1

Temat: Nasze wyznania

Wyznaję, że - Kocham ludzi z pasjami:)) dzis spotkalam swoja przyjaciolke ,z ktora nie widzialysmy sie bardzo dlugo. Niesamowita kobieta z pasjami, Kobieta sukcesu:)) Kocham wymieniac sie dobra energia smile)Kocham podrozowac i poznowac nowych ludzi:)) dzielmy sie swoimi pasjami, zyjmy tak jak chcemy, wymagajmy od zycia i "skladajmy zamowienia" Wszechswiatowi:)) Zaslugujemy na najlepsze:))

2

Odp: Nasze wyznania

Wyznaję że  dawno mnie tak nikt nie zdenerwował jak mój sąsiad dzisiaj rano przed 8.00 wiercąc coś w domu... Już nie ma dla tych ludzi żadnej świętości, remonty są nawet w niedziele...

3

Odp: Nasze wyznania

Wyznaję, że nie wiem jak brat mojego męża wytrzymuje ze swoją żoną. Toż to normalna furiatka jest, ciągle gębę piłuje

4

Odp: Nasze wyznania

[quote=malinka]Wyznaję że  dawno mnie tak nikt nie zdenerwował jak mój sąsiad dzisiaj rano przed 8.00 wiercąc coś w domu... Już nie ma dla tych ludzi żadnej świętości, remonty są nawet w niedziele...[/quote]
Czyjaś świętość nie musi go obowiązywać, nie każdy jest katolikiem. Powiem Ci za to o swoim sąsiedzie, może Ci ulżę jakoś big_smile mój szlifuje o czwartej nad ranem w swoim warsztacie samochodowym i czasem mnie to budzi ;p
Wiem, o czym piszesz smile))

Wyznaję... przechodzę taki okres, że mam dość życia sad

5

Odp: Nasze wyznania

Wyznaję, że ta jesień jest dla mnie wyjątkowa, bo poznałam kogoś wyjątkowego...:)

6

Odp: Nasze wyznania

Wyznaję, że przede mną duże zmiany, krok w przód, a właściwie skok na głęboką wodę. Jak się uda, to się będę chwalić smile

7

Odp: Nasze wyznania

Wyznaję... że miałam ciężki weekend, remont w domu i sprzątanie po nim -  i dziś tak ciężko mi było wstać, jakby był środek zimy...

8

Odp: Nasze wyznania

Wyznaję.. że chce mi się spać , chociaż przespałam całą noc. To chyba jesień tak działa...

9

Odp: Nasze wyznania

Outside, życzę energii! (Podzieliłabym się, ale sama nie mam i to nie przez jesień)

Wyznaję, że nieeeee chce mi się iść jutro do pracy, mimo że lubię poniedziałki i pracę też nawet lubię. Chciałabym przez tydzień nic nie musieć. Nie musieć wychodzić z domu.

10

Odp: Nasze wyznania

Oj tak, przyłączam się do tego wyznania, bo mam dokładnie tak samo!