1

Temat: Wszystko o mężczyznach!

Tu możemy poplotkować na temat mężczyzn, co sądzicie o ich zachowaniach, czy dbają o siebie wystarczająco? Bo jak obserwuje na ulicach przeciwną płeć to mam takie wrażenie że nawet chyba dezodorantów co niektórzy nie używają! Myślę że najgorzej to jest latem kiedy panują upały! Z kobietami jest lepiej!

2

Odp: Wszystko o mężczyznach!

To chyba jakiś stereotyp bo mój to np. nigdy w zyciu nie użyje jakiegoś kremu albo lakieru do paznokci bo twierdzi że faceci tak nie robią. Wśród młodszych panów widać różnicę. Coraz częściej widać że dbają o siebie.
W lecie to śmieję się gdy widzę faceta w sandałach i białych skarpetkach lub czarnych takich jak za PRL-u....

3

Odp: Wszystko o mężczyznach!

[quote=emilia_s292]To chyba jakiś stereotyp bo mój to np. nigdy w zyciu nie użyje jakiegoś kremu albo lakieru do paznokci bo twierdzi że faceci tak nie robią. Wśród młodszych panów widać różnicę. Coraz częściej widać że dbają o siebie.
W lecie to śmieję się gdy widzę faceta w sandałach i białych skarpetkach lub czarnych takich jak za PRL-u....[/quote]
No właśnie , przecież kosmetyki i zabiegi pielęgnacyjne także są dla mężczyzn, szkoda ze sie wstydzą lub nie wiedzą jakie sa z tego korzyści dla urody i zdrowia!

4

Odp: Wszystko o mężczyznach!

Mój używa deo, perfum, czasem jakiegoś żelu do mmycia twrazy no i żelku/szamponu pod prysznic. Baaaaardzo rzadko sięga po krem do rąk (to już muszą być jakieś ekstremalne sytuacje) i to wszystko

5

Odp: Wszystko o mężczyznach!

[quote=agf]Baaaaardzo rzadko sięga po krem do rąk (to już muszą być jakieś ekstremalne sytuacje) i to wszystko[/quote]
mój akurat po to sięga chyba najczęściej - ma bardzo suche dłonie, zwłaszcza zimą

żel pod prysznic, szampon, żel do mycia twarzy (kupiłam mu taki męski), dezodorant, mydło, pianka do golenia i balsam po i krem nivea czasem do twarzy - ale oczywiście nie do całej,tylko tam gdzie akurat ma wysuszoną skórę... chyba wszystko smile

kiedyś miał problem skórny, wysyłałam do lekarza kilka miesięcy, ale nie poszedł tylko usiadł w końcu do netu i sam wybrał i kupił sobie jakiś specjalistyczny krem za 50zł yikes na szczęście przeszło!

6

Odp: Wszystko o mężczyznach!

To fajnie, że używa tych wszystkich rzeczy , przecież  to sama przyjemność, bo kosmetyki pięknie pachną i dają nam poczucie komfortu czystości i zadbania!

7

Odp: Wszystko o mężczyznach!

Takie rzeczy jak szampon czy żel pod przysznic ( a ostatnio zauważyłam, że wsypywał sól do kąpieli, ale sie nie przyznał) czy żel do golenia, deo to też używa. Kremu do rąk nie mogę go namówić, chociaż ma suche dłonie, bo go obrzydzają potem takie sliskie ręce jak smaruje. Ale jakieś kremy czy coś takiego to nie ma szans.

8

Odp: Wszystko o mężczyznach!

mój się przekonał do kremu do rąk bo widzi że działa smile

9

Odp: Wszystko o mężczyznach!

mojego odrzucają wszelkie mazidła... tylko na urlopie się smaruje przed i po opalaniu smile

10

Odp: Wszystko o mężczyznach!

mój lubi maseczki,kremy

11

Odp: Wszystko o mężczyznach!

O! a to niespodzianka! wyjątkowy facet! i ma plusa za dbałość o swoją urodę!

12

Odp: Wszystko o mężczyznach!

niesłychane! wink

13

Odp: Wszystko o mężczyznach!

