26

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

Warto chodzić na wszelkie imprezy kulturalne, bo tam bywają przecież kulturalni faceci, nie zawsze w związkach:)

27

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

I pretekstów do rozpoczęcia rozmowy cała masa smile 
Otaczają nas ludzie, wszędzie. I to my zazwyczaj tworzymy blokady, które nie pozwalają nam się z nimi tak po prostu zapoznawać, prowadzić rozmów z nieznajomymi, krótkich pogawędek itd., bo wydaje nam się, że zagadywanie jest niestosowne, albo obawiamy się reakcji, nie możemy pokonać nieśmiałości.

Całkiem niedawno poznałam w kinie bardzo miłego człowieka, bo wtrąciłam kilka słów od siebie do tego, co mówił do kasjerki. Teraz widuję go raz w tygodniu przed seansem i zawsze ze sobą rozmawiamy. Po seansie także się zwykle widzimy. Kilka razy nawet przeszliśmy się razem z koleżanką we troje i wymieniliśmy uwagi dotyczące filmu. A w rozmowie, jak to w rozmowie, mówi się o różnych sprawach i z każdym spotkaniem poznaję go coraz lepiej smile
Żadnych proszę tutaj domysłów nie snuć, pan jest starszy ode mnie i koleżanki i żonaty, dzieciaty. Piszę to w nawiązaniu do wypowiedzi Anays - na imprezach kulturalnych różnego typu, choćby to był seans w kinie, łatwo można poznać ciekawych ludzi. A ze zwykłej rozmowy może czasem nawiązać się całkiem fajna znajomość.

28

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

Właśnie, ludzie boją się nawiązywać kontakty, żeby ktoś nie zareagował źle, mało jest takich odważnych, kontaktowych  osób. Zwłaszcza w dużych miastach, gdzie każdy czuje się anonimowy, niezauważalny w masie ludzkiej, więc nie identyfikuje się z nią.

29

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

[quote=Cottonina]
Na badoo porażka,
Na tinderze jeszcze gorzej,
Na fb odpada...
Sympatia dno i czaty też... [/quote]
Bo tam są sami nieśmiali i zakompleksieni i grzeczni(nudni) faceci. Spróbuj [url]http://sexamore.pl/[/url]

30

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

Czemu fb odpada? Na fb przynajmniej łatwo można zdemaskować delikwenta, który coś kombinuje.

31

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

Na fb może mieć 3 konta i tyle samo tożsamości, a żadna nie będzie prawdziwa:) I nici z demaskowania...

32

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

Oj... bardzo łatwo można rozpoznać fikcyjne konta. smile Wgl na podstawie wyglądu profilu i aktywności w sieci można wywnioskować wiele.
A jeśli coś na prawdziwym koncie jest ukryte, to tym bardziej jest powód do podejrzeń. Z tego, czego nie widać, także można wysnuć wnioski.

33

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

Sama poznałam kogoś, kto miał takie konto, więc potwierdzam, można to poznać wink

34

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

Odpuśćcie sobie szukanie iw internecie, tam jest za dużo tak samo zdesperowanych kobiet, na które polują napaleńcy różnej maści. Nikt nie zauważy właśnie w as tego czegoś, bo nie tego szuka... Tylko kontakt twarzą w twarz zapewnia to, że możecie być potraktowane jak osoba godna dłuższej uwagi niż dwa zdawkowe maile  czy wpisy na czacie...

35

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

Pewnie można poznać go wszędzie- ale myślę że trudno na swojego trafić , a jest chyba tylko jedna prawdziwa miłość w życiu, jedna taka osoba, która odciśnie piętno na tych pozostałych, z którymi będziesz próbować ułożyć sobie życie, jeden taki człowiek, do którego będziemy porównywali każdego następnego. I żaden mu nie dorówna...

36

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

Trzeba patrzeć sercem, a słuchać intuicji. Czasem ten z pozoru nieciekawy może okazać się tym właściwym, tylko trochę go trzeba będzie podrasować smile

37

Odp: Gdzie można poznać fajnego faceta?

Trzeba rozglądać się i szukać także w nietypowych miejscach...