12 a 17 rokiem życia... i gubiły różne rzeczy...

44

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=JoannB]Tak podejrzewałam, ale wolałam się upewnić... Na tej dyskotece zresztą "królowały" dziewczyny między 12 a 17 rokiem życia... i gubiły różne rzeczy...[/quote]
ups... to tzw przyszłość naszego narodu...
neutral

45

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

no niestety... idąc nawet w mieście do klubu nierzadko najliczniejszą grupą wiekową jest tak coś około 15...

46

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=justyna][quote=JoannB]Tak podejrzewałam, ale wolałam się upewnić... Na tej dyskotece zresztą "królowały" dziewczyny między 12 a 17 rokiem życia... i gubiły różne rzeczy...[/quote]
ups... to tzw przyszłość naszego narodu...
neutral[/quote]
Historia lubi się powtarzać - nasza młodzież ("przyszłość narodu"w tym dopomaga) - niegdyś rozbiór Polski, dziś Polek  :-)

47

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ja kiedyś kochałam się wieczorem, a właściwie w nocy już nad rzeką. Obok była zatoczka z wodą stojącą, tam kochaliśmy się w wodzie, potem poszliśmy na brzeg - totalna porażka. Mnóstwo komarów. No ale z byłym to zawsze były porażki w każdej dziedzinie życia. Lepiej żebym nie miała z nim miłych erotycznych wspomnień.

48

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

hahahahha! big_smile   o matko, już sobie wyobraziłam te nagie ciała i rój komarów! big_smile

49

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

my ostatnio poszliśmy z piwkiem i kocykiem na polane i po 2 minutach zwijaliśmy piknik, bo tak nam dokuczały komary ...
a co dopiero rozebrać się ... yikes

50

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

To są komary? Myślałam że wymarzły przez tę zimną połowę maja:)