1

Temat: Seks w czasie miesiączki

Założylam ten temat bo ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która mówiła, że dla niej nalepszy seks jest tylko w czasie "tych" dni....przyznam, że słuchałam z niesmakiem....a wy co o tym sądzicie?

2

Odp: Seks w czasie miesiączki

człowiek jest bardziej rozluzniony  , jak lubi to czemu nie smile

3

Odp: Seks w czasie miesiączki

Lepiej nie kochać się w tych dniach.

4

Odp: Seks w czasie miesiączki

Wszystko zależy co komu pasuje. jeśli im nie przeszkadza, to proszę bardzo.

5

Odp: Seks w czasie miesiączki

Szczerze móweiac nie zdecydowałabym sie na seks podczas tych dni.

6

Odp: Seks w czasie miesiączki

to zalezy od dwojga ludzi

7

Odp: Seks w czasie miesiączki

Ja spróbowałam kiedyś, dawno temu. Nie chciałam, bo dla mnie to niehigieniczne po prostu, ale on mnie namawiał i namawiał, twierdził, że dla niego to nic obrzydliwego. Zgodziłam się, uległam w zasadzie. Żałowałam. To jest zwyczajnie wstrętne. Podobno faktycznie pochwa jest wrażliwsza w te dni. Ja nie pamiętam, za bardzo się stresowałam.

Nie wiem, może faceci mają jakieś fantazje że kochają się z dziewicą, bo krew. Ja więcej tego nie zrobię. Teraz mam innego partnera, który tak samo jak ja się tym brzydzi i bardzo się z tego cieszę, bo nie będzie mnie namawiał.

8

Odp: Seks w czasie miesiączki

Jeśli ktoś lubi proszę bardzo.

9

Odp: Seks w czasie miesiączki

No bo niby "Dobry marynarz i po Czerwonym Morzu przepłynie". To mnie w takim razie marynarze nie interesują.

10

Odp: Seks w czasie miesiączki

nie to nie dla mnie jednak jest duzy dyskomfort i tyle

11

Odp: Seks w czasie miesiączki

Prawda jest taka, że podczas stosunku w okresie miesiączki może dojść do infekcji - o tym wiadomo, o względach estetycznych nie wspomnę. Większość kobiet od tysięcy lat unika seksu w te dni - odczuwają pewien dyskomfort. Prawdą jednak jest, że pochwa jest bardziej ukrwiona i wrazliwa, ja jednak bym nie zaryzykowała...

12

Odp: Seks w czasie miesiączki

[quote=Kolorowapani]Prawda jest taka, że podczas stosunku w okresie miesiączki może dojść do infekcji - o tym wiadomo, o względach estetycznych nie wspomnę. Większość kobiet od tysięcy lat unika seksu w te dni - odczuwają pewien dyskomfort. Prawdą jednak jest, że pochwa jest bardziej ukrwiona i wrazliwa, ja jednak bym nie zaryzykowała...[/quote]
O właśnie, przypomnialaś mi - tak, te infekcje można złapać. Kolejny powód na NIE.

13

Odp: Seks w czasie miesiączki

Ja bym się po prostu psychicznie źle z tym czuła

14

Odp: Seks w czasie miesiączki

jeżeli już to trzeba dbać o higienę a najlepiej używać prezerwatywy, tak gdzieś wyczytałam...

15

Odp: Seks w czasie miesiączki

I coś pod, jakiś ręcznik. Ale przecież to jest wstrętne. Tak się ciapać. Bleee...
Podczas okresu można robić inne rzeczy. Ja noszę tampony, chowam sznureczek i się zabawiamy rękami - te kilka dni rezerwujemy sobie na takie właśnie zabawy.

16

Odp: Seks w czasie miesiączki

można jakoś przeczekać te 3 dni...

17

Odp: Seks w czasie miesiączki

no pewnie. dajcie spokój... chyba nawet i 7 można wytrzymać...

18

Odp: Seks w czasie miesiączki

W zasadzie... są gorsze zboczenia, no nie? Fuuuujt...

19

Odp: Seks w czasie miesiączki

Też się dziwię, ze faceci chcą wtedy się kochać.... Mają jakieś inne (spaczone?) poczucie estetyki...

20

Odp: Seks w czasie miesiączki

No wiesz, gorsze rzeczy ich podniecają i nie mówię o pissingu, tylko o tym drugim... łeeeeee

21

Odp: Seks w czasie miesiączki

Tak też rozumiem to co wyżej:)

22

Odp: Seks w czasie miesiączki

Ja się póki co nawet do analu prekonać nie mogę, może kiedyś, ale seks z tymi trzem subsatncjami to odpada całkowicie - krew, mocz i fujt.

23

Odp: Seks w czasie miesiączki

I Twój facet się nie domaga?...

24

Odp: Seks w czasie miesiączki

Analu? Prosił nieraz ale chce zaczekać, aż będę gotowa, żeby to sprawiło również mi przyjemność. tylko że ja nie bardzo wiem jak się przygotować i mam za duże obawy.

25

Odp: Seks w czasie miesiączki

Może porozmawiaj o tym z panią ginekolog...

Ostatnio edytowany przez JoannB (2010-05-18 09:26:10)