1

Temat: Miłość poznana przez internet

Czy wierzycie w taką miłość?

2

Odp: Miłość poznana przez internet

na przykładzie moich znajomych (dwa małżeństwa) - TAK wierzę smile
myślę, że w dzisiejszych czasach jest to całkowicie normalne i nie powinno dziwić ...

3

Odp: Miłość poznana przez internet

A ja mam koleżankę, która chyba wszystkich swoich facetów poznała przez internet i niestety z żadnym z nich nie jest i długo nie była....

4

Odp: Miłość poznana przez internet

przez internet nie poznasz wiele wad , bo człowiek najcześciej pokazuje siebie z tej najlepszej strony!

5

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=biedroneczka4]przez internet nie poznasz wiele wad , bo człowiek najcześciej pokazuje siebie z tej najlepszej strony![/quote]
od tego są spotkania w realu smile

6

Odp: Miłość poznana przez internet

i po pewnym czasie juz sie nie da tak grać wink

ja z swoim tez przez neta sie poznaliśmy a tu hup siup i we wrzesniu 5 lat :]

7

Odp: Miłość poznana przez internet

ja ze swoim w kuchni big_smile

8

Odp: Miłość poznana przez internet

ciekawie sie zaczyna  - opowiadaj ;D

9

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=malenka84]ciekawie sie zaczyna  - opowiadaj ;D[/quote]
zmartwię Cię, nie będzie pikantnych szczegółów, tam nas przedstawiono sobie, po czym ja wyszłam (do domu), a on poszedł do swojego pokoju (to było u niego w domu) i pomyślał (powiedział mi to potem) "cholera, spodobałem się jej" lol

10

Odp: Miłość poznana przez internet

piękna historia

11

Odp: Miłość poznana przez internet

Ja ze swoim na dyskotece, on był dj.-em....a przez neta jeszcze nikogo nie poznałam tak żeby umawiać się w realu..

12

Odp: Miłość poznana przez internet

Tez fajnie na dyskotece, pewnie kawałki później dla ciebie układał, muzyczne!

13

Odp: Miłość poznana przez internet

ja poznałam świetną koleżankę, która przejechała później całą Polskę, żeby mnie poznać w realu; psiapsióła jest z niej wspaniała smile

14

Odp: Miłość poznana przez internet

ależ to cudowne! fajnie jest kogoś poznać , ale czy jest to przyjaciel na dłużej właśnie można sprawdzić w realu

15

Odp: Miłość poznana przez internet

ja też mam psiapisółę poznaną przez net smile
i dwa razy umawiałam się z chłopakami, ale... nic z tego nie wyszło smile

16

Odp: Miłość poznana przez internet

bo czasem przez internet widzimy kogoś  innego a w realu wielkie zero

17

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=justyna][quote=malenka84]ciekawie sie zaczyna  - opowiadaj ;D[/quote]
zmartwię Cię, nie będzie pikantnych szczegółów, tam nas przedstawiono sobie, po czym ja wyszłam (do domu), a on poszedł do swojego pokoju (to było u niego w domu) i pomyślał (powiedział mi to potem) "cholera, spodobałem się jej" lol[/quote]


muahhahahahaha
tylko faceci są tacy hmm "pomysłowi"

18

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=malenka84][quote=justyna][quote=malenka84]ciekawie sie zaczyna  - opowiadaj ;D[/quote]
zmartwię Cię, nie będzie pikantnych szczegółów, tam nas przedstawiono sobie, po czym ja wyszłam (do domu), a on poszedł do swojego pokoju (to było u niego w domu) i pomyślał (powiedział mi to potem) "cholera, spodobałem się jej" lol[/quote]
muahhahahahaha
tylko faceci są tacy hmm "pomysłowi"[/quote]
ano wink
ale czego by nie mówić wpadł mi w oko ... hmmm to były czasy smile

19

Odp: Miłość poznana przez internet

Sama nie wiem, co tu odpisać.
Jednym się udaje, innym nie.

20

Odp: Miłość poznana przez internet

To prawda niekiedy ludzie poznaja siNie bywam w takich slepach bo nie widzę takiej potrzeby .
Moze kiedyś tam zagladniemy z kolezankami w poszukiwaniu fajnego prezęciku na osiemnaste urodziny  poznałam  w realnym zyciu

21

Odp: Miłość poznana przez internet

nie znam takich przypadków, ale może zdarzają sie pojedyncze wyjątki!

22

Odp: Miłość poznana przez internet

pewnie się zdarzają, nie znam osobiście, ale jakby nie było to kolejna możliwość na poznanie kogoś, choć nie wiem czy lepsza niż tradycyjne metody...

23

Odp: Miłość poznana przez internet

W sieci roi się od oszustów, udających kogoś innego niż są naprawdę: sfrustrowanych mężów planujących skok w bok, zboczeńców i chorobliwie nieśmiałych facetów, którzy w realu nie potrafią podejść do dziewczyny, która im się podoba (chyba ze zażyją jakieś "wspomagacze" typu 2 piwa). Nie polecam tej metody szukania drugiej połowy... i na pewno sama jej nie spróbuję - nawet z ciekawości. Szkoda czasu.

24

Odp: Miłość poznana przez internet

warto próbować w sieci, ja poznałam 2 miłych panów i do dziś trwa przyjaźń, koleżeństwo a już minęło ponad 7 lat

25

Odp: Miłość poznana przez internet

ja też mam kilka znajomych ale przyjaciół