51

Odp: Facet z marzeń:)

Kiedy byłam dzieckiem, wyczekiwałam na tę jedyną piękną miłość, z którą spędzę resztę życia. Wiedziałam, że ją spotkam, wiedziałam jak wygląda i jaka jest. Chciałam wówczas żeby był to mężczyzna wykształcony, bo co za tym idzie, również inteligentny i wg. mnie miał być etyczny i mieć ideały. Spotkałam parę miłości, niektóre z nich mogły być ostatnimi ale się nimi nie stawały. Rozczarowania przerosły oczekiwania, bo nawet jeśli pojawiała się obustronna miłość, to mężczyźni nie wykazywali inicjatywy, a z mojego punktu widzenia to mężczyzna powinien robić pierwszy krok.

52

Odp: Facet z marzeń:)

Mamy równouprawnienie;0 Oczekiwanie, że to mężczyzna będzie siłą sprawczą związku, trzeba już  wrzucić do lamusa...

53

Odp: Facet z marzeń:)

ja uważam, że nie warto żyć marzeniami tylko jeśli spotkamy na swojej drodze kogoś, kto wyda nam się wartościowy alb pod pewnymi względami odbiega od naszego ideału, oto nie można go skreślać.

54

Odp: Facet z marzeń:)

Tak, pewne odchylenia od wizji partnera idealnego są do zaakceptowania oczywiście, można przymknąć oko na pomniejsze wady, zwłaszcza jeśli w przewadze pozostają zalety, ale jednak jest grupa takich kryteriów zasadniczych, które musi spełniać każdy partner. Jeśli pozwolimy sobie na zaakceptowanie go pomimo zachowań, wad, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie związku, to niestety skończymy rozczarowane... coś jak ja.

55

Odp: Facet z marzeń:)

Jeśli ma wady do zaakceptowania, to nie musi być tak źle... Trochę więcej wyrozumiałości smile

56

Odp: Facet z marzeń:)

Dzisiejszy świat niestety nie kształtuje zdrowych postaw, a faceci są szczególnie podatni na przygody, ryzyko itp...

57

Odp: Facet z marzeń:)

Zależy o czym dana kobieta marzy...

58

Odp: Facet z marzeń:)

Nierealne marzenia pochodzą z filmów i seriali, gdzie kreuje się facetów takimi, jakich nie ma w rzeczywistości.....