1

Temat: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Chyba każda z nas pamięta to uczucie , może to było w przedszkolu? a może dopiero pod koniec szkoły podstawowej? Chyba każda z nas pamięta tego pierwszego chłopaka, z  którym pragnęło się spędzać każdą chwile swojego życia!

2

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

choć skończyła się drastycznie i myślałam, że życie się kończy (:)) to teraz już wspominam sympatycznie i z pewnym rozrzewieniem smile

3

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

pierwsza była w przedszkolu i miała na imię Maciek - planowaliśmy ślub i trójkę dzieci, ja miałam gotować a on pracować... skończyło się wraz z przedszkolem wink
a potem była już taka "prawdziwa" i do dziś mamy kontakt, ale tylko telefoniczny, nie lubię się z nim spotykać, bo wciąż jest sam i wciąż wpatrzony we mnie (choć minęło 11 lat) ... trochę to krępujące

4

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

wow! Justyna - no to widać potrafisz zrobić wrażenie smile

5

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

[quote=agf]wow! Justyna - no to widać potrafisz zrobić wrażenie smile[/quote]
na to wygląda hihi smile
tak to jest jak zaiskrzy tylko z jednej strony ... hmm

6

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Moja kojarzy mi się dziś z kompletnym brakiem dystansu. Zastanawiam się czasami: "Co ja w Tobie widziałam?". Ale była potrzebna, trochę się dowiedziałam o życiu dzięki niej...

7

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Dobrze wspominam swoją pierwsza miłośc i czasami lubię sobie powspominac tamte czasy

8

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

[quote=brylancik74]Dobrze wspominam swoją pierwsza miłośc i czasami lubię sobie powspominac tamte czasy[/quote]
ja lubię wspominać tamte czasy, ale to pewnei tęsknota za młodością i beztroską a nie TYM człowiekiem smile

9

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

miło jest powspominać, chciałabym być młodsza smile

10

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Każdy chce !ale ja natomiast popełniając swoje życiowe błędy czegoś sie tam nauczyłam ,a wiec to też te kilka lat nie minęły na darmo!

11

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

zawsze są 2 strony medalu, więc i dobre strony da się zauważyć

12

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Żle wspominam. Tak samo drugą. Głupia byłam i naiwna. W tej chwili wogóle nie kręci mnie ten typ faceta. Niedojrzały, nieodpowiedzialny, nieprzystosowany. No ale pierwsza miłość niewiele ma z rozumem wspólnego, a w zasadzie każda, więc nic nie mogłabym poradzić.

13

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

u mnie to się zakończyło nie najlepiej, zostawił mnie bo poszedł do wojska

14

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

[quote=madzia]u mnie to się zakończyło nie najlepiej, zostawił mnie bo poszedł do wojska[/quote]
A może właśnie najlepiej, że tak się skończyło. Jeśli miałby się okazać świnią po tym jak Ty się bardziej do niego przywiążesz, to chyba lepiej się stało.

15

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Różnie to bylo.Taka pierwsza to w zerówce syn mojej pani do tego mlodszy o rok...he
Potem w podstwowce w koledze z klasy Kamil...slodki byl.
A w liceum to byl Rafal i przyjznimy sie do dnia dzisiejszego.

16

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

[quote=helenka_222]Różnie to bylo.Taka pierwsza to w zerówce syn mojej pani do tego mlodszy o rok...he
Potem w podstwowce w koledze z klasy Kamil...slodki byl.
A w liceum to byl Rafal i przyjznimy sie do dnia dzisiejszego.[/quote]
Ależ jesteś kochliwa wink

17

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

moja pierwsza miłość była platoniczna...a kolejna głupia, jak teraz o tym myślę to wstydzę się sama za siebie, a kolejnych też bym nigdy nie chciała powtórzyć, chociaż były i piękne chwile...
Dopiero ten ostatni związek ma jakiś sens...

18

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

zawsze jakieś korzyści z takich związków  się wynosi, tak myślę... mimo, że takie pierwsze miłości to zawsze ból i wrażenie, że świat się wali wink

19

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

[quote=agf]zawsze jakieś korzyści z takich związków  się wynosi, tak myślę... mimo, że takie pierwsze miłości to zawsze ból i wrażenie, że świat się wali wink[/quote]
oj tak... i że już nigdy nikogo nie znajdę lol
- taki tekst w wielu 15 czy 16 lat ... dziś śmieszy...

20

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

[quote=agf]zawsze jakieś korzyści z takich związków  się wynosi, tak myślę... mimo, że takie pierwsze miłości to zawsze ból i wrażenie, że świat się wali wink[/quote]
No, ja wyniosłam... problemy z żoładkiem, wypadające włosy, poczucie niższości, dwa lata bez orgazmów i mnóstwo kompleksów. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dzięki temu, że był wredny szybko się pogodziłam z rozstaniem, którego zresztą i tak chciałam.

Nauczyłam się bardzo ważnej rzeczy - niech facet nie staje się całym światem, bo wtedy nie ma do czego wrócić - razem z nim straci się wszystko.

21

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Niestety - polemizowałabym. Zgadzam się, że z jednej strony nie powinien stać się całysz naszym światem - właśnie dla naszego bezpieczeństwa, ale z drugiej strony czy bez takiego podejścia i oddania możliwe jest takie całkowite zaangażowanie uczuciowe?

22

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

tez mi się wydaje, że mając pewne rezerwy i nie oddając się całkowicie nie można pokochać i zaufać w 100% ...

23

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

[quote=agf]Niestety - polemizowałabym. Zgadzam się, że z jednej strony nie powinien stać się całysz naszym światem - właśnie dla naszego bezpieczeństwa, ale z drugiej strony czy bez takiego podejścia i oddania możliwe jest takie całkowite zaangażowanie uczuciowe?[/quote]
No i to jest ten dylemat właśnie. Ja z moim aktualnym podchodziliśmy do siebie dość długo zanim się związaliśmy. Baliśmy sdię ryzyka. I masz rację - im więcej się zainwestuje w niewłaściwego partnera tym więcej można stracić, ale z drugiej strony, jeśli to ten właściwy to im więcej się zainwestuje tym większa wygrana!

24

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

no właśnie - toteż chyba jednak lepiej żeby stal się całym światem...

25

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Moja pierwsza miłość? Nie wyznana nigdy, ale bardzo długo nikt inny nie miał z nim szans...