1

Temat: Wymarzone Walentynki

Dziewczyny! ja jestem sama ,ale wiekszość z nas są w zwiazkach lub mają chłopaków. Jakie są wasze wymarzone Walentynki? Może bukiet róż , a może niektórym wystarczy kilka miłych słów? A może wycieczka do Francji , to takie romantyczne!

2

Odp: Wymarzone Walentynki

coś spontanicznego, niespodzianka przygotowana przez mojego Mężczyznę, to może być drobiazg, byleby mnie zaskoczył pozytywnie! smile

3

Odp: Wymarzone Walentynki

Tak niespodzianka jest najlepsza, wtedy i kobieta czuje sie wyjątkowa , bo mężczyzna dokonał wysiłku żeby coś dla niej zrobić ,to prawda!

4

Odp: Wymarzone Walentynki

pewnie , że niespodzianka:)

5

Odp: Wymarzone Walentynki

Walentynki wymarzone - dzień bez grymasów i narzekań big_smile

6

Odp: Wymarzone Walentynki

też prawda, trochę spokoju!

7

Odp: Wymarzone Walentynki

macie jakieś prezenty dla ukochanych?

ja postanowiłam ... naprawić mu pamiątkową bransoletkę - dostał ją od Taty daaawno temu, a Tata też ma ją bodajże od swojego Taty... kiedyś ją nosił, ale mu pękła ...
no i wymyśliłam, że mu ją naprawie - nawet nie przypuszczałam, że będzie to takie kłopotliwe - trzeba to zespawać... a potem zrobić kilka innych skomplikowanych rzeczy... zlazłam się po całym mieście, ale w końcu udało się.
Koszt: 60zł! i to po targowaniu się neutral
no, ale cóż, przynajmniej mam 10000% pewności, że prezent trafiony wink

8

Odp: Wymarzone Walentynki

Moje Walentynki: pobyt w luksusowym SPA z pysznymi daniami, wieczorem disco a w nocy - ostre co nieco

9

Odp: Wymarzone Walentynki

[quote=Kolorowapani]Moje Walentynki: pobyt w luksusowym SPA z pysznymi daniami, wieczorem disco a w nocy - ostre co nieco[/quote]
KOLOROWO!

10

Odp: Wymarzone Walentynki

Ja tegoroczne walentynki spędzę sama.

11

Odp: Wymarzone Walentynki

A my nie obchodzimy Walentynek....Na obiad jedziemy do teściowej a potem jedziemy w odwiedziny do kuzynki bo niedawno urodziła chłopczyka i wypada go zobaczyć....może wieczorkiem jakieś winko, ale nic poza tym....

12

Odp: Wymarzone Walentynki

Kochane, i jak po walentynkach? były wymarzone? wink

13

Odp: Wymarzone Walentynki

moje były ''babskie'' ale co tam najważniejsze sie nie smucić !z dobrym filmem i jedzeniem!

14

Odp: Wymarzone Walentynki

Moje były odpowiednie do mojego nastroju - chodzę zmęczona, więc wychodzenie na miasto, do kina, restauracji to byłaby męka, bo mi się nie chciało. Więc mieliśmy dzień filmowy (same komedie romantyczne) plus dobre słodycze, kukurydziane chipsy i tak oglądaliśmy z przerwami na skoczenie do sypialni ;0

15

Odp: Wymarzone Walentynki

no no super smile
babskie walentynki też są fajne.... w końcu to święto miłości smile
my byliśmy w ciągu dnia w fotoplastikonie na wystawie zdjęć z Paryża, a wieczorem u znajomych smile

16

Odp: Wymarzone Walentynki

też ciekawie - ważne, by robić to, na co się ma ochotę, a nie pod presją czy przymusem

17

Odp: Wymarzone Walentynki

Wymarzone, mmm....
Składamy się na wspólny prezent i idziemy razm go kupić - jakiś żel intymny, którego jeszcze nie próbowaliśmy albo olejki do masażu, albo gadżet z sex shopu, a potem idziemy to wypróbować.... no i oczywiście przed może być jakieś dobre jedzonko, na przykład po wyjściu ze sklepu z nowym zakupem moglibyśmy pójść do jakiejś knajpki, gdzie byłoby mnóstwo innych par, zjeść coś pysznego i podśmiewywać się z tego co mamy w torbie nie mogąc się doczekać aż wypróbujemy.

18

Odp: Wymarzone Walentynki

uwielbiam niespodzianki, troszke trudu musi być

19

Odp: Wymarzone Walentynki

kolacja romantyczna we dwoje

20

Odp: Wymarzone Walentynki

czytam Wasze "marzenia" i wysuwa się jeden wniosek - [b]wspólne jedzenie jest sexi[/b] big_smile

21

Odp: Wymarzone Walentynki

[quote=justyna]czytam Wasze "marzenia" i wysuwa się jeden wniosek - [b]wspólne jedzenie jest sexi[/b] big_smile[/quote]
Jest jest... a ja najbardziej lubię jak on mi je przynosi do łóżka, jak robi dla mnie śniadanka i kolacje, jak daje mi gryza, suuuuuper! big_smile

22

Odp: Wymarzone Walentynki

tylko jeszcze chyba zależy ci się je... choć, może i ociekający tłuszczem schabowy odpowiednio jedzony też okazałby się sexi .. smile

23

Odp: Wymarzone Walentynki

A żebyś wiedziała, taki hamburger jedzony łapczywie sygnalizujący jaka jestem wygłodniała i majonez ściekający po dłoniach... ha ha ha.
Kiełbasa  to już wogóle wiadomo...

24

Odp: Wymarzone Walentynki

o tak, ten majonez dobry jest wink

25

Odp: Wymarzone Walentynki

[quote=agf]o tak, ten majonez dobry jest wink[/quote]
A bawiłaś siękiedyś serkiem homogenizowanym albo jogurtem? Jej, ale mój facet był podniecony.