26

Odp: Cała prawda o mężczyznach

Mężczyźni są jak...
• ślimaki - bo mają rogi, ślinią się, wloką a na dodatek myślą, że dom należy do nich.
• alarm samochodowy - bo robią dużo hałasu, a nikt tego nie słucha.
• delfiny - mówi się, że są inteligentni, ale nikt tego nigdy nie udowodnił.
• jabłka - bo są soczyści, ale niedojrzali.
• autobusy - jeden odjeżdża, drugi przyjeżdża.
• grzyby - bo jest wiele okazów, ale ani jednego prawdziwka.
• tusz do rzęs - bo spływają zaraz po okazaniu uczuć.
• reklamy w telewizji - bo ani jedno słowo z tego co mówią, nie jest prawdziwe.
• gazeta - bo są otwarci i bez zahamowań.
• wino - bo im starsi tym lepsi.
• cukierki - trzeba ich spróbować... big_smile
A prawdziwi mężczyźni są jak dinozaury - już nie istnieją

27

Odp: Cała prawda o mężczyznach

A zastanawiałyście się kiedyś jacy chłopcy są lubiani przez dziewczyny? Ja zawsze doceniałam spokojnych, zrównoważonych i odpowiedzialnych mężczyzn. To właśnie tacy robią na mnie największe wrażenie.

28

Odp: Cała prawda o mężczyznach

Ostatnio natknęłam się na taki blog: michalxl600.blogspot.com
Męski punkt widzenia zdecydowanie zdominował kulejącą żeńską energię autora tego bloga:) Myślę sobie dziś z rana, że ocenianie jednak jest nieuniknione, zwłaszcza na początku, kiedy jakoś trzeba odsiać ziarno od plew. I trudno zdobyć się na tolerancję, kiedy daleko mężczyźnie do ideału, a sam wymaga, żeby kobieta nim była i robiła dokładnie to, czego on oczekuje i nie zadawała zbędnych pytań.
Na takie dictum odpowiadam: jaką miarę mierzycie, taką wam będzie odmierzone.

29

Odp: Cała prawda o mężczyznach

Mężczyźni nie są aż tak skomplikowani jak kobiety smile  czytałam ostatnio bardzo ciekawy artykuł na temat mężczyzn. Można się z niego wiele dowiedzieć na temat męskiego sposobu myślenia Kobiety są zdecydowanie bardziej skomplikowane.

30

Odp: Cała prawda o mężczyznach

Dlaczego mężczyźni pragną ożenić się z dziewicami?
- Aby uniknąć krytyki.

31

Odp: Cała prawda o mężczyznach

Dobre:) Prawda jest niestety taka, że facetom coraz mniej chce się starać o kobietę, traktują wejście w związek jak jakiś rodzaj umowy, kontraktu. Ja tobie zapewniam to, ty mi tamto. Same warunki... Żadnego romantyzmu...

32

Odp: Cała prawda o mężczyznach

No a jak! przecież teraz to nie jest ukochana, tylko partnerka - jak w biznesie albo do brydża:)

33

Odp: Cała prawda o mężczyznach

Wolałabym być nazywana narzeczoną czy żoną a nie tak bezuczuciowo...