26

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=pinkmause][quote=a.filipowska]a może jakieś fajne ubranka? ja kiedyś wyszłam z łazienki w złotych butach na wielkim obcasie, czernych kabaretkach i czarno złotej krótkiej koszulce... mój bąz był w szokeu, HAHAHA[/quote]

Ja swojego powaliłam jak wyszłam nago...
a nie w swoim ocieplanym szlafroczku...i skarpetkach...[/quote]

hihi big_smile

27

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

każda ma swoje sposoby tongue

28

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=malenka84][quote=pinkmause][quote=a.filipowska]a może jakieś fajne ubranka? ja kiedyś wyszłam z łazienki w złotych butach na wielkim obcasie, czernych kabaretkach i czarno złotej krótkiej koszulce... mój bąz był w szokeu, HAHAHA[/quote]

Ja swojego powaliłam jak wyszłam nago...
a nie w swoim ocieplanym szlafroczku...i skarpetkach...[/quote]

hihi big_smile[/quote]



big_smile Każda metoda dobra !

29

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[b]Rozbierz się z klasą ... czyli jak zrobić dobry striptiz[/b]

Wszystkie kobiety są piękne dlatego warto to piękno eksponować. Cóż może być bardziej podniecającego dla faceta niż widok rozkołysanego nagiego ciała kobiety? Warto pomyśleć o niespodziance dla ukochanego i przygotować dla niego osobisty striptiz.

Przełam barierę
Oczywiście nie jest to sprawa prosta. Wiele kobiet wstydzi sie własnej cielesności i w sytuacji gdy miałyby ją prezentować czułyby się zażenowane. Dlatego przygotowania należy rozpocząć od oswojenia się z własnym ciałem i przełamania barier. Można na przykład chodzić nago po mieszkaniu, od czasu do czasu zerknąć w lusterko, zastanowić się co koniecznie chce się zakryć a czym można się pochwalić. Trzeba pamiętać, że mężczyzna nie zwraca tak wielkiej uwagi na drobne niedoskonałości i nie jest tak krytyczny jak samokrytyczna jest kobieta i 90% wad nie dostrzeże.

Kiedy już kobieta oswoi się ze swoim ciałem powinna wypróbować przed lustrem wyzywające erotyczne ruchy. Szczególnie ważne są ruch bioder, dwuznaczne rozkładanie nóg, pieszczenie własnego ciała. Dobrze jest wypróbować również zdejmowanie poszczególnych części garderoby. Łatwiej jest wykonywać ponętne ruchy jeżeli do dyspozycji jest jakiś rekwizyt. Jeżeli gdziekolwiek w mieszkaniu jest pionową rura, to jest ona bardzo pomocna, ale oczywiście nie wszystkie kobiety mają ten luksus. Dla większości jednak pozostaje krzesło, które też można świetnie wykorzystać. Można tańcząc trzymać oparcie, wyłożyć nogę na siedzisko czy wreszcie ponętnie usiąść.

Bardzo istotnym elementem jest oczywiście ubiór. Musi zakrywać wiele, żeby było co zdejmować, jednocześnie powinien być bardzo wyzywający.
Kobiety lubiące styl słodkich lolitek, powinny założyć krótka rozkloszowaną lub plisowaną spódniczkę, króciutki topik i oczywiście seksowną bieliznę. Włosy można upiąć w dwa ogonki lub warkoczyki. Obowiązkowe są pończoszki samonośne lub na pasku oraz buty na wysokich obcasach. Dobrym elementem uzupełniającym może być np. lizak i atłasowe wstążeczki.
Kobiety o charakterach drapieżnych mogą założyć lateksowe lub skórzane stroje, czarne pończochy i skórzane kozaki na wysokich obcasach. Obowiązkowo zaczesane gładko włosy, dużo srebrnej biżuterii, mocny makijaż i erotyczne gadżety – łańcuchy, kajdanki, szale.

Ciekawie można zainscenizować striptiz business woman. Pod marynarkę zapiętą na jeden guzik zakłożyć można erotyczną koszulkę, lekko rozluźniony krawat. Całości dopełnią krótka ciemna spódniczka, pończochy i wysokie obcasy. Świetnie pasowałby także ciemny męski kapelusz i długie czarne rękawiczki.
Wiele elementów można po zdjęciu wykorzystać do pieszczot mężczyzny.


