1

Temat: Plusy farbowania u fryzjera

Jakie widzicie plusy farbowania u fryzjera? Wiadomo, że dokładne farbowanie, jeśli ktoś nie umie tego robić sam. Co jeszcze zaliczyłybyście do plusów?

2

Odp: Plusy farbowania u fryzjera

Na pewno będzie trwalszy efekt, poza tym nie ma obawy, że z włosami coś się stanie, że źle zareagują na farbę...

3

Odp: Plusy farbowania u fryzjera

Popieram powyższą wypowiedź. Dodatkowo ważne jest, że ichnie farby nie zniszczą Ci włosów. U mnie zawsze sprawdza się koloryzacja loreal professionnel, którą oferuje ten salon Zdarzało mi się w innych salonach, ze używali innych farb i potem włosy były w kiepskich stanie, mimo że dokładnie ufarbowane.

4

Odp: Plusy farbowania u fryzjera

Po wizycie u fryzjera nie trzeba potem sprzątać łazienki. Osoby niewprawione w farbowaniu nie muszą się zmagać z bałaganem i kolorowymi zaciekami na wannie. Takie sprzątanie może zniszczyć radość z nowego koloru smile
Dodatkowym plusem jest profesjonalna obsługa. Jak się trafi na dobrą fryzjerkę-wizażystkę to pomoże ona dobrać odpowiedni kolor włosów do naszej cery big_smile

5

Odp: Plusy farbowania u fryzjera

lepsza jakość kosmetyków

6

Odp: Plusy farbowania u fryzjera

Dla mnie najważniejsze są względu higieniczne. W profesjonalnym salonie kosmetycznym używa się rękawiczek, narzędzi jednorazowych lub ze stali. No i oczywiście używane są fartuchy kosmetyczne. Jedne z lepszych fartuchów możecie dostać w sklepie Zawsze tam wyposaża się moja przyjaciółka, która prowadzi salon fryzjerski.

7

Odp: Plusy farbowania u fryzjera

Plusów jest wiele, zaczynając od tego, że produkty są lepszej jakości, odpowiednie nałożenie farby i dobranie odcieniu. Nie dziwi mnie jak wiele kobiet narzeka na stan swoich włosów farbując w domu. Mylą się jeśli sądzą, że nakładasz farbę jak leci i masz piękne włosy. Na początku może tak być, jednak włosy odpłacają się później i widzimy tego skutki w postaci suchych rozdwajających się końcówek czy ostatecznie ich wypadaniu itp.

8

Odp: Plusy farbowania u fryzjera

hej

9

Odp: Plusy farbowania u fryzjera

Pewnie nie dodam nic nowego, zgadzam się z przedmówcami.
Przede wszystkim farby są lepszej jakości, nie niszczą włosów tak, jak farby kupowane samodzielnie. Fryzjer zrobi to dokładnie, pomoże dobrać odpowiedni odcień. Kolor wychodzi zupełnie inny, kiedy robi to profesjonalista. My często nie bierzemy pod uwagę naszego koloru włosów przy wyborze farby i nie wychodzi taki, jak na opakowaniu. Myślę, że zdecydowanie lepiej wydać więcej pieniędzy i być zadowolonym z efektu nie niszcząc włosów.

10

Odp: Plusy farbowania u fryzjera

Ja farbuje tylko i wylacznie u fryzjera, powody dla ktorych to robie sa wyzej smile lepsza jakosc, lepiej dobrany odcien..

11

Odp: Plusy farbowania u fryzjera

Oczywiście, że lepiej u fryzjera! Ja na własną rękę nigdy tego nie zrobię.

12

Odp: Plusy farbowania u fryzjera

Zrobi to dokładniej i bez różnic w odcieniach....

13

Odp: Plusy farbowania u fryzjera

Przy okazji zadba o właściwe odżywianie włosów. ..

14

Odp: Plusy farbowania u fryzjera

Czasem fryzjerzy mieszają farby i to raczej nie jest zdrowe dla włosów....