26

Odp: Miłość poznana przez internet

znam takie przypadki którzy poznali się przezinternet i wzieli ślub smile

27

Odp: Miłość poznana przez internet

to bardzo fajna sprawa! internet łączy ale też i chyba coś psuje miedzy parami, bo ostatnio  słyszałam że na NK kwitną miłości i łatwo można przez internet zdradzić partnera powiedzmy duchowo!

28

Odp: Miłość poznana przez internet

ostatnio czytałam o Nk że dawne miłoscie odżywiają .Ludzie porzucaja swoje rodziny ,rozwodza sie ,żeby wiązac sie na nowo ze swoja daną miłością .Ech mają pomysły ...

29

Odp: Miłość poznana przez internet

tak sobie myślę, że rzeczywiście może to tak działać - spotyka się swoją dawną miłość, która np. dalej nam w jakiś sposób imponuje i może jakieś chwilowe zauroczenie powstać... a jeszcze jak akurat w małżeństwie jest się na etapie jakiegoś nieporozumienia to tym bardziej

30

Odp: Miłość poznana przez internet

fajnie mieć przyjaciół w sieci, można pogadać o wszystkim, i jeszcze jak nas dzielą tysiące kilometrów, możemy pogadać i potęsknić...

31

Odp: Miłość poznana przez internet

Miłość przez internet istnieje, kto nie spróbuje ten nie uwierzy.

32

Odp: Miłość poznana przez internet

Ja na razie poszukuje przyjaciół i odzew kolosalny przeważnie od mężczyzn jestem zaskoczona!

33

Odp: Miłość poznana przez internet

zboczków nie brakuje, jednak nie mozna wykluczać prawdziwej szczerej miłości, wskazana jest rozwaga i odrobina dystansu, nic na siłę...

34

Odp: Miłość poznana przez internet

oczywiście, że nic na siłę...

35

Odp: Miłość poznana przez internet

Znam parę, która poznała się za pośrednictwem internetu, ale nie był to jakiś płytki czat albo strona z ogłoszeniami matrymonialnymi, tylko portal na którym realizowali swoje hooby.
Ale dla mnie to jest wyjątek potwierdzający regułę, że nic trwałego i poważnego przez internet się nie osiągnie.

36

Odp: Miłość poznana przez internet

dziś byłam na spotkaniu z paniami, które poznały swoich mężów przez internet smile
dziś już takie coś mnie nie dziwi .... choć jak kilka lat temu koleżanka brała ślub z tak poznanym mężczyzną byłam w szoku

37

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=justyna]dziś byłam na spotkaniu z paniami, które poznały swoich mężów przez internet smile
dziś już takie coś mnie nie dziwi .... choć jak kilka lat temu koleżanka brała ślub z tak poznanym mężczyzną byłam w szoku[/quote]
W sumie wszystko teraz można zrobić przez internet, ale jednak jak dla mnie to większość znajomości internetowych jest mało wiarygodna. Fajnie, jeśli ludzie się poznają na jakichś portalach, których tematyka interesuje oboje, wtedy taka znajomość już dobrze się zaczyna. Większości jednak chodzi o seks, o sponsoring, o krótkie i płytkie znajomości w wiadomym celu, przez co przeszkadzają osobom chcącym poznać kogoś na poważnie. I tyle jest takich właśnie przypadków, że ja naprawdę jestem do tego negatywnie nastawiona. Oczywiście są wyjątki (potwierdzające regułę).

38

Odp: Miłość poznana przez internet

Też znam jedną parę, która jest ze sobą już jakiś czas, a poznali się w necie. Choć rzeczywiście poznali się na forum, na portalu o wąskiej tematyce, więc zaczęło się od fajnych podstaw, tak myślę smile

39

Odp: Miłość poznana przez internet

Co do znajomości internetowych to najgorszy jest czat regionalny - tam zaczynają się znajomości na jedną randkę sponsorowaną, ewentualnie na kilka. Nawet tam nie wchodzę. Ale znam osoby, które z tego korzystają... [CENZURA]. wink

40

Odp: Miłość poznana przez internet

właśnie, zależy kto czego szuka

41

Odp: Miłość poznana przez internet

ja poznałam jednego na czacie a drugiego na jakiejś stronie dla samotnych, w obu przypadkach jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, możemy porozmawiać o wszystkim, czasami dzwonimy, nieraz rozmawiamy przez skype lub jakieś maile, zawsze życzenia na święta czy urodziny...
Nigdy nie trafił mi się żaden oszust, może dla tego, że nigdy nie szukałam znajomości na siłę...

42

Odp: Miłość poznana przez internet

myślę po prostu, że jeśli ty wysyłasz odpowiednie sygnały, tzn. że wiadomo jest, że szukasz jakiegoś fajnego faceta, chcesz się związać itd, to też i nie natrafisz na jakichś zboczeńców czy sponsorów...

43

Odp: Miłość poznana przez internet

w necie można znaleźć wszystko (także prawdziwą miłość i przyjaźń), tylko trzeba wiedzieć gdzie i jak szukać smile

44

Odp: Miłość poznana przez internet

przegląda się różne strony i czasem można kogoś miłego spotkać:)

45

Odp: Miłość poznana przez internet

:)i=)

46

Odp: Miłość poznana przez internet

o, tak jak na przykład tutaj smile

47

Odp: Miłość poznana przez internet

Ja poznałam kilka fajnych dziewczyn,. z którymi utrzymuję kontakt przez gadu gadu, ale co do mężczyzn, to po pewnym czasie wychodziło szydło z worka. trudno znaleźć takiego tylko do kumplowania się i rozmów.

48

Odp: Miłość poznana przez internet

Tak, ja nawet niedawno zdemaskowałam takiego - niby fajny i "pytaj co chcesz wiedzieć", ale jak przyszło do szczegółów, to zaczął się plątać w zeznaniach i obrażać, że pytam o to, czy tamto...Albo się poznajemy i jesteśmy szczerzy we wszystkim, albo żegnaj...

49

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=JoannB]Tak, ja nawet niedawno zdemaskowałam takiego - niby fajny i "pytaj co chcesz wiedzieć", ale jak przyszło do szczegółów, to zaczął się plątać w zeznaniach i obrażać, że pytam o to, czy tamto...Albo się poznajemy i jesteśmy szczerzy we wszystkim, albo żegnaj...[/quote]
To chyba 98 % facetów w internecie tzreba powiedzieć "żegnaj".

50

Odp: Miłość poznana przez internet

A te dwa procent znowu fizycznie nie odpowiada, więc raczej bez szans na cokolwiek...