Muzyka
Bardzo ważnym elementem jest dobór odpowiedniej muzyki. Muzyka musi być bardzo rytmiczna niezbyt szybka ale również nie za wolna. Trzeba pomyśleć o tym żeby muzyka nie skończyła się zbyt wcześnie ani żeby nie trwała zbyt długo. Jak najbardziej nadają się gorące latynoskie rytmy jak samba, mambo czy rumba lub namiętne kawałki np. Joe Cockera „You can leave your head on”, Princ'a „Cream” Santany „Smooth” albo „Maria, Maria” czy np. piosenki Pussycatdolls, Black Eyed Peas, Rickiego Martina itd.. Wszystko zależy od gustu i preferencji wystepującej ale także oglądającego.


Rozbieranie rozpoczynamy zawsze od górnych części garderoby. Ważne żeby rozbierać się wolno stopniując narastające napięcie. Podczas zdejmowania stroju cały czas striptizerka powinna pieścić swoje ciało, jest to bardzo podniecające zarówno dla oglądającego mężczyzny jak i dla tańczącej kobiety. Na sam koniec zostawia się pończoszki i buty, których najlepiej w ogóle nie zdejmować.

Każda kobieta doskonale wie co będzie się podobało jej mężczyźnie. Najważniejsze to dobrze się przygotować i wykonując striptiz czuć się pewnie. Dla odwagi można razem z partnerem wypić odrobinę alkoholu, najlepiej pobudzającego szampana. Gwarantuję drogie Panie, że wasz mężczyzna będzie zachwycony z takiego prezentu.

30

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=angelcity89]jak mam ochotę to też inicjuję igraszki wink[/quote]
No właśnie jak się ma ochotę to można to okazać mężczyżnie

31

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=justyna][b]Rozbierz się z klasą ... czyli jak zrobić dobry striptiz[/b]

Wszystkie kobiety są piękne dlatego warto to piękno eksponować. Cóż może być bardziej podniecającego dla faceta niż widok rozkołysanego nagiego ciała kobiety? Warto pomyśleć o niespodziance dla ukochanego i przygotować dla niego osobisty striptiz.

Przełam barierę
Oczywiście nie jest to sprawa prosta. Wiele kobiet wstydzi sie własnej cielesności i w sytuacji gdy miałyby ją prezentować czułyby się zażenowane. Dlatego przygotowania należy rozpocząć od oswojenia się z własnym ciałem i przełamania barier. Można na przykład chodzić nago po mieszkaniu, od czasu do czasu zerknąć w lusterko, zastanowić się co koniecznie chce się zakryć a czym można się pochwalić. Trzeba pamiętać, że mężczyzna nie zwraca tak wielkiej uwagi na drobne niedoskonałości i nie jest tak krytyczny jak samokrytyczna jest kobieta i 90% wad nie dostrzeże.

Kiedy już kobieta oswoi się ze swoim ciałem powinna wypróbować przed lustrem wyzywające erotyczne ruchy. Szczególnie ważne są ruch bioder, dwuznaczne rozkładanie nóg, pieszczenie własnego ciała. Dobrze jest wypróbować również zdejmowanie poszczególnych części garderoby. Łatwiej jest wykonywać ponętne ruchy jeżeli do dyspozycji jest jakiś rekwizyt. Jeżeli gdziekolwiek w mieszkaniu jest pionową rura, to jest ona bardzo pomocna, ale oczywiście nie wszystkie kobiety mają ten luksus. Dla większości jednak pozostaje krzesło, które też można świetnie wykorzystać. Można tańcząc trzymać oparcie, wyłożyć nogę na siedzisko czy wreszcie ponętnie usiąść.

