1

Temat: dzieci w zwiazkach partnerskich...

dwie  kobiety i dziecko,

czy  dwoch facetow  i dziecko?


co wolicie?



ja opcja  numer  jeden  czyli k+k

niestety ale  dwoch mezczyzn i dziecko mowie  NIE

2

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

wg mnie dziecko powinno mieć matkę KOBIETĘ i ojca MĘŻCZYZNĘ

nie mam nic przeciwko homoseksualnym parom, ale uważam, że nie powinni mieć dzieci.

3

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

też jestem takiego zdania matka powinna być

4

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

popieram to krzywda dla tych dzieci

Ostatnio edytowany przez Beata (2009-11-12 11:52:39)

5

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

matka tak, ojciec tak - to jest idealnie
ale życie nie jest często idealne...
a jeśli juz tak gdybamy i teoretyzujemy to lepiej żeby dziecko wychopwywało się tam gdzie K+k albo M+M, którzy potrafiliby się nimi zająć niż np. w domu dziecka...

6

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

mi to sie wydaje, że jak dziecko widzi k+k ze sa razem i m+m - to jakie szanse ze "ono" będzie normalne ....

7

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

[quote=Manuela]
ja opcja  numer  jeden  czyli k+k
niestety ale  dwoch mezczyzn i dziecko mowie  NIE[/quote]

co za różnica czy KK czy MM?????????
albo jesteśmy ZA albo PRZECIW

ja jestem przeciw, ale tylko z jednego powodu - w naszym kraju to nierealne ze względu na brak tolerancji
wyobrażam sobie niewybredne komentarze dzieci w szkole... a dzieci potrafią być wredne!!
wiem, że na pewno byłoby dziecku lepiej w takiej rodzinie niż w domu dziecka, ale... chyba wiele wody w wiśle musi upłynąć niż w naszym kraju zmieni się podejście do takich par...
ale różnicy pomiędzy domem KK a MM nie widzę - zarówno kobieta jak i mężczyzna może mieć instynkt, więc... bez znaczenia

8

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

[quote=asiula83]mi to sie wydaje, że jak dziecko widzi k+k ze sa razem i m+m - to jakie szanse ze "ono" będzie normalne ....[/quote]
takie same jak w domu K+M - orientacje się ma w genach
spójrz na to inaczej, jakbyś wytłumaczyła to, że większość homo wychowało się w domach z rodzicami hetero... to się nie bierze z patrzenia big_smile

9

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

może się nie bierza z patrzenia ale napewno jest to zły przykład jak jest w domu kk lub mm

10

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

kiedyś był taki program na MTV  o takich dzieciach troche dziwnie to wyglądało

11

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

nie przeczę, że dziwnie i zgodzę się z tym, że to nietolerancja może być głównym problemem, a nie przesadzajmy - wiadomo, że pozmieniałyby się od razu proporcje dzieci z domów "normalnych" i tych homo... a i tak uważam,że lepiej dla dziecka żeby były kochane niż wyrzutkami z domów dziecka

12

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

Dla mnie normalny związek z dzieckiem, to tylko w wypadku- kobieta i mężczyzna.

13

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

Prawie połowa dzieci jest wychowywana przez dwie kochające dziecko i siebie nawzajem  kobiety - matkę i babcię. Co prawda są to inne relacje, ale nadal pełne miłości dwóch osób, które chcą dla dziecka jak najlepiej. W niejednej tzw.pełnej rodzinie dziecko ma prawdziwe przykłady niemoralności i zostaje spaczony jego swiatopogląd.

14

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

matke i ojca inaczej nie,  normalnie po ludzku

15

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

[quote=madzia]matke i ojca inaczej nie,  normalnie po ludzku[/quote]
pomimo, że nie jestem za prawem do adopcji dzieci przez MM czy KK nie podoba mi się Twoje sformułowanie "normalnie po ludzku" dwóch mężczyzn to też "normalny i ludzki" związek, pomimo że w naszym kraju trochę mało popularny smile

tak się tylko czepiam, nie obraź się smile

16

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

Największą krzywdę dla tych dzieci w takim układzie stanowiliby rówieśnicy.
Przecież to nie jest jakaś demoralizacja, dziecko nie będzie patrzyło jak oni/one urpawiają seks. Ile dzieci patrzy na zdrady, alkoholizm, kłótnie - czy od takich ludzi ma się uczyć jak żyć, czy od takich ludzi ma czerpać wzorce? To już lepiej żeby wychowywało go dwóch homoseksualistów/ rodz. ż.

17

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

Lepiej tam gdzie w miłości i bezpiecznie. Nie przesadzajmy - tak wiele związków homoseksualnych znowu nie ma, proporcje się chyba nie zamienią...

18

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

Zawsze byłam przekonna, że dziecko jednak, bez względu na swoją przyszłą orientację seksualną, powinno być wychowywane przez kobietę i mężczyznę, żeby rozwijając się poznało świat z pomocą kobiety (bardziej emocjonalnie) i z pomocą mężczyzny (bardziej praktycznie i materialnie). Taka pełnia. Jednak widząc co się dzieje - matki samotnie wychowujące dzieci przede wszystkim lub bardzo złe relacje pomiędzy kobietą a mężczyzną, których dziecko się uczy powoli zmieniłam zdanie. Może jeszcze nie do końca, ale skłaniam się w tej chwili w stronę przyzwolenia na to aby dziecko miało homoseksualnych opiekunów.

19

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

wszystko zależy od sytuacji. Tutaj nie zawsze wszystko jest czarne ani białe

20

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

nie wyobrażam sobie jakoś tego, może dlatego że się jeszcze z tym nie spotkałam...

21

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

[quote=agf]wszystko zależy od sytuacji. Tutaj nie zawsze wszystko jest czarne ani białe[/quote]
zgadzam się - jeśli dziecko ma zyć w rodzinie alkoholików, gdzie jest przemoc, to lepiej żeby było w rodzinie spokojnej i kochającej ale KK/MM
a z drugiej strony zgadzam się, że wśród rówieśników może być z tego powodu szykanowane - więc szkoda dziecka ...
ciężki problem

22

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

Właśnie, i znów sprowadza się problem po części do tolerancji, nawei i wśród dzieci, które przecież wzorce czerpią od dorosłych

23

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

dzieci potrafią być bardzo złośliwe, często nieświadomie...
ale zawsze będą wytykać palcem "odmieńca" czy to najgrubszego, czy w okularach czy ... takiego co ma dwie mamusie...

24

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

Ja szczerze powiedziawszy nie wierzę , że to się kiedykolwiek zmieni. Może będzie się o tym więcej mówiło i to wszystko. Poziom nietolerancji pozostanie moim zdaniem na tym samym poziomie.

25

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

może tak być, niestety