A ja teraz nie mam faceta i nic mi nie śmierdzi big_smile A tak na poważnie to nie zbliżyłabym się do kogoś, kto tak... do tego stopnia nie dba o higienę, że na ulicy ich czuć. Czasami zdarzają się tacy ludzie w kolejkach, w sklepach itd. i takich kobiet też jest mnóstwo. Zrozumiałe, jeśli wynika to z choroby psychicznej, alkoholizmu, ale innych ulg nie widzę dla tego typu przypadków.

14

Odp: Wszystko o mężczyznach!

Z tego co tu czytam, to widać jednak większość facetów nie jest taka chętna wypróbowywac kosmetyki podrzucane mu przez partnerkę :-D i też tak samo jak u mojego króluje żel pod prysznic, żel do mycia twarzy, pianka czy żel do golenia, antyperspirant i ewentualnie w kryzysowych sytuacjach krem do rąk.



A propos mężczyzn zapraszam Was na bloga dotyczącego opieki nad swoimi czterema kółkami. [url=http://dbamoauto.sosblogs.com/]http://dbamoauto.sosblogs.com/[/url] Każdy powinien wiedzieć jak dbać o swoje auto, polecam.

Ostatnio edytowany przez KrystynkaA (2015-06-24 19:50:38)

15

Odp: Wszystko o mężczyznach!

Czytałam kiedyś o popularnych hollywoodzkich aktorach, którzy uznają styl mega eko i nie używają antyperspirantów. Podobno wali od nich na planie filmowym. Nie chce mi się wierzyć w to, żeby aż tak nie dbali o siebie. Nazwiska były szalenie znane. Pewnie ktoś nie miał dobrego tematu na artykuł.

16

Odp: Wszystko o mężczyznach!

Mój też lubi o siebie dbać smile chociaż jeszcze bardziej dba o swoją ukochaną [url=http://sprzedajemy.pl/temat/skoda+oktawia+kombi]skodę oktawię[/url], ech...

17

Odp: Wszystko o mężczyznach!

[quote=niechcemisie]Czytałam kiedyś o popularnych hollywoodzkich aktorach, którzy uznają styl mega eko i nie używają antyperspirantów. Podobno wali od nich na planie filmowym. Nie chce mi się wierzyć w to, żeby aż tak nie dbali o siebie. Nazwiska były szalenie znane. Pewnie ktoś nie miał dobrego tematu na artykuł.[/quote]

A te zdjęcia z nieogolonymi pachami aktorek to skąd się wzięły? Jak nie używają dezodorantów to zapominają tam zajrzeć wink

18

Odp: Wszystko o mężczyznach!

Nawet nieogolone to i tak aktorki zabierają tyle uwagi naszych mężczyzn... Nie jesteście zazdrosne jak wpatrują się w Scarlett Johanson albo Cameron Diaz?...

19

Odp: Wszystko o mężczyznach!

Cameron ma tyle zdjęć z ulicy, że nie można być o nią zazdrosnym. Wiecie... ze skrzywioną od słońca twarzą, bez makijażu, niewyspaną itd. Wygląda na nich jak człowiek smile Scarlett mi się nie podoba, więc nawet nie myślę o tym, by być o nią zazdrosną. Mogłabym o kogoś, kto przyciąga mój własny wzrok. Na Angelinę Jolie za to faceci się ślinią, choćby tylko dlatego, ze jest Angeliną Jolie big_smile a tak poza tym... nie mam faceta, więc mogę się gapić do woli na aktorki, modelki, piosenkarki, twerking w teledyskach, na wszystko. big_smile hue hue hue

20

Odp: Wszystko o mężczyznach!

Ostatnio mężczyźni wolą Kim Kardashian:)

21

Odp: Wszystko o mężczyznach!

Schudła już? Jeeeeju... ile hejtu było w sieci wtedy co się roztyła. Same modelki się odzywały, dziewczyny z rozkładówki własnej wyobraźni.

22

Odp: Wszystko o mężczyznach!

każdy ma inny gust, ja znam więcej takich co wolą Jennifer Lopez:)

23

Odp: Wszystko o mężczyznach!

Ona jest i śliczna i ma fajną figurę smile

24

Odp: Wszystko o mężczyznach!

Ale już widać że się starzeje i ratuje twarz wypełniaczami

25

Odp: Wszystko o mężczyznach!

Najgorsze co może być. Tak jak Meg Ryan się spaskudziła, taka piękna kobieta... albo Renée Zellweger sad