Bardzo istotnym elementem jest oczywiście ubiór. Musi zakrywać wiele, żeby było co zdejmować, jednocześnie powinien być bardzo wyzywający.
Kobiety lubiące styl słodkich lolitek, powinny założyć krótka rozkloszowaną lub plisowaną spódniczkę, króciutki topik i oczywiście seksowną bieliznę. Włosy można upiąć w dwa ogonki lub warkoczyki. Obowiązkowe są pończoszki samonośne lub na pasku oraz buty na wysokich obcasach. Dobrym elementem uzupełniającym może być np. lizak i atłasowe wstążeczki.
Kobiety o charakterach drapieżnych mogą założyć lateksowe lub skórzane stroje, czarne pończochy i skórzane kozaki na wysokich obcasach. Obowiązkowo zaczesane gładko włosy, dużo srebrnej biżuterii, mocny makijaż i erotyczne gadżety – łańcuchy, kajdanki, szale.

Ciekawie można zainscenizować striptiz business woman. Pod marynarkę zapiętą na jeden guzik zakłożyć można erotyczną koszulkę, lekko rozluźniony krawat. Całości dopełnią krótka ciemna spódniczka, pończochy i wysokie obcasy. Świetnie pasowałby także ciemny męski kapelusz i długie czarne rękawiczki.
Wiele elementów można po zdjęciu wykorzystać do pieszczot mężczyzny.


Muzyka
Bardzo ważnym elementem jest dobór odpowiedniej muzyki. Muzyka musi być bardzo rytmiczna niezbyt szybka ale również nie za wolna. Trzeba pomyśleć o tym żeby muzyka nie skończyła się zbyt wcześnie ani żeby nie trwała zbyt długo. Jak najbardziej nadają się gorące latynoskie rytmy jak samba, mambo czy rumba lub namiętne kawałki np. Joe Cockera „You can leave your head on”, Princ'a „Cream” Santany „Smooth” albo „Maria, Maria” czy np. piosenki Pussycatdolls, Black Eyed Peas, Rickiego Martina itd.. Wszystko zależy od gustu i preferencji wystepującej ale także oglądającego.


Rozbieranie rozpoczynamy zawsze od górnych części garderoby. Ważne żeby rozbierać się wolno stopniując narastające napięcie. Podczas zdejmowania stroju cały czas striptizerka powinna pieścić swoje ciało, jest to bardzo podniecające zarówno dla oglądającego mężczyzny jak i dla tańczącej kobiety. Na sam koniec zostawia się pończoszki i buty, których najlepiej w ogóle nie zdejmować.

Każda kobieta doskonale wie co będzie się podobało jej mężczyźnie. Najważniejsze to dobrze się przygotować i wykonując striptiz czuć się pewnie. Dla odwagi można razem z partnerem wypić odrobinę alkoholu, najlepiej pobudzającego szampana. Gwarantuję drogie Panie, że wasz mężczyzna będzie zachwycony z takiego prezentu.[/quote]



Jakie precyzyjne wskazówki smile najbardziej mi się podoba - to co można zrobić dla odwagi smile Tylko ja bym chyba sama w łazience chlapnęła sobie wink

32

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

z tym chlapnięciem to mężczyźni powinni uważać, bo efekt może być odwrotny big_smile

33

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

hihi smile

34

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Ciepło, cieplej, gorąco!

Zastanów się, które produkty Unimila potrafią najbardziej rozgrzać intymne chwile i podziel się swoją opinią z innymi. Promuj to, co najlepsze!


[url]http://www.uclub.pl/page/konkurs[/url]

35

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=a.filipowska][quote=justyna][b]Rozbierz się z klasą ... czyli jak zrobić dobry striptiz[/b]

Wszystkie kobiety są piękne dlatego warto to piękno eksponować. Cóż może być bardziej podniecającego dla faceta niż widok rozkołysanego nagiego ciała kobiety? Warto pomyśleć o niespodziance dla ukochanego i przygotować dla niego osobisty striptiz.

Przełam barierę
Oczywiście nie jest to sprawa prosta. Wiele kobiet wstydzi sie własnej cielesności i w sytuacji gdy miałyby ją prezentować czułyby się zażenowane. Dlatego przygotowania należy rozpocząć od oswojenia się z własnym ciałem i przełamania barier. Można na przykład chodzić nago po mieszkaniu, od czasu do czasu zerknąć w lusterko, zastanowić się co koniecznie chce się zakryć a czym można się pochwalić. Trzeba pamiętać, że mężczyzna nie zwraca tak wielkiej uwagi na drobne niedoskonałości i nie jest tak krytyczny jak samokrytyczna jest kobieta i 90% wad nie dostrzeże.

Kiedy już kobieta oswoi się ze swoim ciałem powinna wypróbować przed lustrem wyzywające erotyczne ruchy. Szczególnie ważne są ruch bioder, dwuznaczne rozkładanie nóg, pieszczenie własnego ciała. Dobrze jest wypróbować również zdejmowanie poszczególnych części garderoby. Łatwiej jest wykonywać ponętne ruchy jeżeli do dyspozycji jest jakiś rekwizyt. Jeżeli gdziekolwiek w mieszkaniu jest pionową rura, to jest ona bardzo pomocna, ale oczywiście nie wszystkie kobiety mają ten luksus. Dla większości jednak pozostaje krzesło, które też można świetnie wykorzystać. Można tańcząc trzymać oparcie, wyłożyć nogę na siedzisko czy wreszcie ponętnie usiąść.

Bardzo istotnym elementem jest oczywiście ubiór. Musi zakrywać wiele, żeby było co zdejmować, jednocześnie powinien być bardzo wyzywający.
Kobiety lubiące styl słodkich lolitek, powinny założyć krótka rozkloszowaną lub plisowaną spódniczkę, króciutki topik i oczywiście seksowną bieliznę. Włosy można upiąć w dwa ogonki lub warkoczyki. Obowiązkowe są pończoszki samonośne lub na pasku oraz buty na wysokich obcasach. Dobrym elementem uzupełniającym może być np. lizak i atłasowe wstążeczki.
Kobiety o charakterach drapieżnych mogą założyć lateksowe lub skórzane stroje, czarne pończochy i skórzane kozaki na wysokich obcasach. Obowiązkowo zaczesane gładko włosy, dużo srebrnej biżuterii, mocny makijaż i erotyczne gadżety – łańcuchy, kajdanki, szale.

Ciekawie można zainscenizować striptiz business woman. Pod marynarkę zapiętą na jeden guzik zakłożyć można erotyczną koszulkę, lekko rozluźniony krawat. Całości dopełnią krótka ciemna spódniczka, pończochy i wysokie obcasy. Świetnie pasowałby także ciemny męski kapelusz i długie czarne rękawiczki.
Wiele elementów można po zdjęciu wykorzystać do pieszczot mężczyzny.


Muzyka
Bardzo ważnym elementem jest dobór odpowiedniej muzyki. Muzyka musi być bardzo rytmiczna niezbyt szybka ale również nie za wolna. Trzeba pomyśleć o tym żeby muzyka nie skończyła się zbyt wcześnie ani żeby nie trwała zbyt długo. Jak najbardziej nadają się gorące latynoskie rytmy jak samba, mambo czy rumba lub namiętne kawałki np. Joe Cockera „You can leave your head on”, Princ'a „Cream” Santany „Smooth” albo „Maria, Maria” czy np. piosenki Pussycatdolls, Black Eyed Peas, Rickiego Martina itd.. Wszystko zależy od gustu i preferencji wystepującej ale także oglądającego.


Rozbieranie rozpoczynamy zawsze od górnych części garderoby. Ważne żeby rozbierać się wolno stopniując narastające napięcie. Podczas zdejmowania stroju cały czas striptizerka powinna pieścić swoje ciało, jest to bardzo podniecające zarówno dla oglądającego mężczyzny jak i dla tańczącej kobiety. Na sam koniec zostawia się pończoszki i buty, których najlepiej w ogóle nie zdejmować.

Każda kobieta doskonale wie co będzie się podobało jej mężczyźnie. Najważniejsze to dobrze się przygotować i wykonując striptiz czuć się pewnie. Dla odwagi można razem z partnerem wypić odrobinę alkoholu, najlepiej pobudzającego szampana. Gwarantuję drogie Panie, że wasz mężczyzna będzie zachwycony z takiego prezentu.[/quote]



Jakie precyzyjne wskazówki smile najbardziej mi się podoba - to co można zrobić dla odwagi smile Tylko ja bym chyba sama w łazience chlapnęła sobie wink[/quote]


też musiałabym sobie chlapnąć tongue i to minimum dwa kieliszki tongue

36

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

ja już takie sztuczki mam za sobą , i striptiz i przebieranki , kiedyś to działało wink teraz to już mogę sobie latać na golaska i nic tongue heheheheheh(żarcik)

ale oczywiście ja mam swoje sztuczki i jak mam ochotę to nawet niezauważalnie niby nic , ale potrafię mojego męża tak nakręcić ,że będzie za mną chodził i piszczal ze chce już wieczór, on często nie wie ze to taki mój wstęp i zachęta tongue

ale całkowicie jestem za , kobiecie wypada,.........wszystko;))  to tylko stereotypy,że na więcej mogą sobie pozwalać tylko faceci, tym bardziej jeśli jesteśmy w związku w którym, czujemy się bezpiecznie.

a nawet jeśli była bym singielką i miała bym ochotę to czemu nie tongue wszystko jest dla ludzi, nie??? wink)

37

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[url]http://www.replika.eu/informacje.php?id=789[/url]

38

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

no no fajne pomysły!

39

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

A wolicie się kochać właśnie w takim otoczeniu, gdzie jest wygodne, piękne łoże pokryte satynową pościelą, kwiaty w wazonie, tysiąc świec, lub wanna itp, muzyka, czy też wolicie taki szybki nieokiełznany seks np. w lesie, ogrodzie, komórce, szatni???

40

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Każde miejsce jest dobre, tylko nie każdy partner.

41

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Wypada, wypada.

42

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=pinkmause]A po ślubie to już nie ma znaczenia, wszak to "małżeński obowiązek". big_smile[/quote]
No co Ty??? To jest małżeński przywilej, a nie obowiązek. No, a przynajmniej był kiedyś, kiedy nie wolno było przed ślubem, bo miało się opinię na całe miasto.
No, ale Ty chyba żartowałaś.

43

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

inicjować jak najbardziej czemu nie !

44

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=Kolorowapani]A wolicie się kochać właśnie w takim otoczeniu, gdzie jest wygodne, piękne łoże pokryte satynową pościelą, kwiaty w wazonie, tysiąc świec, lub wanna itp, muzyka, czy też wolicie taki szybki nieokiełznany seks np. w lesie, ogrodzie, komórce, szatni???[/quote]


Każde miejsce dobre, zależy tylko od naszego nastroju i tego na co akurat mamy ochotę (i ile czasu  HAHA)

45

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Zgadzam się w pełni z sgf. Wszędzie, w każdych niemal okolicznościach, pozycjach, otoczeniu - rozmaitość doznań, hmmm...

46

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=agf][quote=Kolorowapani]A wolicie się kochać właśnie w takim otoczeniu, gdzie jest wygodne, piękne łoże pokryte satynową pościelą, kwiaty w wazonie, tysiąc świec, lub wanna itp, muzyka, czy też wolicie taki szybki nieokiełznany seks np. w lesie, ogrodzie, komórce, szatni???[/quote]
Każde miejsce dobre, zależy tylko od naszego nastroju i tego na co akurat mamy ochotę (i ile czasu  HAHA)[/quote]
o tak, z tym czasem też jest czasem śmiesznie, jak nas złapie chęć na 5 minut przed wyjściem albo wizytą gości lol

47

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Kiedyś był u nas kumpel. Chłopak wysłał go do sklepu i zrobiliśmy wyścig z czasem. Były emocje, bo powiedział mu, ze drzwi zostawia otwarte i żeby wszedł bez pukania.

48

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Hej, to chyba nie na temat?

49

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Czemu? Dziwne miejsca to temat bliski dziwnym okolicznościom, sytuacjom itd.

50

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=niechcemisie]Czemu? Dziwne miejsca to temat bliski dziwnym okolicznościom, sytuacjom itd.[/quote]
ale temat nie jest o dziwnych miejscach wink

choć ja już dawno zauważyłam, że odbieganie od tematu to nasza domena - mnie to nie przeszkadza